Нашите кухни-57

  • 71 668
  • 755
  •   1
Отговори
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
57та ТЕМА ЗА КУХНИТЕ


56-та тема
55-та тема
54-та тема
53-та тема
52-ра тема
51-ва тема
50-та тема
49-та тема
48-ма тема
47-ма тема
46-та тема
45-та тема
44-та тема
43-та тема
42-та тема
41-та тема
40-та тема
39-та тема
38-ма тема
37-ма тема
36-та тема
35-та тема
34-та тема
33-та тема
32-ра тема
31-ва тема
30-та тема
29-та тема
28-ма тема
27-ма тема
26-та тема
25-та тема
24-та тема
23-та тема
22-ра тема
21-ва тема
20-тата тема
19-тата тема
18-тата тема
17-тата тема
16-тата тема
15-тата тема
...хеЙ ДЕвойки, влезТЕ в ЦАРСТвото на КУХните и направЕТЕ неЩО крАСИвО - 14
...хеЙ ДЕвойки, влезТЕ в ЦАРСТвото на КУХните и направЕТЕ неЩО к … АСИвО - 13  
СлЪНЧеви кУХни - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ - 12 тЕма
СлЪНЧеви кУХни  - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ-11тЕма

...лЕтни, слЪНчеви и инТЕРЕСни куХНИ - часТ 10
в ЦВЕтове от нюанси на ДЪга КУХНЯ направи-и на приЯТЕЛ вкуСна манДЖА ти сготВИ - номеР 9
ЧЕРВЕна, бяЛА или синЯ - кухНЯТА Ми е лЮБИмА...8-ми брОй
ЛюБИМАта куХНЯ преОБразИ и на МЪжа чеРПака Ти врЪЧи
ПРОСторНИ, наШи ЛЮБими КУХНИ - 6-та теМА
..... ПреКРАсни и удОБни куХНИ.....5-та темА
КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ
ТрЕТА кухНЕНСка, обРАЗоватеЛНА
ВтоРА кухНЕНска теМа
тУК Е първата темичка




Кухненски материал

ПДЧ - Плоча от дървесни частици /талашит/. Известно е прилагането на формалдехидни смоли като свързващи

вещества при тях, макар, че в много страни е забранено. Внимавайте с некоректни производители. Днес се

произвеждат плочи от дървесни частици от така наречения Клас Е 1, които се считат за безопасни. Плочите от

Клас Е 2 отделят по-голямо количество свободен формалдехид и се използват само с допълнително повърхностно

покритие.
 
МДФ - от Medium Density Fiberboard - плоскости съставени от дървесни влакна, споени под високо налягане със

специални смоли. Добра влагоустойчивост.

Фирма за интериорни врати

Карабулев ООД - http://www.karabulev.eu/

Механизми, аксесоари и материали за кухня

Хром АД Силистра
Бланко
ВРВ ДИЗАЙН
Италтерм
КЕНТ ИМПЕКС
Мебели инфо
Viva
Магнолия
Como


Кухненски плотове


Кухненски, работни плотове
Salex
kronospan


Кухненско обзавеждане


Морато
Никром Мебел
Casa Design

Мебели Миков ЕООД
ТЕКА - Малкия свят на мебелиста
Mебелна фабрика Лем комерс
RСтил


Програми за За лесно създаване на 3D цветен модел на мечтаната кухня

ALNO AG Kitchen Planner,
немски, английски езици
Kichendraw

Има я в Downloads.bg с регистрация


Пердета за кухня

1,2,3,4,5,6 от Спаска


фирма РОСИ - складове за дървен материал и разкрой аксесоари от метални изделия и др.

Домакински електроуреди

BOSCH
БЪЛГАРСКИЯТ САЙТ ЗА МАРКОВА ЕЛЕКТРОНИКА
leksgroup

Последна редакция: чт, 29 яну 2015, 23:06 от gadamer

# 1
  • Мнения: 2 140
gadamer, благодаря за темата!   bouquet

# 2
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Разчиствам невалидни линкове в темата, стара информация, затова моля да ми пускате линкове на актуални фирми, която мога да добавям в първия пост - механизми, производители, фирми за технически камък...

# 3
  • Мнения: 152
Благодаря за новата тема, продължавам да следя с интерес  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 206
 Hug    Благодаря и аз, gadamer!   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 6 219
Благодаря за темата и аз!

Аз днес влезнах в магазин за мебели, защото се оглеждаме за трапезарна маса. Искам дърво. Хубава маса видях, приятно заоблена без да е овал МДФ с фурнир масив за плот и масив за основа. На мой въпрос дали може да се изработи от масив ми казаха, че вече предимно произвеждали по този начин. Започнах да се притеснявам, защото вече година и нито една маса не ми е хванала окото и не е казала "Купи ме! Твоя съм!".

# 6
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Пак аз...  Rolling Eyes Помагайте, защото цяла вечер го мисля и не мога да го измисля.

На мястото на горните две лавици искам да сложа шкаф, но КАК? Ще запушва другия краен от дясно. Не искам ъгловите шкафове, а не знам как да го направя. Чупката, която е в ъгъла е широка 10 см и дълбока 40

Дайте идеи, че ми писна, да му се невиди и кухнята и чудото  #Cussing out #Cussing out

# 7
  • Мнения: 4 208
Запис и аз да следя.
Благодаря за новата тема.

# 8
  • вятърничава
  • Мнения: 1 856
Точно това кътче с тухлената стена и миндера на снимката в началото ме грабна  днес.
Gadamer, мерси
Ще си го гледам с кеф в новата тема.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 006
      Miraj* , когато пусна проекта щях да кажа същото - там си е за шкаф, а не за толкова много безмислени рафтчета, които няма да събират нищо и ще се пълнят с прах, а и са неудобни за ползване... С врата, която се вдига нагоре няма ли да стане?

# 10
  • Мнения: 127
Gadamer, благодаря и аз за новата тема  bowuu
BB6,  и на мен много ми харесва снимката заради тухлената стена. Все още се чудя дали да вмъкна подобнo Industry  ъгълче преди да приключим с ремонта. Ще видим...
Shadowman,  и мен ме интересува дали могат да се купят отнякъде ъглови контакти. Наистина те оглозгахме, човече     bouquet

Последна редакция: пт, 30 яну 2015, 08:16 от pettia2

# 11
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Обаждайте се нещо като не ви хареса. Аз затова го пускам, че да събера мнения и градивна критика  Peace
Няма да стане с вратички нагоре, защото пак самият ляв шкаф ще запишва десния. 😳 мисля го няколко дена и не мога да го измисля ....

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 998
запис

# 13
  • Мнения: 276
Успокоихте ме за фурната в шкаф-колона, че вчера по едно време се вкарах в един филм Whistling bouquet

gadamer, едва ли ще те изненадам, но...кухнята ти е невероятна! Направо се влюбих в гърба под аспиратора, много креативно и различно Heart Eyes Но и останалото е страхотно, работния плот също ме кефи като цвят и шарка Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 6 268
Обаждайте се нещо като не ви хареса. Аз затова го пускам, че да събера мнения и градивна критика  Peace
Няма да стане с вратички нагоре, защото пак самият ляв шкаф ще запишва десния.  мисля го няколко дена и не мога да го измисля ....

МВ нали нямаше да ти е там? Изранви горните шкафове с долните и помисли как да вкараш шкаф там. Не знам какви за размерите горе, но все пак обмисли за углов шкаф с чупеща се врата, за да може да се скрие тази чупка. Друг вариант е да сложиш един шкаф там, които да хваща от хладилника до чупката с повдигаща се и чупеща се врата. Всъщност, сега като разгледах - не става и този вариант... Май само ъглов с чупеща се врата и спрямо него да нагласиш останалите горни шкафове.
Извинявай, че ще попитам, но нали дизайнер ти праив проекта? Той нищо ли не предлага като решения? Много ми е странно уж професионалисти, а даже не изравняват линията на горните и долни шкафове.

Общи условия

Активация на акаунт