Домакини 46 / Коледа на вратата чука, идва година на здраве и сполука

  • 41 869
  • 726
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 657
Добро утро! Лус, разкарай я тази торта #2gunfire
Скрит текст:
90-дневната започнах - да, имам опит с нея

# 661
  • Мнения: 2 169
Дамчо, успех с 90 дневната  Hug Аз като родих Дея се опитах да я спазвам, че била съвместима с кърменето...Ами не успях - чувствах се ужасно, момичетата тук сигурно си спомнят колко ми беше зле тогава. Иначе всички мои познати, които я изкараха до край, са много доволни, явно е ефективна, но...не е за мен.

# 662
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Добро утро!
Как само се успах, сега ставам.
Взимам си кафе и трябва да ходя на пазар.
Успех на диетуващите

# 663
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро! Лус, разкарай я тази торта #2gunfire
Скрит текст:
90-дневната започнах - да, имам опит с нея

ще се почерпиш във въглехидратния ден Peace

# 664
  • Мнения: 11 666
Добро утро дами   bouquet Не се притеснявайте за тортата - аз я изядох вече  hahaha
Разходката ни беше доста "духовита" - добре, че е кучето да ме дърпа по баира  Joy Който не си беше завързал казана за боклук...  ooooh! обърнати, търкалящи се казани, разпръснати боклуци, летящи торбички - ужас  ooooh! и го дават да се поусили още  ooooh! Сложих да пека едно свинско парче, ще задуша заленчуци и тва ще е яденето. Смятам днес да се оттегля в банята и да се отдам на процедури по моята убус  Joy Имаме план с една другарка утре да си завлечем трацунеците на пазар до Манчестър след футбола, пък да видим дали няма котка да ни мине път  Joy Трябва да се разбере дали януарските намаления са мит  hahaha

# 665
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
 Joy
Скрит текст:

# 666
  • Мнения: 8 926
Днес е последния ни семеен празник за този месец. ММ ме достига в годините. Почерпете се за негово здраве.


А ето и за тези, които са вече на желязна диета


Менюто ни ще е леко - пилешки хапки, свежа салата и малка готова торта.

# 667
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Блу, да ти е жив и здрав, още дълго да посрещате празници и да се обичате

Що няма никой тук?

# 668
  • Мнения: 2 169
Да ти е жива и здрава половинката, Блу, и много да те слуша   bouquet
Тук съм, Ма ко  Hug Наспахме се с Дея преди малко и се явявам на отчет. Само дето няма какво да отчитам  Mr. Green Освен да споделя, че си чакам МЦ  ooooh! Имам признаци - нервно ми е, ям(!), понаболва ме тук - таме....да видим дали, или и кога!

# 669
  • София
  • Мнения: 9 903
Блу, да ти е здрав мъжът и дългигодини да сте щастливи!

Аз се загубих, нещо съм се вкарала в някакви филми, самооткрих си чрез четене в нета куп болести и ви казвам , че съм полудяла.  Tired В най-добри случай имам плексит, в най-лошия...Имам нужда от нещо ободряващо, давайте идеи!

# 670
  • Мнения: 1 826
Блу-да ти е жив и здрав рожденика и повече да слеша дамите в семейството! Wink  bouquet
Вале-я удари едно малко и по-малко чети в интернет. Hug Laughing
Днес видях снимки на две малки принцеси,а сега са пораснали след 1-2 ще си имаш проблеми. Wink
Ма ко поспивай си ,нали мина вече зора.
Студ-не се търпи тия дни,ама аз ината вчера излизах  дишах чист въздух.Опакована с шал,шапка и ръкавици-поне да си нося плетените неща-ама ми беше приятно и топло.Вътре ми е по-студено. newsm78   Накупих си прежди от пазара и започнах за майсторя вече бавно мартеници.
А сега ви оставям и отивам да готвя вечеря.

# 671
  • Мнения: 657
Блу, да ти е жив и здрав и много да слушка половинЪТ! Мако, много обичам моркови Joy
Калинке, колко още да се разкрасяваш - то толкоз убус де ще я побереш...Иначе аз днес ходих до МОЛ - има намаления, ама не ме впечатлиха. Предполагам, че при вас ще са по-истински.
Вале, не се филмирай, в нета всички си откриваме даже и измислени болести, по-добре иди на лекар, ако нещо те притеснява. То и лекарите едни, ама все пак има и читави.
Детенцето е пристигнало благополучно, а съквартирантката го е изненадала с хлебопекарна. Той нали обича да прави питки, та сега е доволен. Иначе днес не ми е ден - в даскало децата ме ядосаха, разстроиха - това е от дните, в които се питам защо го работя това newsm78
Писе, колко хубаво е това с мартениците - покрай теб да усетим пролетта. Абе, знам си аз, че с вас ще си оправя деня!

# 672
  • Мнения: 3 855
Привет от мен! Пиша от телефона, домашният нет ме побърка последните...
Честито на всички празнуващи тези дни, бъдете живи и здрави!
Аз още се боря със заглъхнали уши и хрема, ама като че ли са една идея по/добре. Ние утре пак летим, отиваме в Маями да се видим с нашите най-добри приятели от БГ, които за пак са там за зимните месеци. Но този път ще е кратко, връщаме се в сряда вечерта. И тъй като билетите за директните полети са на безбожно скъпи цени, ще летим с прекачане в Панама сити. Та от три часа полет ще го направим 6 цялото пътуване, а и с тази авиокомпания още не сме летели. Дано няма турболенция, че сега направо не спря и на отиване, и на връщане. Като се върна, живот и здраве, ще разказвам повече, а и снимките трябва да оправя. Simple Smile

# 673
  • Мнения: 11 666
Добра вечер!
Блу да ти е здрав половинът, много да те обича и слуша   bouquet Веднага се зачерпвам с водата, но си запазвам тортата за сутринта  hahaha
Понеже хич ме няма по диетите - днес четох тук из форума различните диети и като че ли на мен най-ми допада "-60"  newsm78 та ще се опитам  Joy Не мога без сладко бе хора  #2gunfire ама тази диета разрешава сутрин  hahaha
Вале какви дивотии четеш бе жена  newsm78 То ако толкова лесно се ставаше лекар и ако толкова лесно се слагаха диагнози  Whistling Аз от нета и от този сайт разбрах, че всички разбират от медицина - само лекарите не  hahaha да не говорим за предложенията за лечение  ooooh! Използвай нета за забавление, а ако нещо те притеснява - отиди на лекар, който надявам се, че не е придобил образованието си четейки бг мама  hahaha Вместо тези дивотии ти предлагам да си четеш "поръчки към вселената" http://www.spiralata.net/kratce/index.php/predst-kniga/260-berbel
Писе и аз най-накрая си оплетох шапката  ooooh! Изплетох 3, които не ми харесаха как ми стоят, но тази вече е "ток и жица"  hahaha като я изпера ще снимам. Ако и тази не беше станала...мм вече беше започнал да ме бъзика, че не е от шапките, дето изглеждам на крокозъбел  hahaha
Дами до намаленията утре може и да не стигнем - вятъра достига 100км/ч, пак има катастрофи и обърнати по магистралата, а тук има ли нещо такова - магистралата се затваря докато не се почисти и можеш да си откараш и 6ч. в колата да чакаш, а Манчестър ни е на 200км.... та утре в последния момент ще решим  newsm78 За разкрасяването - нали съм си по-древна  hahaha младите си мислят, че те са открили СПА-то, ама не са  hahaha Липсва ми обществената баня  hahaha ти поне трябва да си ходила на "гъбата" и можеш да ме разбереш  hahaha Та веднъж седмично си организирам такава баня като няма никой у дома - то верно, че е добре барем теляка да е в къщи, ама  Joy Правя си хиляди маски, след това една "блага" вана дето откарвам в нея повече от час и на финала най-обичам по хавлия да се излегна с книжка, дет се вика "да ми се земе банята" с лека дрямка  hahaha Аз на това му казвам къпане - другото е обливане с вода  hahaha
Да ви се похваля - ползвах за сефте една боя за коса - боята течна и окислителя течен - смесват се в едно шишенце с пулверизатор и като го стиснеш - боята излиза на пяна  hahaha цръцкаш си в шепите и мажеш по косата с ръце/ръкавиците са латексови/-без четка и дивотии - страшно лесно и добре стана, като за финал се учудих, че и равномерно се е боядисала косата и цвета даже е като от картинката  hahaha Боята не е от евтините, но като се има в предвид, че фризьорката ме боядисва за 70£ - направо ми е без пари  Joy
Смърфи лек полет и весело изкарване! Ще чакаме да се завърнете!!!

# 674
  • София
  • Мнения: 9 903
Лейди, добре ме приземи, благодарско! Laughing
Обострил ми се е плекситът, от него и други болки ми се появиха и така. Ще се оправя. Утре ще водя Мими и приятелки на кино и ще се посмеем малко. После ще имаме гости и ще се забавлявам. Ще ми мине. И това студено време ми играе лоши шеги, защото доста време прекарвам навън, а последните дни е минус 10-15 градуса.
 Писе, Hug!

Смърфи, направо ти видЕ г.з път дет се вика! LaughingПриятно изкарване!

Последна редакция: пт, 09 яну 2015, 20:35 от Валенцето

Общи условия

Активация на акаунт