Кои търсеха мъже?

  • 26 276
  • 792
  •   1
Отговори
# 45
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Така и предположих.

# 46
  • Мнения: 2 052
Аз пък си мисля,  че на всеки един етап от човешката история мъжете,  за които си говорим като за Мъже,  са били малцинство,  търсени,  ценени и с един сравнително устойчив характеров профил.

Концепцията за пълноценната женственост е за мен още във фазата на установяването кои десет хиляди начина не работят.  Peace

# 47
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Супер! Не виждам нищо обезпокоително в тренда.
От какво толкова се  притеснявате? Няма да имало
мъже за щерките ви?Че те заслужават ли мъжете?

# 48
  • Мнения: 317
Моля мъжете да бъдем вписани като изчезващ вид и защитени от закона.
  topicclosed

# 49
  • Мнения: 2 658
Моля мъжете да бъдем вписани като изчезващ вид и защитени от закона.
  topicclosed

Само да не ви отделят в резервати, като защитен вид. Laughing Какво ще правим после.

# 50
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 409
Бг-мамата е абсолютно показателна.
Дори тук всяка една потребителка и половина отказва и се гнуси, да  се отдава на мъж, който не изглежда в развитието си на 7годишен, т.е. гладко обезкосмен. Не ги е гнус от празните им тикви, нито ги е гнус докато хвърлят гюбеци. Да не излиза от фитнеса, който от своя страна докара това море от мъже с маймунски пропорции и изпържени от добавки и анаболи мозъци - мускули да има. Мускули от вода и в главите им вода, а като си гола вода, то следствието е логично.
Опаковката над всичко.  Всяка жена, която не се събужда с визия на току-що изкочила от корицата на поредното евтинджос списание за гримове и смотан лайфстайл, си заслужава всички небесни наказания, по преценка на голата вода обикновено. 
А ценностите? Пълна и долна каша. Ччалга общество, подчинено на чалга култура. Всички много пътуват, но нищо не виждат, те и не знаят какво да гледат. Потребностите са на ниво първа сигнална система, а по улиците се разхождат празни погледи.
Според мен огромен проблем е отпадането на казармата, изобщо липсата на някакво базово военно обучение.
Мъжете са лигльовци абсолютни с огромната подкрепа първо на майките осигурили престолонаследник, а след това и на жените им - сакън не бил длъжен да си осигурява семейството.

 newsm10

# 51
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

По дяволите, Ангела Меркел също е жена. Laughing


Да бе! Не бих се обзаложила Crazy.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Цялата система е сбъркана. Корпоративният бизнес е изначално сбъркан. Парите движат света, но в неправилна посока. И всички страдаме и ще страдаме.

Ммммм, не.... или не точно "корпоративния бизнес", а "корпоративните структури". Те са израз (логичен) на обществените структури.
Но, не и единствен. Може да бъде променен и се променя. Вече има бизнес единици с нови структури. Много от досегашните позиции ще изчезнат.

Друг е проблема тук - This is the man's world и това е матрицата в която сме израстнали и от която не можем да излезем. Въпросът е, че просто ролите се преразпределят неравномерно и веднъж разменени носят конфликти, за които нямаме нагласа.

# 53
  • Мнения: 14 478
Супер! Не виждам нищо обезпокоително в тренда.
От какво толкова се  притеснявате? Няма да имало
мъже за щерките ви?Че те заслужават ли мъжете?

Аз лично от нищо не се притеснявам.
Жените  са оправни и нищо не може да ги стресне.

# 54
  • Под липата
  • Мнения: 620
Е, ще се оправяме с работа, с дом, деца ще зачеваме и раждаме, независимо как, ама къде остава любовта ? Mr. Green
Сега, сериозно - не ме кефи такава перспектива.

# 55
  • Мнения: 14 478
Е, ще се оправяме с работа, с дом, деца ще зачеваме и раждаме, независимо как, ама къде остава любовта ? Mr. Green
Докато има хора на земята и любов ще има... Laughing
Не ми изглежда като мъжете да са зачезнали нанякъде-каквото и да плещят разни изкуфяли професори...  Mr. Green:
Просто жените вече имат възможност за избор и станаха придирчиви...

# 56
  • Мнения: 1 749
Е, ще се оправяме с работа, с дом, деца ще зачеваме и раждаме, независимо как, ама къде остава любовта ? Mr. Green
Докато има хора на земята и любов ще има... Laughing
Не ми изглежда като мъжете да са зачезнали нанякъде-каквото и да плещят разни изкуфяли професори...  Mr. Green:
Просто жените вече имат възможност за избор и станаха придирчиви...
Exactly.
 Peace
Аз мъже отдавна не съм срещала. Работя в много голяма бизнес сграда, побрала няколко големи корпорации и по-малки компании. Какво беше учудването ми когато след 1 месец установих, че не съм видяла нито един свестен мъж. Мнозинството са разплути, с коремчета, ръчички като на девойка, неподдържани, неспретнати,  невъзпитани и прости. Изобщо... съкровища безценни! Как да не се юрна в някоя лИбовна война за спечелването на сърцето на някой от тях.....

Повечето от жените са добре облечени (не бъркайте "добре" със "скъпо"!), чисти, спретнати, възпитани и с професионално излъчване.

# 57
  • Мнения: X
Хм, не съм никак съгласен че жените имат избор, думите на S k I n го потвърждават. Избора на кого са му по-нежни ръцете ли?
Не искам да оправдая мъжете, като мъж на 46 плаша се какво е това поколение мъже които сега са на 35 и те трябва да възпитат мъже от синовете си но и жените имат огромна (но не цялата) вина за това - навлязоха в мъжките територии чрез феминизма и еманципацията и започнаха да очакват мъжете да навлязат в женската. И някои ,,мъже,, го направиха, минаха на другия бряг.
Права е бившата ми приятелка, момиче на 27 което на въпроса ми ,,какво се занимаваш с мен, аз съм на 46, сина расте, аз съм си свършил работата. Намери си мъж на 33-35, близка до твоята възраст,, отговори ,,откакто махнаха казармата няма мъже, затова тия около 40 са търсени,,. Има нещо вярно в приказката й.
От друга страна - майките глезели синовете си. Ми майките са жени, вината пак си е у жените. Става момчето на 18, изритвай го, кво му готвиш всяка вечер и дори да живее на квартира му звъниш да го викаш да яде. И така си отглежда пародия на мъж който после жените не искат. Като знае момчето че няма мама вече да му готви, като си легне 3 нощи гладен ще видиш как ще се научи да си готви.
Аз имах лют спор с майката на сина ми защо спал на седалката на Х5 а не в 5-звезден хотел на връщане от Германия. Първо защото след Виена вече няма къде да спиш, Х5 се краде дори във Виена, какво остава за Румъния и Унгария. Но по-важното - защото е бъдещ мъж, трябва да може да спи както прав на пост като в казармата за по 30 секунди и то с отворени очи, така и в 5-звезден хотел. Защото живота не винаги е 5-звезден. Т.е пак една жена, една майка АКО го допусна след време може да носи вина че сина й не е мъж а поредното мамино синче.
Т.е всички вие момичета не трябва да глезите синовете си. Защото самите вие казвате ,,мамино синче,, а не ,,татино синче,,. Какво е това мъж на 30 да живее с майка си???

Последна редакция: пн, 01 дек 2014, 20:57 от Анонимен

# 58
  • Мнения: 1 749
А всъщност всичките типове жени, които спомена в поста си са продукт точно на този строй, в който мъжете се слушат и имат думата вкъщи.
Изобщо, като си противоречите, правете го малко по-интересно.

# 59
  • Мнения: X
А всъщност всичките типове жени, които спомена в поста си са продукт точно на този строй, в който мъжете се слушат и имат думата вкъщи.
Изобщо, като си противоречите, правете го малко по-интересно.

Къде видяхте противоречие??? Четете...
Само пример от реалния живот - бившата ми тъща командори в нейния дом, сина й на 50 си живее все още с нея а дъщеря й освен салата и яйца на 40 друго не може да направи. Да съм мислил на коя съм правил деца, сега дори разведен ще си я издържам. Така че дали строя е виновен... Оставих многоточие защото въпроса ми е риторичен.
Що се касае до мъжете? Не искали да се обвързват? Ми аз вече не искам връзка по-дълга от 2 месеца. Но моята песен е изпята откъм деца, аз бях дотук.
По-страшен е разговора с мой колега и търговски партньор - мъж на 36, без деца, изкарва петцифрена сума на месец като заплата и комисиони та не му е проблем да се грижи за жена и дете, 3-та година ходи с една сладурана на 29-30. На въпроса айде ве, вместо да ми завиждаш за сина направи си, не боли и е приятно той отговаря ,,страх ме е, 80% не са у ред с главите, де да я знам колко е неннормална... След 3 години връзка с тази жена, този мъж не без основание се притеснява че не е наред с главата тази дама. Като вече страничен наблюдател моите наблюдения са същите - жени с претенции без покритие. Затова жените си стоят сами и пищят че няма мъже а мъжете си стоят сами и карат на еднодневни връзки без обвързване, все се намира някоя да върже.
Има нещо дълбоко сбъркано в отношенията между половете в наши дни, не смятате ли?
Не ме разбирайте погрешно, не оправдавам мъжете но и жените не са тези за които се представят...

Последна редакция: пн, 01 дек 2014, 21:28 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт