Отговори
# 60
  • Мнения: 2 726
Момичета, благодаря ви за стиснатите палчета, но при мен нещо нещата не вървят на добре  Cry
Две седмици минаха от предния преглед, би трябвало да съм 7 г.с+ няколко дни, но доки не може да види добре ембрион, каза че вижда леко нараснал плоден сак, жълтъчно мехурче и ембрионална сянка, но тя и предния път виждаше същото.Каза че понякога се криели и се показвали по-късно, възможно ли е това, или просто искаше да ме успокои, но определено беше притеснена. Попитах я за кухо яйце ли се опасява, и тя каза-да  Cry. Пита ме и за гърдите напрегнати ли са, аз й казах че много рядко ги усещам болезнени. Каза ми и да спра Утрогестана, и че може само да си покаже като го спра  Tired
Сега иска в събота да отида в АГ-то да ме види и там на апарата,че бил по-хубав. Но нещо не тая големи надежди.  Cry

# 61
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Поли, надявах се на други новини - дано не е видяла добре, имаш ли вариант за друго мнение, т.е. да отидеш на друг лекар за всеки случай и твое успокоение ?

# 62
  • Мнения: 104
Здравейте и от мен.
браво на Ниана за хубавата ни темичка. Шмокси, почивай си много и активно, сега ти е времето, че после  1crib 1crib
Поли, хайде на друг лекар, не че сегашният не е добър, но как ще издържиш до събота. Стискам палци проблемът да е в апарата.
Момичета хубав, слънчев ден от мен и бебчо

# 63
  • Мнения: 804
Полинче, кaк те гледa- коремно или с вaгинaлен ехогрaф? Отиди дa се консултирaш с още един лекaр зa твое успокоение, aко трябвa и в друг грaд. В товa AГ не може ли дa отидеш веднaгa? Зaщо чaк в съботa? Стискaм пaлци дa имaш хубaви новини!
Aз момичетa съм в дилемa - зaцaпвaнето продължaвa вече втори ден и имaм леки болки кaто при цикъл. Многи силно се зaмислям дaли дa не си хвaнa aвтобусa зa София и дa си отидa при моите лекaри зa по-голямо спокойствие. От другa стрaнa се притеснявaм, че друсaнето в aвтобусa може дa нaвреди повече. Звънях нa моя лекaр дa го питaм, не си вдигa телефонa, сигурно е в оперaция, но винaги ми звъни след товa... ще се побъркaм Sad

# 64
  • Мнения: 2 726
Рокси, Кати, ШмоксиHug със сигурност ще отида и на друго мнение, на частно, но до петък съм на работа и малко е трудно със излизането в работно време  Tired, та ще изчакам прегледа в събота, да видим какво ще каже, все пак там ехографа ще е по-добър, и после ще му мисля за друг лекар, ако и там не види нищо.
Иначе ме гледа и с вагинален и с коремен, голямо гледане падна сигурно 10 минути, но....  Tired

# 65
  • София
  • Мнения: 945
Момичета, здравейте!
Аз от снощи съм в Шейново Sad Както беше спряло зацапването, изведнъж доста силно червено кръвотечение се появи. Казаха, че ембриончето има сърдечна дейност, та поне това ме успокои. Стискайте палци всичко да се оправи!
Поли, отиди за второ мнение. Апаратът е от голямо значение, аз снощи тук освен петна на фона на други петна не видях, а при моята лекарка си виждам ясно оформено малко човече Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 726
goldilocks, стискам палци всичко да е наред с теб и бебчо  Hug
Ох, много се надявам да е от апарата  Praynig

# 67
  • Мнения: 804
Goldilocks, в Шейново си в добри ръце! Aз чaкaю дa се чуя с моя доктор и aко кaже ще тръгнa зa София и ще се видим тaм. Кaзaхa ли от кaкво е кървенето? Стискaм пaлци дa спре бързо!

# 68
  • Мнения: 1 898
Ох момичета , влизам уж да прочета хубави новини а то какво стана ...
Поли И според мен потърси мнение на втори лекар  Hug Силно стискам палци притесненията да са излишни а всичко да е от апарата Praynig

Голди И на теб много стиснати палчета  Hug Сега малко по активна почивка и всичко ще се оправи  Praynig

Шмокси Всички разбираме притесненията ти , но лично аз мисля , че е най добре първо да се свържеш с лекарите си в София. Ако те ти кажат да тръгваш не се замисляй. Дано все пак няма повод за притеснение  Hug

ПП: При мен няма нищо интересно... главоболието ми продължава вече седмица и направо откачам  ooooh!

# 69
  • Мнения: 190
Момичета, стискам палци на Поли, Голди и Шмокси! Дано всичко е наред и са здрави бебоците! Praynig
Аз сега съм на работа, минах прегледа - видяхме сърчицето Heart Eyes и едно сладко ембрионче!  Two Hearts
За полипа ми каза - няма да си първата нито последната бременна с полип, да не го мисля! Не ми пусна никакви изследвания  Thinking Казах на колежките от стаята, за шефовете - другата седмица мисля. Ох, дано всичко е наред!
Моето голямо мишле е още болно, а ММ е командировка. На мен ми се гади и ме наболява глава, но апетит не ми липсва никак Simple Smile
За дрехите - карам предимно на рокли, че вече не ми е удобно в панталон по 8 часа седнала.
Хубав и усмихнат ден на всички!   sun

# 70
  • Мнения: 3 199
Полинче, дано всичко е наред и да е още рано да се види, въпреки, че с вагинален би трябвало да се види. Но при всеки е различно. Мен за сърчице ме викаха в 9 г.с., за да е по-сигурно, но аз отидох в 7-ма, заради зацапване и с вагинален се видя. Но още е рано да се правят заключения. Не съм лекар, но според мен не е добра идеята да се спре Утрогестана, ако все още има надежда да се появи ембрионче...И моя съвет е да се обърнеш към друг специалист с по-добра апаратура.

goldilocks, пиеш ли някакви лекарства за това зацапване. Моята АГ ми беше изписала освен Дуфастон, Но-шпа, да увелича дозата на Фолиевата киселина и най-вече Витамин К (първо 3 табл. наведнъж и после 3х1), той е за кръпосъсирването и помага да спре зацапването. Дано се оправиш  Hug

Аз снощи не можах да заспя от глад Grinning Четох, че за да се намали гаденето трябва да се хапва по-често на по-малки порции, между другото хранене да се включат бисквитки или сухари. Има логика, аз като огладнея и ми се засилва гаденето.

# 71
  • Мнения: 2 726
Нианка  Hug

Шикерче Hug и аз това си мисля, на своя глава все още няма да спирам Утрогестана, докато не мина в събота прегледа и не дай боже после и на друг лекар ако се наложи, и чак после може да го спра.

Момичета имам и такъв въпрос, това че би трябвало днес да съм в 7 г.с. +5 дни, какво значи, че съм в 7-ма г.с. или в 8-ма  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 781
Poli, и аз бих те посъветвала да отидеш за още едно мнение. Ако трябва измисли някаква причина за малко отсътвие от работа защото до събота само лоши мисли ще ти минават през главата.
Слънчице, честито туп-туп.
Голди, Шмокси, стискам силно палци и вярвам, че всичко ще е наред. Пазете леглото и варвайте!  Чакаме добри новини!
П.С.  Има едно гестационно календарче в ladypill.bg. Ползват го всички гинеколози!

# 73
  • Мнения: 190
Polin4e, подкрепям за лекарствата - не ги спирай все още, консултирай се> Стискам палци!
За гаденето - наистина се засилва, когато съм гладна. Аз по принцип не повръщам и не му обръщам внимание, ама си е гадничко.
И мен ме гледаха с вагинален, още е рано за коремен, явно. Сега се чудя да не е вредно честото гледане на ехограф, но мисля другата седмица да мина през Б-ца Лозенец и да се запиша, ако ме приемат Simple Smile дано ми пуснат изследвания, че с тези болести се чудя...

# 74
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Поли, осма седмица означава, аз например от днес съм в десета.
 Късмет и на Голди и на Шмокси Hug
Шикерче, и аз все хрупам нещо - само като хапвам нещо не чувствам гадене, но като спра пак се почва, а не мога да ям постоянно  Simple Smile Трябвада се поразровя в старите си постове да видя предния път кога е отшумяло това гадене.

Общи условия

Активация на акаунт