Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-210 тема

  • 48 656
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 535
Филмът на Джансел е с премиера на 25 април  Grinning

# 706
  • Мнения: 41 942
Доре Hug wavey ,благодаря за фрагмана!Сега го видях и с превод!  Peace Поздравления за колажите! Laughing А при нас няма слънце,само мъгла! Peace Моя ден ще е края на март! Laughing
Хю не го интересува нищо само Йо да не разбере за убийството на Сибел!Ами тогава ще се досети и за другите! Peace

Линка Hug ето и др.статия за ролката с пожеланията! Hug

http://www.dha.com.tr/tuba-buyukustun-icin-21-ulkeden-50-metreli … ktubu_893728.html



Цвети,Надин,Гуга,Таня, wavey Hug

# 707
  • Мнения: 10 034


Ето ги момчетата, някой във фейса вече ги е събрал и сравнил!  hahaha

Единият прехласнат и щастлив, че е негова, а втория прехласнат и желаещ да е негова... hahaha

НЕма лабаво, феновете не спят...  Laughing



# 708
  • Мнения: 4 251
Здравейте момичета по вечерна доба в неделя
Е, при нас днес грейна слънце след вчерашния мокър сняг.  Heart Eyes

Вичи, Цвети,Линка, Злати, Баги, Гуга, Надин, Дори Hug Hug Hug

Дори Hug днес си носителка на новини. А и хубави колажи си направила thumbsup
И през днешния ден не са ни оставили на сухо  Wink Че и 3 фрагман им се откъснал от сърцето.
Крайно време беше мама Елван да вземе някаква позиция, а не само да гледа опулено и милозливо Peace
А края на фрагмана ми е чок интересант Thinking - дали Йо ще чуе думите на Бате или само ще го види как си хортува със събеседника си? Rolling Eyes


Ето ги момчетата, някой във фейса вече ги е събрал и сравнил!  hahaha

Единият прехласнат и щастлив, че е негова, а втория прехласнат и желаещ да е негова... hahaha

НЕма лабаво, феновете не спят...  Laughing





Линка  yes така е. Няма пропуск при феновете що се касае за техните любимци. И аналогии винаги ще се правят. Танче, Гуга Hug
Ето и едно кратко гифче с погледа на  Демир при вида на Аси с булчинската рокля


Но и аз не виждам никаква прилика между Аси и Елиф в аналогичната сцена Peace

Те и газетките явно следят форумите Peace Щом една информация или снимка се пуснат и хоп след известно време се появяват и там. Поредното потвърждение е от днес със снимката на ролката-писмо с поздравления за Туба по случай рождения й ден Злати, Линка Peace



Малко усмивки Heart Eyes
https://www.facebook.com/video.php?v=942799335765282

Последна редакция: нд, 15 мар 2015, 20:26 от kanti

# 709
  • Мнения: 10 034


http://www.sacitaslan.com/emrah-tubayla-oynamak-istiyor-haberi-230631

Нов кандидат за партньор през новия сезон по Стар ТВ. Интересно Туба знае ли?  newsm78



Нова снимка на Онур  Peace





Лека нощ!  Hug

# 710
  • Мнения: 41 942
Цитат
http://www.sacitaslan.com/emrah-tubayla-oynamak-istiyor-haberi-230631

Нов кандидат за партньор през новия сезон по Стар ТВ. Интересно Туба знае ли?  newsm78

Линка,за последното инфо! Hug Емрах е и певец!Май е отслабнал с 13кг.за да играе в нов сериал ли? newsm78 Laughing Преди време го гледах в сериал с Мурат Й.!  Peace

В момента играе Григор Димитров! bg





# 711
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И аз да сложа нещо преди лягане  Wink - нови снимки от сета  Simple Smile





Лека нощ и от мен!  Simple Smile

# 712
  • Мнения: 4 251
Цитат
http://www.sacitaslan.com/emrah-tubayla-oynamak-istiyor-haberi-230631

Нов кандидат за партньор през новия сезон по Стар ТВ. Интересно Туба знае ли?  newsm78

Линка,за последното инфо! Hug Емрах е и певец!Май е отслабнал с 13кг.за да играе в нов сериал ли? newsm78 Laughing Преди време го гледах в сериал с Мурат Й.!  Peace

В момента играе Григор Димитров! bg






Линка,Злати Hug А дали не става въпрос за игрален филм? newsm78 Той хубаво иска да играе с Туба, ама тя дали знае това?  Wink

Стискам палци на Гришо! Сега играта е точно в най-важния момент - По един гейм и за двамата. Но аз няма да гледам, защото искам Гришо да победи Peace

Преди да си легна ви слагам една притча за СЕМЕНАТА НА СЪДБАТА Peace Мисля, че е хубава като за начало на новата седмица Peace

Скрит текст:


Нищо в живота не идва на готово. Всеки от нас може да бъде щастлив, влюбен, удовлетворен. Въпросът е знаем ли как да го постигнем...

Вчера ми се присъни странен сън. Намирах се в странен голям магазин. На гишето в дъното седеше жена, облечена в бяло. От нея струеше светлина, а на табелката с името й пишеше: "Съдба".
- Наистина ли си ти?
- Да, - отвърна ми Съдбата. – Добре дошла.
- Какво правиш тук?
- Чакам те – на лицето й грейна усмивка. – Какво ще си купиш от мен?
Изненадана, не знаех какво да й кажа. Можех ли да вярвам на очите си? Но в сънищата всичко е възможно. Така че, направих крачка напред и полусмутено, полунетърпеливо казах:
- Искам да си купя здраве, щастие, любов, приятелство и успех!
- Разбира се – кимна ми Съдбата. – Момент.
Обърна се и влезе в стаичката зад себе си. След малко се върна с пликче в ръка.
- Заповядай.
Побързах да го отворя. Нямах търпение да разбера какво имаше вътре. А вътре имаше...
- Да, мила моя, - каза ми Съдбата. – Нима не знаеш, че от мен можеш да си купиш само семена...

***

Семето на здравето
Казваш, че искаш здраве, а правиш всичко възможно, за да се лишиш от него. Не се грижиш за тялото си, не спортуваш редовно, не се храниш здравословно, не медитираш, не се разтоварваш... Позволяваш на стреса да контролира живота ти.
Време е да спреш. Време е да се замислиш. Посей семето на здравето. Поливай го. Грижи се за него. Грижи се за себе си.

Семето на щастието
Казваш, че искаш щастие, а отказваш да го видиш, когато е в ръцете ти. Неглижираш го, докато търсиш нещо друго, нещо по-голямо, нещо чуждо... Забравяш да се наслаждаваш на простичките неща в живота. Забравяш, че именно в тях се крие истинското щастие. Забравяш да се усмихваш. Забравяш да благодариш. Забравяш да живееш.
Време е да спреш. Време е да се замислиш. Посей семето на щастието. Поливай го. Грижи се за него. Грижи се за себе си.

Семето на любовта
Казваш, че искаш любов, а не я допускаш в сърцето си. Спускаш бариери, изграждаш стени, поставяш катинари. Затваряш се в себе си от страх да не те наранят. А всъщност така нараняваш себе си. Пазиш се да не те ограбят. А всъщност така ограбваш себе си. Страхуваш се да рискуваш, но всъщност се страхуваш да живееш.
Време е да спреш. Време е да се замислиш. Посей семето на любовта. Поливай го. Грижи се за него. Грижи се за себе си.

Семето на приятелството
Казваш, че искаш истински приятели, но не осъзнаваш, че преди това ти трябва да станеш такъв. Не осъзнаваш, че приятелството е повече от едночасови срещи веднъж в месеца. Приятелството е повече от обаждане на празниците. Приятелството е подкрепа. Приятелството е сила. Приятелството е споделеност. Приятелството е готовност да преглътнеш гордостта си, когато е нужно. Приятелството е готовност да дадеш крилата си, когато е нужно. Приятелството е готовност да жертваш себе си, когато е нужно.
Време е да спреш. Време е да се замислиш. Посей семето на приятелството. Поливай го. Грижи се за него. Грижи се за себе си.

Семето на успеха
Казваш, че искаш успех, а не си готов да се бориш за него. Избираш страха пред смелостта да опиташ, защото може да се провалиш. Избираш сигурността на статуквото пред риска на промяната, защото не знаеш какво те очаква по пътя ти. Избираш да следваш съдбата, вместо да я чертаеш. Избираш ролята на наблюдател, вместо на откривател.
Време е да спреш. Време е да се замислиш. Посей семето на успеха. Поливай го. Грижи се за него. Грижи се за себе си.


И помни: само от теб зависи какво ще поникне от семената ти! Само от теб зависи каква реколта ще отгледаш в душата си!






Лека нощ!

ПП.Цвети Hug сложила си нови снимки с фенка. Къде ли ги е изловила? newsm78 Като че ли са от един и същи квартал Thinking

# 713
  • Мнения: 41 942
Цвети,за новите снимки! Hug

Канти,утре(днес сутринта Laughing)ще прочета притчата! Hug

Честита победа на Гришата,ама ...! bg

http://gong.bg/tenis/maje/pobeden-start-i-zdravi-nervi-za-grisho … ndiyn-uels-320469



 smile3524

# 714
  • Мнения: 5 764
Здравейте Hug
Привет на момичетата от нощната смяна wavey waveyКанти за притчата

Пътят на сърцето е път на смелостта. Той означава да живееш в несигурност, да живееш в любов и да се уповаваш; той означава да навлезеш в непознатото. Той означава да оставиш миналото и да позволиш на бъдещето да бъде!!



 Днес  е ред на подсказка,още снимки и всичко друго, малко яснота кога ще има серия.
За Ипек нещо не ми се вързват нещата ,тя полицай, той мафиот,свързан с Чиче и да не
се получи,че се е омъжила за  Серхат, за да спаси Йомер.Как се е развела   и може би
като е разбрал, е отвлякъл детето.Ще видим какво са ни подготвили СЦ.
Успешна седмица

Последна редакция: пн, 16 мар 2015, 07:33 от vdleri Вичона

# 715
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Вичи  Hug техниката ли те предава днес  newsm78, ако е така -  по-бързо да ти се възстанови?  Peace

п.п. Докато излезе и моят пост и... проблемът явно  Wink го няма вече  Peace

Да започнем седмицата с настроение и най-вече с нашата любимка  Simple Smile



Kara Para Aşk ☆ Elif & Omer ☆ She



Клипът е с много позната за нас, тук песен - от вчера и с вече над 600 гледания  Simple Smile

Прекрасен ден ви желая!  Hug

# 716
  • Мнения: 10 034
Добро утро!  Hug

Да се насладим на кафето



Подплатено с притчи и разкази на приятели, а след това да се заемем с реала, докато чакаме снимки, резюме, подсказка и т.н. за актуалния проект КПА.





Желая ви изпълнена с любов и прекрасни преживявания нова седмица!  Hug

# 717
  • Мнения: 10 034
Сега видях, че дори газетката е удостоила с внимание посланието на феновете на Туба.  Laughing

http://www.ayakligazete.com/cnt/gece-hayati/tuba-buyukustun-sevg … -da-yaptirdi.html

Това ми напомня, че ми се иска да кажа, че феновете и фенклубовете на Туба са много креативни, измислят интересни начини да покажат уважението си към талантливата актриса и прекрасния човек - Туба, без да нараняват, обиждат или принизяват нейните колеги и партньори, което не може да се каже за феновете на някои други актьори.

Това ме изпълва с удоволетворение, че  избрах правилния творец!  Simple Smile
Защото, пак ще повторя, всеки актьор си заслужава феновете!  Peace

# 718
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Сега видях, че дори газетката е удостоила с внимание посланието на феновете на Туба.  Laughing

http://www.ayakligazete.com/cnt/gece-hayati/tuba-buyukustun-sevg … -da-yaptirdi.html

Това ми напомня, че ми се иска да кажа, че феновете и фенклубовете на Туба са много креативни, измислят интересни начини да покажат уважението си към талантливата актриса и прекрасния човек - Туба, без да нараняват, обиждат или принизяват нейните колеги и партньори, което не може да се каже за феновете на някои други актьори.

Това ме изпълва с удовлетворение, че  избрах правилния творец!  Simple Smile
Защото, пак ще повторя, всеки актьор си заслужава феновете!  Peace



 newsm10 smile3521

Така е!  Peace
А защо мислиш се получава това

Явно безсилието да те забележат... така действа  Simple Smile

# 719
  • Мнения: 6 546
  Здравейте Запленени! Hug

  Добро да е утрото и от мен:



  С две големи кафета дано успея да ви изчета. Успешен ден!




   Ще видя ли ?

Общи условия

Активация на акаунт