Посрещане на любимия

  • 12 633
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21 745
  Не се ядосвай де, темата си е наред, но ние просто не знаем какво харесва твоя мъж, а явно не сме и много романтични.

# 46
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Оф, тия захаросани изненади с балони, свещички, глазурки и стихчета просто са ми Sick.... Заведи човека на една почивка за 2-3 дни по възможност на спа хотел и зарежи тия лиготии. Все пак сте 6 години заедно (ако правилно съм разбрала).
Не съм мъж, а бих се почувствала неловко от разни такива изсмукани от пръстите "изненади", а представям си за мъжете Crazy.

# 47
  • Мнения: 2 553
Ема, не знам колко годишни сте, но този тип изненади не са подходящи за средната възраст тук. Просто не мога да си го представя дори, прихвам да се смея само при мисълта!  Joy

# 48
  • Мнения: 18
Аз просто казах,че сме си правили романтични (или захаросани) изненади затова исках да е нещо различно сега.Искам да го зарадвам с нещо различно. Давам пример:Интересува се от коли,но декември не съм видяла да има разни състезания,изложение или квото и да е в тая тематика,за да го заведа.

# 49
  • Мнения: 2 553
Направо от летището ли?  newsm78 Защото останах с впечатление, че темата е за изненада при посрещането..

# 50
  • Мнения: 18
Не не,може би аз не съм обяснила както трябва,а и заглавието май подлъгва.Става въпрос за след това вече когато си е дошъл,отпочинал,нарадвали сме се...и така по някакъв начин да го зарадвам с нещо,което не очаква Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 553
Не не,може би аз не съм обяснила както трябва,а и заглавието май подлъгва.Става въпрос за след това вече когато си е дошъл,отпочинал,нарадвали сме се...и така по някакъв начин да го зарадвам с нещо,което не очаква Simple Smile

Ами всички до сега все за посрещането ти говориха .. Не знам какво харесвате, не мога да помогна, съжалявам. Peace

# 52
  • Мнения: 2 931
      Няколко дневна почивка на СПА, ски, голф, според предпочитанията ви. Хижа, ако обичате планината. Къща за гости, ако обичате да се събирате с приятели. Ако си от София, сигурно всяка седмица има някакви културни събития от онези, които обичате, но посещавате правите често.
     Ако обичате масаж, има чудесни оферти за почивните дни в СПА центровете с апартамент - хем романтично, хем прекрасни масажи правят.

# 53
  • Мнения: 21 745
  Да, извикай му една готина масажистка, това ще е приятна изненада Wink

# 54
  • Мнения: 2 755
Ах как бих искала мен да ме изненадат, като ми занесат колата на сервиз и мивка, но уви. По темата - може да му приготвиш колата - смяна на антифриз и гуми например, ако не си го направила...

# 55
  • Мнения: 19
Не разбирам, защо след като сами казвате, че не сте романтични и от такива захаросани и изсмукани от пръстите изненади ви се повръща, продължавате да коментирате. Не помагате, а само упреквате момичето че едва ли не това че иска да зарадва момчето си е супер тъпо. Ми не е! Даже е супер яко и както жените, така и мъжете го оценяват. Идеята е в това да направиш нещо, което знаеш че той обича, т.е. помислил си за него, а не за собствения си задник. Та по темата: правила съм и парти изненада, но за РД, което е по-подходящо. Също съм подарявала билети за концерт. Не знам дали харесвате Горан Брегович, но ще има концерт на 19ти Декември.
П.С. Ще се радвам да споделиш как в крайна сметка го изненада и дали се е зарадвал. Успех!

# 56
  • Мнения: 1 136
Вземи една готина мадама и направете тройка

# 57
  • Мнения: 2 553
Не разбирам, защо след като сами казвате, че не сте романтични и от такива захаросани и изсмукани от пръстите изненади ви се повръща, продължавате да коментирате. Не помагате, а само упреквате момичето че едва ли не това че иска да зарадва момчето си е супер тъпо. Ми не е! Даже е супер яко и както жените, така и мъжете го оценяват. Идеята е в това да направиш нещо, което знаеш че той обича, т.е. помислил си за него, а не за собствения си задник. Та по темата: правила съм и парти изненада, но за РД, което е по-подходящо. Също съм подарявала билети за концерт. Не знам дали харесвате Горан Брегович, но ще има концерт на 19ти Декември.
П.С. Ще се радвам да споделиш как в крайна сметка го изненада и дали се е зарадвал. Успех!

Не се залъгвай! Мъжете не се радват на плюшени сърчица, захаросани изненадички със меченца и шоколадченца, и розички, и посланийца на листченца, и т.н., както жените Wink

# 58
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Това с бебето беше добро... Peace

Кажи му, че не можеш повече така и следващия път стягаш и ти багажа! Нали се обичате, да сте си заедно.
Гледай обаче,  да фиксираш първата реакция, важно е!  Peace

# 59
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Аха, но не всички жени  Simple Smile. Някой ако ми поднесе меченце и шоколадченце, ще ми загорчи от сладост просто Stop.

Общи условия

Активация на акаунт