Много дъвкана тема... Изневярата.

  • 36 741
  • 259
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 753
В същото време, когато неговата съпруга, т.е. аз, в момента се чувства зле и му каже за това, той се цупи и мълчи като.....

Другите ще ги успокоява, защото може да се надява на нещо, ама на тебе как да ти каже като на тях "Остави го тоя, не те разбира...", сам да се плюе не върви някак си. Wink

# 16
  • Мнения: 72
На СиЧкото отгоре ако тя изневери и е намакнато че няма да и се прости  Mr. Green Яко  Laughing


Да, мерим с двоен аршин.

Имала съм възможности. Всеки ги има. Но аз просто имам уважение към партньора си, ако го направя, това ще е края на връзката ни. Не мога да се въргалям по обяд с някой и вечерта да го целувам ни лук яла, ни лук мирисала. Тъпо е. И не е честно.

Не че е важно, но изглеждам добре, поддържам се, мъжете ми обръщат внимание. В смисъл, не съм някоя изоставила се домакиня. Много приятели му завиждат за живота, който водим и отношенията ни.

# 17
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Друго забравих да опиша за него. Много обича да се вживява в ролята на психолог. Ако някоя жена (по случайност добре изглеждаща) има проблеми с мъжа си, вместо да отиде да плаче на приятелка, пише му на него. И той, вместо да заеме мъжката страна, защото много пъти този мъж му е най-малкото познат, или да не заеме позиция, обикновено почва да я успокоява, да й влиза в положението, да й дава едни такива заучени съвети, каквито жените много харесват. Е, как да не харесаш такъв чувствителен мъж....

В същото време, когато неговата съпруга, т.е. аз, в момента се чувства зле и му каже за това, той се цупи и мълчи като.....

И аз съм го забелязала това в доста*  мъже  Laughing

Хленчеща и умилителна е чуждата жена , виж неговата е досатна и мрънкаща   Mr. Green


*слава Богу има изключения


Потретвам се  Wink
Скрит текст:
О Господи, – всегда одно и то же! Если хочешь, чтобы мужчина хорошо к тебе относился, веди себя с ним, как последняя дрянь; а если ты с ним обращаешься по-человечески, он из тебя вымотает всю душу.
(«Бремя страстей человеческих»)


# 18
  • Мнения: 12 473
Каквото и да дъвчем тук, ти трябва да решиш дали ще може да продължиш да го търпиш докато не остарее, не му падне меракът и се кротне най-сетне или да си търсиш пак щастието.

Би ли рискувала ясно да му покажеш, че не можеш да простиш - т.е да искаш раздяла?
Ще ми е интересна реакцията му..
(залагам, че ще фръцне, нацупи и си тръгне, а след няколко дни ще почне да лази)..

# 19
  • Мнения: 72
Каквото и да дъвчем тук, ти трябва да решиш дали ще може да продължиш да го търпиш докато не остарее, не му падне меракът и се кротне най-сетне или да си търсиш пак щастието.

Би ли рискувала ясно да му покажеш, че не можеш да простиш - т.е да искаш раздяла?
Ще ми е интересна реакцията му..
(залагам, че ще фръцне, нацупи и си тръгне, а след няколко дни ще почне да лази)..

Казах му в самото начало, че мисля да се разделим. Каза, че не иска да си тръгне. Ще ми докажел, че държи на мен.
Това по Нова година. Към днешна дата не съм предлагала.
Знам, това е правилното решение. Но ми писна да почвам отначало. Един развод, връзки, втори брак. Търся проблема в себе си....
Наистина прекалено държа на честността, ако това е порок..., аз самата съм честна. Не обичам лъжата в никакви варианти.  Добра съм, държа на добрите отношения, рядко съм цинична, мисля, че съм добър човек. Имам доста пороци. Знам, че трябва да спра да вярвам на хората. Знам, че трябва да мисля за себе си и сина си, въпреки, че е достатъчно голям. Знам много неща. ... Но някак си не успявам да ги направя.

# 20
  • Мнения: 72
В първият му брак проблемът пак беше жени. В множествено число. Една постоянна и доста еднократни. Оставям настрана това, че бившата му жена е кофти човек (познаваме се лично), просто не смятам, че някой заслужава това. Тогава са си мълчали със седмици. Тя също е инат, аз не бих могла толкова време да се цупя. За мен комуникацията е важна, в това се раждат решенията на проблемите във една връзка.
Тогава смятах, че е бил прекалено млад, оженил се е на 23 г. и не се е находил, това му е проблемът. Но от тогава мина доста време, той продължава със стария си начин на живот. Значи не е от младостта, не е и криза на средната възраст, в каквато възраст е сега... Комплекси ли са, някакво мъжко его да изчука всичко, що се движи...   

# 21
  • Мнения: 1 793
Писа, че сте имали доста събирания и раздели преди да се ожените. Заради жени ли бяха?

# 22
  • Мнения: 1 753
Комплекси ли са, някакво мъжко его да изчука всичко, що се движи...   

Има ли значение?
Щом за толкова години не се е променил, може би си е начин на живот.

# 23
  • Мнения: 72
Писа, че сте имали доста събирания и раздели преди да се ожените. Заради жени ли бяха?



Да, винаги.

Затова и държеше да подчертае, че е преосмислил живота си и смята, че може да бъде с една жена. Така се съгласих на брак. Бях доста резервирана в началото, докато отново му имам доверие.

И за да не излезе, че само го плюя, мисля, че има доста добри черти, като махнем това. Не пие, не е агресивен, чувствала съм се страхотно с него, наистина никога не съм усещала присъствието на чужда жена, помага на приятели, помага на животни...

# 24
  • Мнения: 72
Усещам колко глупаво и наивно звуча... Наистина повярвах, че годините и грешките са го променили...


Както споменах много пътуваме. В колата обикновено водим дълги разговори за "нещата от живота". Говорили сме за наши приятели, които изневеряват, казвал е, колко ги съжалява, какви са комплексари, какви добри жени имат. Чувствах се спокойна и горда, че мисли така.
Споделял е колко му е спокойно, че не се налага да се крие, да се вкарва във филми, да измисля причини за излизане....
Наистина, наречете ме наивница, но аз му вярвах. Много. Почти колкото на себе си, защото знае всичко за мен, и лошите неща, които съм правила, и въпреки това ме е обичал.

Сега, ако  кажа как светът ми се е сринал..., ща ми повярвате нали... Чувствам се ужасно, не знам как допуснах да повярвам... Като малко дете, на което за пръв път му се случва... А не е каквото да не са ме лъгали...
Добър играч.., Как да го нарека...?

Последна редакция: пт, 27 фев 2015, 19:15 от Losho momiche

# 25
  • Мнения: 12 473
С казване не става..само от действия разбират.
Така само "лаеш", а не хапеш.
И ако преглътнеш сега - ще знае, че и следващият път ще му се размине.

Съжалявам.. Hug
(а ако знаеш колко познато ми звучи - бившият ми беше такъв, и историята сходна)

# 26
  • Мнения: 1 793
Съжалявам, лошо момиче. Такъв си е явно човекът - омайник и добър лъжец. Погрижи се за себе си. Hug

# 27
  • Мнения: 72
С казване не става..само от действия разбират.
Така само "лаеш", а не хапеш.
И ако преглътнеш сега - ще знае, че и следващият път ще му се размине.

Съжалявам.. Hug
(а ако знаеш колко познато ми звучи - бившият ми беше такъв, и историята сходна)


Знам, благодаря. Имам нужда от кураж....

Как да започна отново... Как да повярвам...

Родителите ни са възрастни... Как ще им го сервирам...

# 28
  • Мнения: 2 052
Не си "наивница",  нормален живот си живеела -  обичала си мъжа,  имала си му доверие,  не си изпадала в ревност,  докато си нямала реален повод. Просто насреща си имала от онези мъже,  дето си вярват,  че не са само за една жена,  каквото и да значи това в главата им.  Затова се и изцепих така в началото,  описаното негово поведение е всичко,  което не ти трябва.

# 29
  • Мнения: 72
Благодаря на всички ви... Толкова сте позитивни, благодаря.
Наистина имам нужда от подкрепа. Приятелите ни, те ни харесват като двойка, смятат, че трябва да простя.... Не знам как да живея с тази обида, време ако мине..., дали ще забравя, може би ако се заставя... Но това ще се случи отново, сигурна съм. Не защото нещо му липсва, не защото аз съм лоша, не защото не го разбирам, не защото...., а просто съм изтеглила късата клечка. Отново...

Общи условия

Активация на акаунт