Интериорен стил по аматьорски - 30

  • 46 623
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 160
Pina, ето тази натуралност е минимализъм.

# 736
  • Мнения: 11 747
Да, аз вече знам какво е минимализъм, особено от есента на 2014г. И не, не е 'нова мода', пак на няколко века е.



Малко в богински стил, дано съм улучила  -  тук направо я видях как разхожда рокля с гол гръб  1..  2..  3..

# 737
  • Мнения: 13 749
Аз бях пуснала английската къща, и ако се чете внимателно е ясно, че студиото купува имота, реновира го и го пуска на пазара като готов продукт, затова и видът му е малко хотелски,  шоурумски, не е конкретно за дадено семейство...
Който купи имота ще внесе своето присъствие, има добра основа - особено Паркета Smile
И внимателно чета и пак не го харесвам Grinning А заради единия ми ти паркет става напълно излишно цялото останало упражнение!
Нали сега няма от нехаресването на пуснатото да се обиждаме Hug

... Защото от пропуснатото е истинската нирвана. А именно това   smile3544  това   smile3544  това   Heart Eyes  също  буда под сухата клонка  

Аз съм силно впечатлена от този Аксел - и тогава, и сега!
Но и фотографа Heart Eyes Кой е снимал, знае ли се?

# 738
  • Мнения: 11 747
Птиче, може и да се знае, обаче това е много материал на непознати за мен езици и не съм се ровила, макар че ми се иска да разбера нещо повече от това, че е белгиец. Японската нишка е крещяща, без да чета я улавям и толкова. Освен да отворя гугъл преводач.

Всъщност 100% се знае, тъй като е издал книга и там ги има тези фотографии, значи не може да не е написано кой е фотографа.

# 739
  • Мнения: 677
Много приятен разговор се заформи, заповядайте да го продължим в  НОВАТА ТЕМА Hug

# 740
  • Мнения: 536
Здравейте!
Понеже не намирам тема от рода на "черен списък на мебелни магазини" - пиша тук. Ако има, моля, насочете ме.

Става дума за веригата Айко. Драмата не е голяма, но, за мен, е показателна.

Наскоро исках да купя нови пердета за хола ни. Разрових се в нет-а, прегледах каталози и си харесах пердета в Айко. Привлече ме това, че имаше "промоция" - безплатно ушиване до края на февруари при закупуване на плат.
Отидохме до магазина на Околовръстния път... бяхме без кола, защото имало достъп дотам с автобус 111. Е, достъп имаше, но с пеш 2-3 км по околовръстното.
Дотук - ок.
Само че се оказа, че и безплатно ушиване няма... защото било такова само за пердета, които не са в намаление. НЕ ГО ПИШЕШЕ в сайта. Деветдесет процента от пердетата им бяха " в намаление" и нито едни от тези, които бях харесала, не оставаха с безплатно ушиване....
Бяхме отделили половин ден за да отидем дотам и, разбира се, кой ще се отказва и "циганИ" за едно ушиване...
Сега сериозно: за мен това си е чиста проба дезинформация и некоректна реклама.

# 741
  • Мнения: 22 762
Има тема Черен списък Simple Smile

# 742
  • Бистрица
  • Мнения: 50

Аз като гледам тези за 2016-та излиза,че са нещо като upgrade на тазгодишните?

Тенденции за 2016-та

# 743
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Пишеш в стара тема, в линк по-горе може да заповядаш в новата.   bouquet

# 744
  • Бистрица
  • Мнения: 50
@Doris, не знам как се прехвърлят отговорите от една тема в друга.
Благодаря

# 745
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Най-добре копирай поста си в новата тема, и аз не зная дали може да се прехвърлят.

# 746

Общи условия

Активация на акаунт