Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 65

  • 32 029
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Отчетническите длъжности и МОЛ са с по-голямо предизвестие, отделно страните могат да се уговорят в трудовия договор за друго. Иначе, фъстък, щом не си се чувстваланщастлива и недооценена, действай,млада си, ще си намериш нещо по-добро. Hug

# 736
  • Мнения: 111
Във връзка с предизвестието - ако е включена такава клауза в договора, значи за съжаление трябва да си ги спази  Sad Нооо от опит казвам - БРАВО!!! Както е израза - понякога нещата трябва да се разпаднат, за да се наредят после перфектно!   bouquet

# 737
  • Мнения: X
Относно екипите- от близо половин година ужасно уважавам Рийбок аз, а Найк ми е стара любов Simple Smile Моделът на Смоук в сътрудничество с Дънлоп е невероятен!
Тиквичке, планина на значи... Страхотно и лек завижд...
Дандиела, не са Малдиви, нещо още ни идват скъпи, поне за това, което търсим, но пак е екзотика- Тайланд.
Люба, може при кацане, но има опашки, както и опция да те резнат. В такъв случай врътката става през Камбоджа, но с децата след този дълъг полет / през Момбай с 4-часов престой/ не ни се рискува.
Това с кардиото и цикъла сефте го чувам, но не ми звучи стимулиращо- зарибяващо Simple Smile

# 738
  • Мнения: 817
Абе, Фъстък, какво е това предизвестие?  Shocked Това мисля, не е законно  Thinking
По закон е един месец.

Ако страните не са уговорили друго, но не повече от 3 месеца за безсрочните трудови договори. За срочните си е 3 месеца или по-малко в зависимост от датата на която изтича на срока на договора.
Днес ще си избера нещо от 30 day butt lift и ще действам, не издържам вече. С баня или без - тренировката ще се случи.

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
...ТиЛи , няма шанс да те резнат, никакъв, само опашки си има. Така или инаме, вече си пуснала документите, ще се сдобиеш с виза  Hug А до цикъла е строго индивидуално, аз много правя кардио, но проблем имах само с Инсенити. Скарлет си имаше по принцип, кигато правеше кардио около ову, до колкото помня, аз смятам,че тя за това спря да тренира. Не смятам,че е някакъв голям или персистиращ проблем по принцип, така или иначе. Laughing

# 740
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
НеПоКоРна и аз имах такъв проблем с цикъла и на мен ми дойде 3 пъти мин. месец.  Crazy  Не бях направила връзка, че е от кардиото, но е напълно възможно, т.к. и аз го увеличих на 3 пъти седмично.

Люба  Hug  Много ми хареса поста ти за мандрите/млякото и т.н. Аз от кога казвам, че човек намира източници, подкрепящи това, което му е угодно.

Смоук, и аз съм на твоето мнение. Според мен поста, ако се прави, трябва да е по религиозни причини. Аз не съм пълен атеист, но ако някой ден постя, това ще е само, както казах по религиозни причини, които няма да имат нищо общо с режими за отслабване, детокс и т.н.

Свети, размечтах се и аз... библиотека и място за трениране ехххх Party

Аз довечера ще правя ръце и после спининг  newsm39

# 741
  • Мнения: 741
Емии такъв ми е договора за съжаление....няма значение 3 месеца нищо не са..пък и мисля да ги влудя малко хахаха

# 742
  • Мнения: 1 149
Здравейте!

За днес отчитам: Джилиян - Beginner Shred - Workout 3 и след това от FitnessBlender: Restorative Yoga Pilates Workout to Improve Mood & Circulation - Relaxing Stretching Workout

Момичета ядете ли хляб? Аз от време на време си хапвам по една филийка с обяда и то само пълнозърнест.

# 743
  • UK
  • Мнения: 600
Ядем и хляб (пълнозърнест) и ориз (кафяв) и картофи! Peace  chef

Любче, имах предвид, че на 28 съм млада! Laughing Ти пък Peace, и че метаболизмът ми работи на 6!, че изгарям всичко,  Peace

Отчитам доволно Кардио 2 с кака Джилиан, пия сега едно кафе и се заемам за работа докато малката ми беборана спи, (днес стана на 8 месеца и пак ще се яде торта - сурова разбира се!, и по случая имаме и първото зъбче! с безсънна нощ разбира се!)

Фея вече сериозно липсва!

Би, къде изчезна и ти?!

Бобче, оздравя ли?

Фъстък, не се ядосвай, добре си направила, ще намериш място на което те ценят повече!

Тили, вземете ме и мен в Тайланд! (ние с половинът планираме за догодина ПЕРУ! Сега децата са малки и няма как да ги оставим!, затова тази година само Анталия и нещо в Испания за втората половина от годината)

Дана, и ти изчезна някъде?!

# 744
  • Мнения: 1 199
Тук съъъъм, писах вчера, днес чакам прилежно новата тема. Mr. Green Ще се включа пак.
Фея и Би и аз снощи ги мислих.

# 745
  • София
  • Мнения: 1 835
И моето предизвестие е 3 месеца  Laughing

Аз в момента почти не ям хляб, но зависи каква ми е храната. Вчера, например изядох 1 малка препечена филийка с яйцата по панагюрски на обяд. Общо взето, ако ям нещо без месо - тогава ми липсва хляба. . Тези дни ще си направя ръжен и ще хапвам по малко.

За днес
-тренировка 4 от БР
-30 Day Fat Burn: Lower Body Blast Workout
-една 10 минутка за крака
- ден 11 клекове (общо 140)

Закуска - овесени ядки с банан и мляко, обяд - пилешко филе със зеленчуци във фолио - нещо подобно:
Скрит текст:

# 746
  • Мнения: 1 149
MissDreamy -   bouquet

Картофи и аз ям, ориз обаче нещо недолюбвам и хапвам рядко.

И още един въпрос, който е относно закуската - какво закусвате най-често? Най-вероятно сте го коментирали многократно този въпрос, но ще съм благодарна да чуя няколко предположения. Аз най-често съм на някакъв фреш + кафе с мляко, или пък направо пропускам закуската и много искам да променя този си навик.

# 747
  • Мнения: 178
Harmonie*, аз си закусвам три неща - ни повече, ни по-малко. Просто те са ми вкусни и ме засищат.

1. 3 яйца варени, с малко авокадо, малко извара, зеленчук (домат, краставица, най-често червена чушка)
2. Овесени ядки, сварени, с мед, разни семенца (и за да е по-гадно за някои, слагам често и сирене вътре, хъхъхъ)
3. Палачинка с 3 с.л. трици, 1-2 яйце, кис. мляко, намазана с мед и тахан  Heart Eyes

Фъстък, поздравявам те! Тия шефове ще се научат, че не могат да експлоатират и торомзят народа както си поискат.

Дрийми, с теб сме връстнички   bouquet

# 748
  • Мнения: X
Фъстък, дано успеете да се споразумеете да си тръгнеш по- рано  Hug
MissDreamy, Тиквичке , 28 е чудесна възраст просто!!!  Heart Eyes  Иначе, го измислих- имаме право на 4 куфара по 30кг. То повече от два едва ли ще взимаме. Делим те на две и хайдееееееееееее  Wink
Ох, днес никаква ме няма с храната. В смисъл- храната я няма. А пък преди малко и с щерката нещо се ядосах, та тотално ми се отяде.

Последна редакция: вт, 24 фев 2015, 14:30 от Анонимен

# 749
  • София
  • Мнения: 10 858
Е, Тили, спокойно, на мен ми се яде и за теб, пусто да опустее   hahaha  Hug

Общи условия

Активация на акаунт