Банята - тема 22

  • 85 184
  • 770
  •   1
Отговори
# 45
  • Сф
  • Мнения: 4 761
Ето го проекта за нашата баня. Как ви се струва? На тази картинка струват ли ви се повече флоралните декори?
Отначало супер много ми харесаха плочките, и след като ги поръчахме се разколебах.
Под паравана ще сложим овален полимраморен праг, тъй като ако го направим от плочки ще е доста грозно.
Иначе това са плочките на живо снимани 1 и 2

И последно- относно вратите. Дори да е от МДФ това нормална интериорна врата ли е или не?Не сме наясно каква врата трябва да сложим. Такава хич не ми харесва. Моля, помагайте...отново  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 963
Miraj* проекта е супер. После да покажеш и снимки на готовата баня.

# 47
  • Мнения: 98
Според мен не са много флоралните мотиви, но нещо не ми допада вляво тъмната плочка точно цветята. Може примерно да заградите цветята и от двете страмно с тъмна плочка (не само от едната) или да оставите само цветята или само тъмната плочка Simple Smile Ако все пак решите да е така, можете само да ги размените, за да са тези цветя малко по-отдалечени от тези на мивката

Но това си е мое мнение де Simple Smile Само давам идеи Wink   bouquet

# 48
  • Сф
  • Мнения: 4 761
Пробвахме варианта лявата стена да е с 2 розови и между тях флорален, но става много претрупено. А без флорален става малко голо. Няма угодия  ooooh! Трябва да се има предвид, че параванът ще е матов и реално няма да се виждат много много плочките вътре.

Казвайте за вратите какво сложихте, че мъжО не ми дава мира  Whistling Whistling Hug

# 49
  • Мнения: 45
Проектанта ви е луд, ако ви е предложил мебел или врата за бяня отМДФ.
Не съм срещала влагоустойпив мдф. От опит- луксозният ни шкаф се наду за 6 мес, а на 2 година- абсолютно се олющи.
Ще пратя готина идея за вратата;)

# 50
  • Сф
  • Мнения: 4 761
Александра, давай я идеята, ще я лапнем като топъл хляб Joy

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Нашата е такава. Не ти ли харесва? Може същата и без огледало. Такава ни е на тоалетната.

# 52
  • Мнения: 5 942
Проектанта ви е луд, ако ви е предложил мебел или врата за бяня отМДФ.


Хайде по-полека с кваилификациите  Wink И нашата врата ще е МДФ, по чисто наше си решение - така ни харесва. Ако ще и 200 години да издържи врата, подобна на дограмата, не бих си сложила. Това с уговорката, че все пак има суха зона в банята и вратата и шкафът са част от нея.

Мираж, нашите врати са мДФ на Classen - решихме всички да са еднакви, интериорни. Само на хола и входната ще са със стъкла, ето такива:
Скрит текст:

А останалите - за двете спални, баня, тоалетна и мокро - гладки врати, без орнаменти и стъкла.

За плочките ти - много добре са подбрани като цветове, но лично за мен флоралните мотиви идват в повече и вместо да са акцент, са на твърде много места. Но ми прави впечатление, че аз харесвам много по-изчистени неща от всичките ми познати, така, че може би не съм критерий, в случай, че на теб ти харесва  Hug Още повече, че споделяш, че в душ-пространството няма да има видимост към флоралните отвън погледнато, така, че впечатлението наживо ще е различно, предполагам. Абе супер е   bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 6 219
Мираж, на мен ми допада. Понеже питаш за флоралните мотиви, аз бих заменила китките около огледалото с фриза, който е от снимките, които си направила на плочките. На него няма цветя, но обединява цветята, светлите и тъмните плочки.

# 54
  • Мнения: 206
Мираж Simple Smile Нашите врати са МДФ от Карабулев. Още не живеем там, нямам никакви впечатления, но избрах тези врати,защото една близка приятелка е с такива от 3 години в банята си и каза,че не са мръднали. Така че, доверих й се....... Simple Smile Времето ще покаже Simple Smile
Успех с банята! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 2 076
Ето го проекта за нашата баня. Как ви се струва? На тази картинка струват ли ви се повече флоралните декори?
Отначало супер много ми харесаха плочките, и след като ги поръчахме се разколебах.
Под паравана ще сложим овален полимраморен праг, тъй като ако го направим от плочки ще е доста грозно.
Иначе това са плочките на живо снимани 1 и 2

И последно- относно вратите. Дори да е от МДФ това нормална интериорна врата ли е или не?Не сме наясно каква врата трябва да сложим. Такава хич не ми харесва. Моля, помагайте...отново  Hug

Мираж , харесва ми проекта . Относно вратите и на мен тези  не ми харесват , но и нашата ще е такава , само  че кафява. Имам лош опит с МДФ врата в баня , та в случая ще трябва да  предпочета практичното пред красивото  Peace

# 56
  • Сф
  • Мнения: 4 761
Много благодаря за мненията за вратите. Ще ги разгл3едам довечера, че сега на работа не е удобно.

Ваня, за съжаление прозводителят е спрял от производство другия фриз на линийки, така че остава само флоралния. Иначе и на мен той ми харесва много, ама шанс. Благодаря за подкрепата, надявам се на живо да се получи още по- добре  Praynig

# 57
  • Мнения: 152
Ползвам си новата баня от 5 месеца, още не сме сложили стъклен параван, водата от душа си остава само в изграденото корито, извън него има само малко пръски които обирам със стъллочистачка към сифона и пода е напълно съх. Врата ми не се пръска от душа, и засега нищо й няма.

# 58
  • Мнения: 2 140
Май не съм показвала как се получи при нас. На, който му е интересно ето резултата:
Баня с вана
Скрит текст:





Баня с парна душ кабина
Скрит текст:





# 59
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Май не съм показвала как се получи при нас. На, който му е интересно ето резултата:
Баня с вана
Скрит текст:





Баня с парна душ кабина
Скрит текст:





еха супер  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт