Нашите кухни-57

  • 71 674
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 832
Velina_p, може и някакъв по-интересен часовник да се сложи над кухненския ъгъл или някакъв надпис (други подобни за кухня)

# 46
  • Мнения: 1 597
Гадамер, и аз да благодаря със закъснение за новата тема, която ни подаряваш. Flowers Rose

# 47
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
 Разгледайте този сайт, може да си харесате нещо.
 Има различни мебели, но става дума за системите от алуминиеви профили който гледам, че намират приложение при всички мебели и дори за банята (ако го знаех това със сигурност щях да ги използвам).

# 48
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Aз си открих онлайн сайт за планиране и визуализация на кухня. Безплатен!  smile3521 Споделям, ако не сте попадали на него, но вие сте такива специалистки, че силно се съмнявам в това Laughing.
http://www.magnet.co.uk/kitchen-planner/
dion, страхотна гледка имаш от къщата!  Heart EyesВидях я в една друга тема.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 411
Здравейте!

Имам въпросчета за почистването. Малко късно се сетих за този момент, ама карай. Wink ММ хареса и купи мивка от микролен, което се оказа голяма грешка. Няма почистване това нещо!   #Cussing out Някой ако има позитивен опит, моля да сподели.
Вторият ми въпрос е относно поддръжката на плота - естествен гранит е. Майстора ни каза - Пронто за гранит, но реших да питам и вас, като по-вещи.

Благодаря!

# 50
  • Мнения: 83
аз вече въздъхвам с облекчение - всичко по проекта е решено вече, всичките ми притеснения са вече в ръцете на Shadowman - той да му мисли, сега вече само ще чета и няма вече да изпадам в паника...
Успях да убедя мъжа си - не без съдействието на Шадоу, разбира се - и горните ни шкафове ще са до тавана в бял лак, с много светъл - бял плот, ама забравих името Wink  и тъмно лилави долни шкафове -пак лак...Е, не успях съвсем да избягам от лилата...Изобщо не очаквах, че един мъж ще се спре на такъв цвят...Ама - шарен свят, какво да се прави....
Явно с d_koleva ще финишираме горе-долу заедно - ще си делим Шадоу за известно време  Simple Smile
Gadamer, направо си крада снимката от първата страница - за някой друг живот, може и да успея да си доставя тая радост... newsm51

# 51
  • Мнения: 818
ToHu,благодаря ,че сподели за мивката от микролен,че точно към такава се бях насочила и аз за новата кухня.Относно почистването на гранита-имам гранитен плот от 16-17 години и си го почиствам само с гъбичката с веро и после изплаквам.

# 52
  • Мнения: 276
Явно с d_koleva ще финишираме горе-долу заедно - ще си делим Шадоу за известно време  Simple Smile

Хехехе, и като си помисля, че не сме само ние сигурно Laughing Ама работа да има!

Успех и на вас Peace

# 53
  • Мнения: 1 597
Вееси и д_Колева, пожелавам ви успех - в ръцете на много добър професионалист и почтен мебелист сте! Чакам с нетърпение още 2 хубави кухни да видя.  newsm10

# 54
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Здравейте!

Каква е идеята на LED лентата под кухненските шкафове?
 Да  е по-икономично ли?



Не само,и да е по-светло. Обикновено като си с лице към плота си тъмниш, защото осветлението е отзад. Не съм сигурна, че съм разбрала правилно въпроса, но лентата е и по-лесна за поставяне.

# 55
  • Мнения: 832
Аз да попитам къде съхранявате тиганите си? В чекмедже някакво ли или окачени, за да не се драскат (които са керамични или тефлонови)?Чудя се какво място да предвидя за тях в новата кухня.

# 56
  • Мнения: 276
dion, единият вариант е ето такъв: http://www.houzz.com/photos/6078863/Swanson-transitional-kitchen-boston

Аз ще имам такова чекмедже под фурната, но за тавите. Ако имаш място, можеш и за тиганите такова да си предвидиш.

В момента, за да не ми се надират тефлоновите, съм сложила по лист кухненска хартия между тях, и така ги слагам един в друг.

Ето и друг начин, ако имаш местенце: http://www.houzz.com/photos/6340202/Saddle-Butte-contemporary-kitchen-other-metro

# 57
  • Мнения: 206
 Hug Здравейтеее,
Да ви се похваля - чакам финалната визуализация тази седмица. Ще ви я покажа непременно, все пак толкова много неща научих именно от вас. В сряда ще поръчваме и камъка за плота, а сега ми остава да избера уредите .....  ooooh!
Понеже ММ ще се прибере чак през март, аз ще трябва да избирам всичко - миялна, фурна, абсорбатор....само хладилника ще му го оставя, той да си го избира.
О да, и мивка.... Бях ужасена от цени на мивки и смесители..... Как пък все залитам на най-скъпите....

Хубава и спокойна неделя на всички!   bouquet

# 58
  • Варна
  • Мнения: 686
escarlata, ние пък сме точно на обратното - избрали сме уредите, а още нямаме ясна визия за кухнята, камо ли проект. Аз ще взема индукцията на икея, фурна немска на бош, хладилник за вграждане аег, фризер за вграждане аег, мивката ще е от промоцията на шок - гранитна мивка, смесител и дъска за 600 лева. Аспиратор и миялна няма да купувам, защото ще си ползваме старите. Надявам се да нямаме проблеми с избраните от нас уреди.

Последна редакция: нд, 01 фев 2015, 16:05 от Amalleira

# 59
  • Мнения: 206
Amalleira, можеш ли да ми покажеш тази промоция на шок?? Разгледах един каталог на шок и много ми харесаха...
П.П.  И каква марка е миялната ти? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт