Спонтанен аборт :( Моля помогнете

  • 18 822
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 124
Kazablanka614  наистина това е доста неприятно в такава късна седмица но както ти казват и другите момичета и аз съм на мнение че отминава.Аз 3 месеца след моя аборт се чувствам много добре цикъла ми е редовен и даже мисля да започна с опитите.
Мога да те уверя в едно, колкото и неприятно да звучи сега даже не искам да се сещам какво се е случило все едно не е било на мен .Горе главата и напред така или иначе аз съм на мнение че каквото е писано това ще стане Simple Smile всичко ще се подреди  Hug

# 46
  • Мнения: 53
Това дето ми тече, кървенето, за което ви споделих се оказва цикъл. От микробиологията, която ми взеха преди цикъла обаче се установи, че имам чревни бактерии и ми изписаха силвърджин и лактаджин. @0 дена на вагинални свещички след като ми спре. Някоя от вас имала ли е такива бактерии? Може би от антибиотиците нещо, защото аз доста антибиотици изпих. Ще чакам да ми спре и почвам свещички. От клиника Надежда ме увериха, че нямало какво друго да ми тече освен цикъл. Пак ми казаха, че проблема ми бил решен и да не се притеснявам. Ако не ми помогнели тея свещички и се окаже по-упорита инфекция, пак щели да ми изпишат антибиотик. А според доктора дето ми взе микриобиологията резултата от нея не е сериозен. Ако било сериозно щял да ме вика пак на преглед и да изписва антибиотик, но не било. Да си слагам свещичките и после пак на преглед.

# 47
  • Мнения: 156
Здравейте дами, аз започнах с изследванията едно по едно. Днес ми излязоха имунологичните. Някой дали може да ги тълкува, защото съм на лекар чак след две седмици, а дотогава ще откача. Моля ако някой е имал подобни резултати да се включи.

NK клетки  14 % при реф. ст. 8-24 %
CD16+CD56+NK клетки  11% при реф. ст. <=12 %
NKT клетки - 18% при реф. стойности 2- 10%

Анти-Протомбин антитела ИгГ 11% при реф. стойност <=10 %

Другите изследвания за антифосфолипидни антитела и антифосфолипиден синдром са в норма.
Някой може ли да ми каже какво значат тези резултати???? newsm78


# 48
  • София
  • Мнения: 1 928
Здравейте дами, аз започнах с изследванията едно по едно. Днес ми излязоха имунологичните. Някой дали може да ги тълкува, защото съм на лекар чак след две седмици, а дотогава ще откача. Моля ако някой е имал подобни резултати да се включи.

NK клетки  14 % при реф. ст. 8-24 %
CD16+CD56+NK клетки  11% при реф. ст. <=12 %
NKT клетки - 18% при реф. стойности 2- 10%

Анти-Протомбин антитела ИгГ 11% при реф. стойност <=10 %

Другите изследвания за антифосфолипидни антитела и антифосфолипиден синдром са в норма.
Някой може ли да ми каже какво значат тези резултати???? newsm78



За жалост не бих могла да бъда полезна в коментара на имунологичните резултати, надявам се да се включи по - компетентно момиче. Само да споделя при мен НКТ клектите и НК клеткие бяха малко над референтните стоиности затова ми предписаха и терапия за три месеца, след това на контролата бяха ОК.  
Аз ако може само да попитам тези антифосфолипидни антитела и антифосфолипиден синдром пак ли се назначават от имунолозите, че нещо не мога да разбера или от генетици и имат ли нещо общо с тромбофилиите? newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 10 705
АФА са към имунологията.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 928
Благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 156
A не мога да разбера каква е разликата между НК клетките и НКТ клетките...Вие знаете ли?

# 52
  • Мнения: 156
Макси на теб каква терапия ти назначиха?

# 53
  • София
  • Мнения: 1 928
Макси на теб каква терапия ти назначиха?
Valtrex,azitrox,ideos, omega 3 fortex, оксибор форте това е което пих три месеца. Не се притеснявай когато отидеш отново на консултация ще ти назначат и терапия, при мен ситуацията е много, много заплетена но вярвам, че ще усея. Желая успех и на теб.

# 54
  • Мнения: 156
Макси благодаря ти много за отговора. Желая ти успех, дано скоро се похвалим с две черти, а след това и с бебнца   Hug

# 55
  • Мнения: 124
Здравейте,
Някой от Вас да е ходил във Варна при специалист свързан с назначаването на евентуална терапия ?

# 56
  • Мнения: 47
Здравейте момичета Sad вече незнам на кой свят съм. Накратко: видях положителен тест и на 6 дни закъснение отидох на лекар. Видя само малка точка и каза да дойда след седмица. След 5 дни се появи кафяво зацепване и пак там. Докъора гледа и ме пита дали е доказана бремеността изобщо,  понеже нищо не вижда, а точката от предния път си е същата и е по скоро нещо друго, не започваща бременност. Започнахме да следим чхг с кръвни тестове, като на същия ден беше 300. След 2 дни 600. Вечерта след втория тест буквално си ми дойде цикъла с болки и обилна червена кръв. От тогава чхг продължи да се повишава с 200 единици на ден...а аз продължавам да кървя. Казаха ми извънматочна бременност. Когато нивото на чхг стана 1200 единици се примирих и ми направиха лапароскопия и изненада- в тръбите няма нищо. Лигавицата на матката се изтъни( нали ми дойде цикъла) и там нищо не се видя в деня преди лапароскопията. 4 дни по- късно чхг ми е 1800 !!!!! Моля, ако някой има хипотеза да сподели Sad

# 57
  • София
  • Мнения: 10 705
Много неприятно, отивай на друг лекар, не е добре това растящо ЧХГ.

Общи условия

Активация на акаунт