Анонимността във форума

  • 43 888
  • 1 155
  •   1
Отговори
# 660
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Или е мъж, и после жена му е налазила форума...има варианти.
Аз забелязах, че напоследък пързалките ги трият много бързо.Почти няма материал за смешките. Laughing

# 661
  • Мнения: 25 747
Знам ли, прочетох вече няколко страници от житието му, виждала съм скорошните постове. В началото е самотен баща, сега няколко години по-късно е самотна майка.

# 662
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Тя луда работа... hahaha смяна на пола казваш.

# 663
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това оправдание, че някой влязъл от нечий чужд профил, ми се струва много плитко. А и така да е, толкова ли е трудно да си направиш свой. Скоро ми се случи една да ми се перчи. Като ѝ погледнах профила - пълна неграмотница занимаваща се основно с врачки. Не била оная, а някаква друга, която ползвала профила от време на време. И така не знаеш с кого си говориш. Аз мисля, че тове не би трябвало да се допуска, но понеже няма как да се хване, би следвало да е въпрос на етика, ама няма я явно.

# 664
  • Мнения: 37 256
рядко се е случвало, но ако и двамата имат профили, са пускани постове от чужд - личи си, че е грешка
другото са детскоградински оправдания от типа "сестра ми-близначката"

# 665
  • Мнения: 870
Бориле, ти защо си в този форум? Какво получаваш от писането си тук?
За изживяване, различно от останалите социални мрежи и форми на общуване. Исках да видя как е в чисто женска компания.
Какво получавам -  основно критика и сарказъм досега Laughing
Но ок, преживява се, не го приемам лично. Wink

# 666
  • София
  • Мнения: 20 572
Критиката е градивна няма страшно.Може да научиш повече за жените и това ,което търсиш. Laughing

# 667
  • Мнения: 37 256

Какво получавам -  основно критика и сарказъм досега Laughing


не е малко, а хич?
ти какво очакваше?

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 28 976
Бориле, ти защо си в този форум? Какво получаваш от писането си тук?
За изживяване, различно от останалите социални мрежи и форми на общуване. Исках да видя как е в чисто женска компания.
Какво получавам -  основно критика и сарказъм досега Laughing
Но ок, преживява се, не го приемам лично. Wink
А, искаше нарочно да дразниш чисто женска аудитория. Разбирам. Вземи и го приеми лично. Защото е лично към теб отношението.

# 669
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159


Какво получавам -  основно критика и сарказъм досега Laughing


 Mr. Green

Едва ли не си го очаквал, а и най-вероятно ги провокираш критиката и сарказмът.  Simple Smile
Трудно им е на мъжете да виреят тук и малко са извоювалите си добро бгмаминско отношение.  Grinning

# 670
  • Мнения: 870
А, искаше нарочно да дразниш чисто женска аудитория
Моля? Да дразня умишлено, защо да правя  това? Май говорим на различни езици.
Ако сте се подразнили от нещо, не съм го целял.
 

# 671
  • Мнения: 1 400
Дами, бъдете толерантни към мъжкото тяло  Peace

Както стана ясно - не е ясно ясно ли е кой кой е.  Wink

# 672
  • Другата България
  • Мнения: 44 033
А, искаше нарочно да дразниш чисто женска аудитория. Разбирам. Вземи и го приеми лично. Защото е лично към теб отношението.
newsm78 Аз като теб  Grinning явно съм пропуснала, ама що да дразни тоз момък?
Възпитан, грамотен, кога е критикувал?
Или си имате закачка от друга тема?

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 28 976
Попадам на него тук-таме. Признавам - не ми е в листата на топ 5 дразнители, нооо..... не е съвсем като да не дразни и то нарочно. Загледай се в писанията му. Много умишлено.

# 674
  • Мнения: 6 624
Оставете го да диша, не така с лошо Laughing

Общи условия

Активация на акаунт