Посрещане на любимия

  • 12 632
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 553
Аха, но не всички жени  Simple Smile. Някой ако ми поднесе меченце и шоколадченце, ще ми загорчи от сладост просто Stop.

Еее що бе, аз като бях на 16 се радвах!   Joy

# 61
  • Мнения: X
а сега на какво се радваш - на смяна на гуми ли?
Романтиката е много полезна за връзката. Почивка на тихо място за уикенда и не захаросани сърчица разбира се, но един приятен подарък винаги ще му стопли сърцето на човека. Мъжете да не са безчувствени...

# 62
  • Мнения: 14 654
Не че са безчувствени, ама човек, когато се прибира след полет, често е смазан и изморен. И единственото, което иска, е да се прибере, да се изкъпе и да се наспи. Така че аз просто бих го посрещнала на летището и оттам директно вкъщи, където ще го чака проветрена стая и чисти чаршафи. Представям си тамън да си кацна и да ме погнат пак да пътувам някъде и да се храня по ресторанти - ще пукна. То е като да се върнеш от работа уморен и със зачервени очи, да искаш да хапнеш малко и да спиш, а на вратата да те чака жена ти, накипрена да излизате и да хапнете навън. Някои наистина не се усещат с изненадите.
Тъкмо затова не може да ти дадем подходящ съвет, защото не знаем какъв тип е мъжът ти и въобще какъв тип двойка сте. Някои са си най-щастливи в рутината, без изненади.
Иначе при мен винаги работи изненадата скъп подарък, ама да не е спа, хотел или излизане, а нещо предметно, с което мога веднага да се накича.

# 63
  • Мнения: 1 136
Янечек е права, остави човека да почине , хапне и се наспи . Посрещни го на летището , осигури му транспорт до вкъщи , а след тива ако иска нещо екстра , той ще си го каже.

# 64
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Човекът отдавна сигурно се е прибрал вече и е посрещнат подобаващо сигурно  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 2
Сложи една превръзка от тия непрозрачните на вратата като се прибере на една бележка му напиши да я сложи след това да извика че я е сложил   закарай го в банята съблечи го и го изкъпи без да сваляш превръзката.След това го подсуши и го сложи на леглото вземи си масажно олио направи му един масаж през цялото време бъди с секси бельо след като привършиш с масажа и е надървен скачай отгоре и му махни превръзката.

# 66
  • Мнения: 2 553
а сега на какво се радваш - на смяна на гуми ли?
Романтиката е много полезна за връзката. Почивка на тихо място за уикенда и не захаросани сърчица разбира се, но един приятен подарък винаги ще му стопли сърцето на човека. Мъжете да не са безчувствени...

Тук съм чела, че когато човек е кисел, помага шоколад. Пробвай.

# 67
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
а сега на какво се радваш - на смяна на гуми ли?
Романтиката е много полезна за връзката. Почивка на тихо място за уикенда и не захаросани сърчица разбира се, но един приятен подарък винаги ще му стопли сърцето на човека. Мъжете да не са безчувствени...

Тук съм чела, че когато човек е кисел, помага шоколад. Пробвай.
Във форма на сърце обаче.

# 68
  • Мнения: 2 553
а сега на какво се радваш - на смяна на гуми ли?
Романтиката е много полезна за връзката. Почивка на тихо място за уикенда и не захаросани сърчица разбира се, но един приятен подарък винаги ще му стопли сърцето на човека. Мъжете да не са безчувствени...

Тук съм чела, че когато човек е кисел, помага шоколад. Пробвай.
Във форма на сърце обаче.

С панделчица.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт