Анонимността във форума

  • 43 882
  • 1 155
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 7 685
Май не са всичките новоизлюпени, но все за баници питат. Laughing


Ти гледай да не получат БАНница накрая  Laughing

# 751
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Това е така...жена беше писала, когато помислих, че е сандоканчо. Embarassed
Но и сама знаеш, че ние няма как да сме сигурни мъж ли пише или жена, особено с по новите профили...
За Минчев съм сигурна че е мъж. Mr. Green

# 752
  • Другата България
  • Мнения: 44 032
Май е чистено в темата newsm78
Къде отиде разговора ни за анонимния, който го объркаха със сандоканчев?

Crossing Arms Ако е имало нещо интересно разкажи, знам, че си добро другарче.
Тъкмо се чудех защо сте дали "игнор" на Борето, който поне на мен ми изглежда добронамерен, то се появили клонинги от типа на Евгени някой си и СандоканЧЕВ Crazy, та всички тези са един и същи, така ли?
Много мъже /ако са мъже де/ напоследък се регистрират, аз не обхождам всички подфоруми, но тук и в СО няма, няма, пък "цъфне" някой.....

# 753
  • Мнения: 2 434
Много мъже /ако са мъже де/ напоследък се регистрират, аз не обхождам всички подфоруми, но тук и в СО няма, няма, пък "цъфне" някой.....
Лигльовци.Това правят тук, гаранция. Никой не може да ме убеди, че нормален млад и  вървежен мъж ще стои петък вечер във форум за майки и плетки Naughty

# 754
  • Мнения: 4 187
Ако някой ме светне защо са затрити доста постове, включително и моят, пак ще правя айрян. Това с " лигльовците" не мога да го преглътна, а не знам какво да пиша, че да не ме трият. Има някакви ограничения ли?

# 755
  • Мнения: 9 673
трие се всичко, което е офф топик! Пише го в правилата!

# 756
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Ако някой ме светне защо са затрити доста постове, включително и моят, пак ще правя айрян.
Че е чистено, чистено е но...защо продължаваш с тоя айрян?!

# 757
  • София
  • Мнения: 20 571
Не обичам айрян.

# 758
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз докладвах Минчев - ужасно противен трол. Но преди това кой е докладвал.... Дъ Кид беше писал/а като анонимнен и дали е заради съмненията, които се хвърлиха в другата тема, че Дъ Кид, Лаура и Джу бокса са едно и също лице, не знам. Питайте в модераторската.

# 759
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Аз след като прочетох Минчев, много се уплаших...такива хора ходят спокойно по улиците. Shocked
За другите не знам.

# 760
  • Мнения: 4 187
Какво му е на айряна, не предлагам домашна отлежала. Защо БАНици може, а баница с мед не? " Лигльовците" и те са в правилата. То май да си ходим.

# 761
  • Мнения: 2 658
Аз докладвах Минчев - ужасно противен трол. Но преди това кой е докладвал.... Дъ Кид беше писал/а като анонимнен и дали е заради съмненията, които се хвърлиха в другата тема, че Дъ Кид, Лаура и Джу бокса са едно и също лице, не знам. Питайте в модераторската.

Лили, ти защо имаш възможност да виждаш кой пише като анонимен? newsm56
Какви други способности имаш?

# 762
  • Мнения: 1 044
Минчев поне е веган, вечерята може и да е в някоя ливада да попасе люцерна  Laughing

# 763
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 155
Аз докладвах Минчев - ужасно противен трол. Но преди това кой е докладвал.... Дъ Кид беше писал/а като анонимнен и дали е заради съмненията, които се хвърлиха в другата тема, че Дъ Кид, Лаура и Джу бокса са едно и също лице, не знам. Питайте в модераторската.

Лили, ти защо имаш възможност да виждаш кой пише като анонимен? newsm56
Какви други способности имаш?

Гъсти са с модераторите за това Laughing

# 764
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Дъ Кид си призна, че тя/той беше писал като анонимен, защото Лъки я/го нарочи за сандоканчев.

Общи условия

Активация на акаунт