Банята - тема 22

  • 85 242
  • 770
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 081
Съпружка , много ми харесват плочките до душ кабината ( зад тоалетната ) . От къде са ?

# 61
  • Мнения: 2 140
От Топ Груп са.

# 62
  • Мнения: 29 407
Пода на банята с ваната много ми допада. Мислим с такива или подобни плочки да си направим пода на  балконите.

# 63
  • Сф
  • Мнения: 4 766
А на мен пък много ми хареса ваната, много красива форма  Peace

# 64
  • Мнения: 445
Miraj, вратата на банята ни е от мдф вече пета година и е без никакви деформации. Не я облива  водата от душа, защото е далече. Шкафът е от ПВЦ, иначе ще се издуе, както са отбелязали и преди мен.

# 65
  • Мнения: 1 597
Съпружка, , баните ти са станали чудесно! Честито!

# 66
  • Мнения: 471
съпружка, страхотни бани!
Можеш ли да споделиш ваната от къде сте взели. Аз съм на вълна хидромасажни вани - събирам всякаква полезна информация, така че ако споделиш опит ще ми е от полза.
Тавана в банята с вана какъв тип е? От къде? И аз искам такъв  Embarassed
Благодаря предварително.
Със здраве да си ползвате и двете бани  Heart Eyes

# 67
  • Мнения: 2 140
Mary_Angel, таванът на банята е гипсокартон, просто има скосяване. Ваната е на Идеал Стандарт, купена от Практикер, ако те интересува мога да потърся модела.  Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 478
... Шкафът е от ПВЦ, иначе ще се издуе, както са отбелязали и преди мен.

Как ги раздувате тези шкафове newsm78. Мивката ми е на KOLO с шкаф под нея - МДФ. Пета година не е мръднал - четири човека минават от там сутрин и вечер, плюс че аз доста неща пера на ръка и плакна в мивката на течаща вода.  На майка ми шкафа с огледалото над мивката е на почти 20 год.  - МДФ (вярно че '96 година струваше 450 долара и баща ми щеше да получи инфаркт), но и той не е мръднал - при последвалите 3 смени на плочки и подредба в банята си го запази и явно ще си изкара до пенсия с него.

# 69
  • Мнения: 471
Съпружка, благодаря за инфото. Ще посетим и Практикер да погледнем дали пък няма да срещнем и нашата вана там  Laughing

# 70
  • Мнения: 98
Привет на всички! Въпросът ми не е много по темата, но все пак е свързан с нея - с какво почиствате пластмасовите си шкафчета в баните? Доскоро за целта използвах разреден Цитросепт, но му мина годността, а нов не съм купувала в предвид цената. Не искам силни химии, защото вътре са четките за зъби. Така че очаквам да споделите  Simple Smile!

# 71
  • Мнения: 13
Здравейте, любимата ми тема е интериор. Разбрах, че човек може често да си сменя интериора в банята и тоалетната с много малко пари и с много въобръжение чрез тапети за мокри помещения. Така си обнових и грозните вече стари бели плочки. Всеки, който влиза у нас казва Ех , какви хубави плочки - мозайка. Стана супер и в тоалетната. Сега предстои баната. Ще си я направя като спа център с много ограничени финанси - всичко за 50 лв. Но тапетите трябва да са от хубавите и специално за такива помещения.

# 72
  • Мнения: 206
Верка а дали е възможно да качиш снимки? Стана ми много любопитно Simple Smile

# 73
  • Мнения: 13
Верка а дали е възможно да качиш снимки? Стана ми много любопитно Simple Smile


Добре, чакай да поснимам и ще изпратя.

# 74
  • Мнения: 13
Верка а дали е възможно да качиш снимки? Стана ми много любопитно Simple Smile


Добре, чакай да поснимам и ще изпратя.

Как да изпратя снимки?

Общи условия

Активация на акаунт