Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 60

  • 34 421
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 247
Привет и от мен!

Елеасара, добре дошла в нашата тема! Тук момичетата са много отзивчиви, винаги ще те информират и посъветват.
ТДИ съжалявам за неприятната случка, но по-важно е да сме живи и здрави.
Вив ми липсва ужасно, дано е добре и се справя с новата работа и личните ангажименти вкъщи.

Днес почивам, закусих кокосова палачинка  със сирене и пуешко филе + 1/2 кофичка кисело мляко

Имам питане към ТДИ и към всички, който знаят може да  ми отговорят . Става въпрос за храненето - не е добре да се смесват въглехидрати и мазнини на едно хранене нали така- примерно млечна салата и пиле с ориз? А мазнините могат ли да се комбинират само с месо- млечна с паржола примерно ?
Извинявам се за глупавите въпроси но определено имам грешки в храненето и затова съм в застой, а може би се държи и на противозачатъчните

Приятна неделя!

# 676
  • Мнения: 2 883
Здравейте,
аз пък закусвах с тиквената палачинка на Румяна и много ми хареса, препоръчвам. Сложих тиква на око (не знам дали беше повече или по - малко от 250гр.), но сложих 3 яйца  Grinning Станаха 2 палачинки, чуднички.

# 677
  • Мнения: 1 811
Здравейте  Hug

Аз вчера от бързане, вместо да постна хвалебствия по Фъстъка тук, ги постнах в бебешката тема  Crazy  ooooh! Вече съм издухана, както казва един приятел като параходна свирка  Rolling Eyes
От снощи съм и без документи, днес обикалях да ги търся, но "ц", за мой "късмет" ми се лепна една съседка, 200м. няма отърване от нея - леле хора тотално ми скапа настроението - обясни ми на дълго и на широко колко са лоши хората и т.н.  Tired  Rolling Eyes  ooooh!  накрая ми се ревеше ... съответно си взех екипчето и в залата - там заставам на рецепция и никой, по едно време идва каката и ми вика "аа ко ме чакаш - взимаш си ключ и влизаш"   #Crazy като се сетих, че понякога съм ходила в залата с една минимална заплата в джоба и съм си я оставяла в шкафчето, да не говорим, че аз веднъж ви бях казала, че явно имат по 2 ключа и са ми давали ключ за шкафче пълно с дрехи... което ме накара да се запитам защо съм такъв фрийк на тема сигурност и се сетих за един ден, в който бях на работа и гръмна един автобус на паркинга  Tired и вече ми идеше да ревна...


и аз имам такава съседка- след разговор си мисля, че всичко е черно и всички са гадни. Голяма скръб. Не знам на това ли му казват енергиен вампир- ама аз полека -лека се отървах от подобни хора

# 678
  • UK
  • Мнения: 600
Добро утро Hug
Днес съм си почивка! Вчера изядох един черен шоколад! Sad Много се бях изморила и ме цепеше главата и имах нужда!
Обаче от днес съм отново желязна, амаха!

Закусих: мюсли с кис.мляко; киви; круша!
Планирам също:
Снак: малко орехи
Обяд: Микс салата зеленини и купа зеленчукова супа
Снак: Спаначено смути с пъпеш
Вечеря: Салата (ама не съм решила каква) + парче домашна веган пица (неделя вечер е пица вечер в нашето семейство)

Приятен ден, спортни мацки!

# 679
  • София
  • Мнения: 10 858
Eeeeйййййй, мацетаааааааа  Hug Hug Hug

Да се вясна малко, срам, не срам, нетренираща  Tired но да си ви видя  Hug
Смятам скоро да се връщам в редиците, ама хайде да не се заричам, че като кажеш нещо, пък то вземе, че стане обратното  Whistling
Добре съм, благодаря ви, че ме мислите  Hug
Работата е екстре, посвиквам вече и се чувствам по-спокойна, а не така със свита душа, както в началото.
Много ви се радвам как тренирате, а на мен ми е толкова мъчно, че още не мога да се върна към предишните си темпове, но това е засега. Не искам и да се насилвам със много претоварване, защото психически ми е доста напрегнато и имам нужда от почивка и гледане в една точка  Mr. Green

Да ви подшушна, че вчера се започнах с Мери  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Нямате представа какво сладко, красиво и мило същество е това  Heart Eyes Само Тедето знае  Wink
Мерче,  Hug Hug Hug Hug

Обичам ви, целувам ви и да знаете, че си мисля за вас  Hug

И ще взема по-честичко да пиша, че така се изнервям  Mr. Green

# 680
  • Мнения: 741
Ехеее Вивв се завърнааа  Hug Hug Hug Разбрахме ние, че само с Мери се виждаш  Crossing Arms  Mr. Green Хайде връщай се в редиците час по скороо, чее не може така  Naughty какво е това работа и не трениране всички работим ааамахаа  Peace Peace Peace (да не се разсърдиш, на шега е)

Такаа аз отчитам следното
Горна част
1.ренегадско гребане, от лег за гърди - 12бр
2. разтягане на ластик за гръб - ейййй много ме кефи това упражнение по-често ще го правя, лицеви
3. пак разтягане, от лег за гърди
4. раменна преса, рамо настрани - х3
5. бицепс, трицепс - х3

Всички упражнения по 12 пъти като забявях на негативната част

Долна част

Боб - 10 мин за дупе - ейй тоз човек ме разбива с тая тренировка всеки път и за това ще го включвам
1. добро утро
2. хип тръстер
3. крак на дивана и повдигане за задно
12 бр всяко като за довършване  Mr. Green

# 681
# 682
  • Бостън/Провидънс/Ню Йорк
  • Мнения: 33
Привет!!

Ей, Вив, много  се радвам, че появи!!! Супер ми беше залипсвала и на мен!! пусти му ангажименти!

Merry относно клипчето с йогата - вълшебните моменти още ми се опъват, но с постоянство и инат задобрявам. Тайното ми желание е да стана магьосница , хахаха Grinning

Freya - въпросното дългото е зелен боб, както Любчето вече отгатна. Като цяло съставките бяха - яйца, маслини, зелена салата, зелен боб, репички, сладки варени картофи - лимонов сок , хималайска сол Simple Smile и червен лют пипер, че си го обичам  Twisted Evil
MissDreamy това успява ли да те засити!? С понижаването на Т, съм станала ламята Спаска, без Белтък (месце) не мога!

Фъстък - при мен за задно бедро много добре ми дейсва Добро утро с bulgarian bag. Въпрос пробва ли Arm Circles http://www.youtube.com/watch?v=140RTNMciH8 В комбинация с подскоци от Шоновите са кардио много насищащи!! Simple Smile  Ex, Шон...  Flutter

Скрит текст:
Тези дуднещо, мрънкащи, досадно вадещи само отрицателните моменти хора са супер депресиращи, сиреч не действат готино. Лично преди години ми се наложи да работя 8ч/5дни/40седмици в годината с такива две бройки, бях луднала. Колкото и да се опитвах да ги изолирам не се справях в началото... Но после се научих просто да не ги слушам go ahead Simple Smile

Отчитам от вчера https://www.youtube.com/watch?v=D6A6rYUfu7Y&list=PLZA_Fsx5ZR … g_S2-&index=2

Днес - 4км друс-друс трътка в морската, ходещи напади, високи колене, спринтове Simple Smile
И  готвя - пилешко бон филе на фурна с бяло винце, покрито със спанак и гуава (не се сдържам на тези сирена) . Хубава неделя!!!!   bouquet

# 683
  • UK
  • Мнения: 1 933
MissDreamy, ама ти като някое птиченце ядеш! Протеинец няма ли?  Wink

Виви, знаем си ние, че не си ни забравила, разкажи за работата като имаш повечко време! Доста по-трудно става да се съчетават и тренировки, и семейство, и други ангажименти като се почне работа, но пък дните поне за мен са толкова по-пълноценни!  Hug

Аз съм с мускулна треска на цялото тяло след вчерашната тренировка и се чуствам супер. Станах, направих си капучино, в една чинийка круша и мандарина на парченца, надула съм Arctic Monkeys и ми е супер. Довечера ще ходим в един стекхаус много известен в Лондон - да отпразнуваме най-накрая моята работа и новата работа, която МП започва след две седмици. Нямам търпение, от няколко месеца се каним, но нямаше повод, но най-накрая успяхме да резервираме. Така че вечерта ще е силно протеинова, то се знае  Grinning.

Приятна неделя на всички!

# 684
  • Мнения: X
Аз пък днес идвам да се оплача.
Скрит текст:
Сутринта се "замерих" и... яко се сдухах. Не ме зарадваха цифрите, ич... И не мога да си го обясня. Тренирам сравнително редовно, т.е. когато мога. Като цяло, внимавам какво и кога ям... Иииииии нищо.  Twisted Evil Отделно не бях на кеф, че и бързах, може и да не съм мерила много правилно. Утре пак, ако се сетя и ми се занимава. Също така, съм в овулация /от години много ясно си я усещам/, започва да ме тресе яко ПМС, имам чувството, че всичко около мен се върти около този цикъл гаден. И или съм циклична, или го чакам, с болки в гърди, корем, кръст... Реално я има 7- 8 спокойни дена, я не.  #Cussing out
Агент, ще пиша инфо, няма проблеми. Днес бях на кръв и урина, след 3 дена като излезнат резултатите ще съм на ултразвук и консултация с лекаря за назначаване на лечение, ако се налага такова.  Peace
Вив, радвам се, че се появи!!! Липсваш!!!  Heart Eyes Важното в момента е да се чувстваш добре  и в кожата си на новото място  Hug
Поздравления за Фъстъка!!!
Това от мен засега. Доскоро.

# 685
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Ехеее Вивче  Party  Heart Eyes

Става въпрос за храненето - не е добре да се смесват въглехидрати и мазнини на едно хранене нали така- примерно млечна салата и пиле с ориз? А мазнините могат ли да се комбинират само с месо- млечна с паржола примерно ?

Не се смесват в един ден, не в едно хранене -  в ден, в който ще ядеш пиле с ориз, ще намалиш мазнините - конкретно млечната салата не знам дали ще е кой знае какъв проблем, то цеденото мляко е колко 4.5%?  newsm78  Да речем, че изядеш 150гр. 100 от тях ще са въпросното мляко, 5гр. мазнини няма да те съборят, толкова се съдържа и в 5гр. зехтин, напр. в смисъл ако е друг вид салата можеш да си я овкусиш с една чаена лъжичка.
В този ден, обаче никакви мазни меса - вратни пържоли, кюфтета, мазни риби от тип - сьомга, шаран, амур, с шоколада много внимателно, че там вече цифрите са  #Crazy на 100гр. около 30гр.  Crazy
В смисъл пиле с ориз е ОК, обаче мазно свинско с ориз или картофи не е добра идея  Peace Мазните меса със салати ги яж, постните с въглехидрати  Peace
Протеините се комбинират с всичко - и с мазно и с въглехидрат, те по възможност трябва да са ти високи всеки ден Wink
А ако искаш да оптимизираш млечната - направи я с извара и добави кис. мляко колкото за подобряване на консистенцията, става също много вкусно, а протеините ти се качват  Peace

Nil desperandum! - да, май точно енергиен вампир - аз такова чудо не бях срещала до сега.

Отчет от мен: At-Home-Upper-Body-Workout + Six-Pack-Burn-Out-Intense-Abs-Workout Да ви кажа лекички ми дойдоха, но се бях затъжила за Даниел и Кели  Crazy

# 686
  • Мнения: 1 003
Отчитам Джаки Crunch Free Xtreme Abs -1. Имам въпрос. По колко  време се прави всяко от нивата?
По - късно ако не завали отивам да тичам.
Това с енергийните вампири е ужасно. На работа имаме 5-6 такива екземпляра. Опитвам се да ги избягвам доколкото е възможно. Злобата направо им искри от очите.

# 687
# 688
  • Мнения: 817
Днес ще е мързел. Утре - UFC Fit: Power punch. Втторник - Bodybeast: Back and bis. Всичко туй гарнирано с ПМС.

# 689
  • Мнения: 1 161
Днес почивам, но нямаше как да не се включа както видях Вив. Много  Hug от мен.

Общи условия

Активация на акаунт