Късметчето от питата си знаем вече,за всяка Януарско бебче ... 10 тема

  • 41 740
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 636
Здравейте и от мен Simple Smile
С домакинската работа криво-ляво се справям, мамите които имаме и вече други деца ни е още по-тежка тази работа, но като няма кой..... Simple Smile И аз на почивки се справям, готвене, миене на баня, гладене, миене на чинии, прахосмукачка, под и т.н. и т.н. .. Като ми стане тежко спирам...

Пелени съм ползвала точно за под главичката като спи, върху повивалник, на количката под гръбчето и такива неща. Трябват си, никога не съм ги ползвала, за да го подсушавам след баня с тях... Wink

Протектор имам на креватчето, имали сме гафове и е свършил чудесна работа, за другаде не съм купувала, няма и да купувам сега Simple Smile

Шишета винаги взимам на чико, помпа ще ми даде етърва ми (електрическа) Simple Smile Залъгалки съм взела за всеки случай, макар че с баткото никога не съм ползвала, той не ги обичаше никак Simple Smile) И по-добре Simple Smile

И аз съм с болки и контракции постоянно, термина ми е за 31-ви декември или 1-ви януари, не знам дали ще дочака, но ако дочака ще си имам новогодишно човече Simple Smile)))

Дрешки не съм взимала за недоносено, защото съм сигурна че няма да имам нужда от тях... А пък и мамите, които ще купуват всичко чак след като се роди не мисля, че трябва да се тревожат какъв размер да са... Като ви кажат колко е голям бебо ще прецените какъв размер да купите, винаги е по-добре да е малко по-голям, но малко Simple Smile)

# 46
  • Мнения: 72
Добро утро!
Относно протекторите много се чудя и аз .С каката не съм ползвала и не съм и имала пробле.Та ще вид.
Шишета ще ползвам на Нук стъклени,взела съм едно малко и едно голямо залъгалка на тяхната марка.
Бархетни пелени няма да ползвам.Каката Като я изкъпех я слагах направо върху хавлиийката и според мен  само попиваш,не търкап бебето с хавлията,че да му зачервиш нежната кожа.
Къщната работаси я върша горе-долу добре.Готвя всеки ден,всеки ден метла и парцал на пода,съдовете ги мие съдомиялната,банята е задължение на мъжлето от преди да забременея така,че като цяло нямам много тежка работа.Най-сложно ми е миенето на пода с парцала,но се справям.  Simple Smile
Иначе при нас всичко е купено.
Венче Стоянова мен сестра ми ми е купила такова покривало за столчето.Идва ми на гости миналия месец и ми вика-купила съм нещо,което много ми харесва ама незнам за какво се използва 

Аз случайно го зърнах в Продавалника и веднага го поисках  Heart Eyes, страхотно е, изобщо няма да се притеснявам за беборанка дори и във виелиците ако трябва да я изнесем навън, опрала съм го и поставила на кошницата и е в очакване.  Simple Smile Ако на някоя ѝ е харесало там има още няколко такива, но други марки.
Дадоха ми един подлоган от едновремешните квадратните ако помните   Grinning, мисля че все ще ми бъде от полза, въпреки че сега памперсите вършат много добра работа.
Иначе мисля под главичката на бебка, върху повивалника, на кошчето и в количката, върху хавлийката и дори сгъната като първа възглавничка да слагам бархетна пелена.

# 47
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Още един бонбон в нашите редици от вчера Simple Smile. Мама Дани се сдоби с момиченце, Ема. 2,400, 48 см., секцио.

# 48
  • Мнения: 97
Честито на Дани да ти е жива и здрава много да те радва  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

а коя Дани какъв и е ника , и има ли повече инфо защо е родила толкова скоро , всичко наред ли е с бебка , и други подробности

# 49
  • Мнения: 691
Честито на мама Дани Да й е жива и здрава,много да я радва  Hug На мама бързо възстановяване   bouquet

# 50
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Копирам поста от фейсбук в частта защо толкова рано - Секцио, малко по-рано заради контракции които имах на 1.12 (родилни) и заради остарялата плацента, но важното е че е жива и здрава! иначе Дани е djudjanka_2808

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 280
 Честита ни нова темичка!
Честито на мама Дани за прекрасното бебче!
Добре дошли на всички нови мами!
Нека само положителни емоции да имаме от тук нататък с най-прекрасните новини  Hug  Hug Hug

# 52
  • Мнения: 85
Честито на мама Дани да и е жива и здрава малката принцеса  Hug

# 53
  • Мнения: 212
 Хоп и аз в новата тема Simple Smile ,
аз също се присъединявам към маметата с постоянни стягания ,понякога и с болчици .... чакаме го бебо вече - готови сме с креватче , дрешки ,които подредих вече .. постоянно чакам родилни контракции ,ама за сега са само подготвителни Simple Smile Е това е за сега от мен  Heart Eyes

# 54
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
lyubomira_naidenova да, точно така съм го описала и аз,може да се върнеш да прочетеш Simple Smile
Споменах ги, като питанка от някои за необходими лекарства.
Честито на мама djudjanka_2808 , веднага я добавям.

# 55
  • Мнения: 130

BoDill, благодаря ти Simple Smile аз също на 15.12 влизам в 45 дневния болничен Simple Smile дано да е на късмет и на успех и за теб , ще стискам палци на прегледа всичко да е ОК  Peace   Hug
И аз на 15.12. влизам в 45 дневния,а като гледам са ни на различни дати термините,много странно...

# 56
  • Мнения: 25
Аз днес купих комплекта за изписване. Комплекта е подобен.
http://dreshkizabebe.com/komplekt-za-izpisvane-meche

Последна редакция: сб, 13 дек 2014, 22:40 от Десислава Минкова

# 57
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Аз днес купих комплекта за изписване.
Как се слага снимка?

Качи я някъде в интернет пространството и тук използвай втория символ на втория ред Вмъкни изображение и сложи адреса й: десет бутон върху снимката Копирай URL адреса на изображението

# 58
  • Мнения: 488
lyubomira_naidenova да, точно така съм го описала и аз,може да се върнеш да прочетеш Simple Smile
Споменах ги, като питанка от някои за необходими лекарства.
Честито на мама djudjanka_2808 , веднага я добавям.
Всъщност съм толкова разсеяна, че явно имам нужда от препрочитане, моля за извинение....  Whistling
една приятелка роди 60 см. 4 кг  Simple Smile .Но предполагам това е рядкост  Rolling Eyes  и за това взех първоначално 56 .  Simple Smile
Това сериозно ли? 60см? Ихааааа за 1ви път чувам  Rolling Eyes

Деси, качи снимката в някой сайт и копирай линка... Или заповядай да споделиш във ФБ Simple Smile

# 59
  • Мнения: 75
Честита нова темичка Simple Smile АЗ съм купила само 1 шише на NUK че ако успеем да се кърмим и то даже няма да ни е нужно.Бархетни и тензухени пелени съм ползвала след баня върху хавлията и лятото като завивчица,най вече докато сме били на моренце за плажа Simple Smile .Протектор за матрак пак ще си ползвам.Домакинска работа почти не върша се пак досега още ходих на работа та ми идваше в повечко и я преостъпих на ММ и на свеки Simple Smile
И да питам всички ли имате подготвителни контракции ???Аз по едно време имах стягания на корема които ме държаха по 1-2 часа ,а от около  месец  и тях ги нямам  newsm78 .И киселините ми изчезнаха и се немога да се наспя сутрин едвам ставам за работа
Честито бебче на мама Дани и тук.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт