Фраза, която мразя

  • 1 218 093
  • 20 286
  •   3
Отговори
# 6 840
  • Мнения: 493
"Благодаря ти, че си такъв, какъвто си." / "Остани все такъв".

# 6 841
  • Мнения: 30 453
Току-що попаднах на МЛ. Хайде, помагайте да разгадая какво ще рече това? Моят любовник, моят любим, моят лигльо, моят льольо, моят льохман, моят лузър...  newsm78

# 6 842
  • Мнения: 64 894
В коя тема? Simple Smile Няма ли жокер?

# 6 843
  • София
  • Мнения: 12 488
Тъкмо се чудех какво е. Да, моят любим ще да е (ако четем в една и съща тема).

Последна редакция: вт, 06 юни 2017, 14:58 от miamim

# 6 844
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моят лекар?
Миризливо лайно?

# 6 845
  • София
  • Мнения: 4 328
а бре, Лили, в какви висоти те води аналогията, Май Лов Laughing

# 6 846
  • Мнения: 64 894
Напоследък чета финансови форуми, там са съвсем други абревиатурите. Simple Smile
ИП, БФБ, ДПФ и т.н. Sunglasses

# 6 847
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ние също в училище ползваме абревиатури.
Скоро тук някой ме пита какво е БЕЛ.

# 6 848
  • Мнения: 3 782
Някак не ми се връзва дълъг пост и бързане.

Благодарение на съкращенията, може получиш дълъг пост и бързане в едно.

Малък off  Mr. Green, но дългите постове рядко си струват четенето. Няма нужда човек да се поддава на всеки напън да пише, тъй че недостигът на време понякога е голям плюс - ако води до въздържание, или - да се надява ли човек - съкратено поднасяне на същата информация.  Laughing

Малкото потребители, чиито постове са изключително полезни във всякаква дължина, имат достатъчна култура на писане, че постовете им да са четивни, концентрирано смислени и прецизни.

# 6 849
  • SF
  • Мнения: 27 920
Е, сега... Аз съм във форума, за да пиша, не за да чета. Simple Smile

# 6 850
  • Мнения: 718
Дразни ме "тогаз".

# 6 851
  • Варна
  • Мнения: 192
Дразнят ме всички служебни неща казвани при случайна среща на не толкова близки хора.
"Айде, ще се чуваме"
"Айде, пък ти ако имаш път насам, мини някой път / обади се" (нямате си телефонните номера)

"Колко парички струва?"
В пробната на магазин - "Какво стана с панталончето?" брррр, изприщвам се. Ми какво да стане, не мога да го закопчея и ми прозира целулита. Или "Излезте да ви видим" ( в пробната няма огледало).

"В кой месец сте?" (пък не съм бременна Simple Smile))

# 6 852
  • Мнения: 161
И мен ме дразнят понякога тези заучените фрази.  Не останаха истински хора.

# 6 853
  • SF
  • Мнения: 27 920
И мен ме дразнят понякога тези заучените фрази.  Не останаха истински хора.

Оооо... и мене!
Плюс "Назаде и напреде".

# 6 854
  • София
  • Мнения: 4 328
много ме дразни "скъпи цени".

Общи условия

Активация на акаунт