Искам да кажа ... (18)_05.01-11.01

  • 60 455
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 405
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аххахааа, втора кифла се появи в темата!. Вие мъже ли сте или лукови глави? Единият получава киселини от мисълта за праз, а другият се върти пред огледалото с две ризи - бордо и графит, чуди се тази или онази и проси комплименти. Как може редовен мъж да ползва думи като бордо и графит за дрехи?

Точна си, Янечек! По-добре не може да се каже, изкефих се.

# 406
  • Мнения: 22 036
Единици са мъжете в този форум, които са наистина част от него и имат причина да са тук. На останалите и аз се чудя, но явно им е интересно да предизвикват вълнвния в потребителки, а не малко такива също се радват на разни он лайн флиртчета.
Не се връзвайте, и тези ще си заминат Simple Smile.

Бърди, не знам какво да правя. Мъжът ми е вечно на различно от мен мнение и му позволява всичко и аз съм лошата. Каквото и да кажа не е добре. Мъчно ми е, защото много се разбирах с детето.

# 407
  • София
  • Мнения: 23 107
Джук, вземи облечи една бяла ризка и да приключва тая поредна футболна драма  Laughing
И бели чорапи на черни дънки и обувки.  Mr. Green (Иначе и аз съм за графитената риза.)

Джубокс, успокой се и чети с разбиране. Антигона не ти е крива.  Peace

# 408
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Честит Имен Ден на празнуващите!
Днес по-добре се работи.
Акаша, дано успееш да намериш начин да те види лекар, например вечерта като се прибере мъжа ти да пази малката. Моя ЛЛ има сключен договор с един от центровете за неотложна помощ и след 20.00 в този център може да ползваме лекарска помощ, независимо кой лекар е на дежурство.

# 409
  • Мнения: 270
Предавам се. Отивам да играя на плейстейшъна.
Благодаря на всички, които споделиха от времето си с мен, вярвам, че в друга тема ще намерим повече допирни точки.

П.С Май наистина зле прочетох написаното от Антигона. Най-малкото звучи двусмислено. Антигона, извинявай. No hard feelings.

# 410
  • Мнения: 7 690
П.С Май наистина зле прочетох написаното от Антигона. Най-малкото звучи двусмислено. Антигона, извинявай. No hard feelings.


Простосмъртен си. Позволено ти е.

# 411
  • Мнения: 4 785
"Приятели" е хубаво сериалче, но не знаех, че и мъже го гледат. О... това си е за тема - кои от "нашите" сериали гледат мъжете.  Flutter

Моят сега откри "Приятели" винаги е мислел, че е ужасно тъп сериал - сега обаче умира от смях с тях. Но покрай мен изгледа и "Отчаяни съпруги" и му хареса, та по-добре да си трая  Laughing В същото време цвят сьомга, петролено, графитено, бордо, резеда, гълъбово синьо са му някакви изключително далечни термини. Спортовете, които тренира са доста... хъм, мъжествени, но пак казвам изгледа си "Отчаяни съпруги" като стой та гледай. А според един тест, които му правиха покрай една работа се оказа, че е перфектният баланс между мъжко и женско мислене. Сигурна съм, че тази половина с женското мислене е единствената причина да ме разбира така добре, когато и аз не се разбирам  newsm78

И накрая - гласувам за графитената, бордо определено не отива на всеки и във всякаква комбинация и може да се сгафи сериозно  Wink

# 412
  • София
  • Мнения: 23 107
Дайте да се връщаме на баницата с праз и качамака.  Laughing

# 413
  • Мнения: 7 690
Дайте да се връщаме на баницата с праз и качамака.  Laughing


Това ми напомни да надникна отново в темата с късметите, че отдавна не съм следяла развитието там  Laughing

# 414
  • Мнения: 8 962
Дайте да се връщаме на баницата с праз и качамака.  Laughing

ЗА  Peace

Стига сме си мътили мозъците с някакви метросексуални типове!!!

Отиде ни хубавичката бабешка тема!  Naughty

# 415
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Ми аз не съм яла ни баница с праз, ни качамак.  newsm78 Ще трябва да забъркам поне едното.

# 416
  • София
  • Мнения: 23 107
Ми аз не съм яла ни баница с праз, ни качамак.  newsm78 Ще трябва да забъркам поне едното.
Баница с праз и кайма никога няма и да опитам. Виж, качамакът, който прави майка ми, е уникален. И като се сложи масло и сирене, става ммммммм. В Родопите го ядох с пържени яйца отдолу.

# 417
  • Мнения: 7 171
Мое мнение - нито една от двете ризи няма да върви със светли дънки!
Грешиш Simple Smile
Бургундско червено много си подхожда със светло синьо  Mr. Green

Скрит текст:

 Shocked Това не са гащи за истински мъж.

Не са, не са. То си пише queer wear.  Wink

# 418
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Антигона, къде е тази тема с късмети?

# 419
  • София
  • Мнения: 17 322
Даун, не знам какво да ти кажа - моят син е друга категория, много си говорим, много се разбираме, супер е всичко и междувременно си живее един паралелен живот, в който си прави каквото си знае. Не се караме с него, дето вика майка ми, то като му се скараш, толкова искрено разкаян изглежда, че чак се чудиш защо му се караш. И после си продължава по старому. Единственото ми успокоение е, че брат ми беше (и е) такъв типаж и доста добре си минава през живота, без драми и сътресения  Mr. Green

Сакън, махнете ги тия баници и качамак, дайте по някакви по-леки храни да залитаме тоя месец  Laughing Аз направих първия си успешен черен хляб в машината, и една леща и така мисля да се прехранваме ден-два. Някой нещо зеленчуково да е готвил? Някаква идейна зимна салатка?  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт