Отговори
# 75
  • Мнения: 923
Ох, момичета, какви са тези новини днес Sad Стискам палци на всички!! Поли, това е осма седмица. За честото гледане на ехограф- не, не е добре да е често.

Последна редакция: ср, 04 мар 2015, 14:13 от denise78

# 76
  • Мнения: 1 034
Последните новини са... Confused
Поли, надявам се, че в събота ще се види повече. Стискам палци до тогава, а ти поне се опитай да си спокойна и мисли позитивно.
Голди, съжалявам че си в болница, но така е най-добре. Дано скоро всичко се оправи и те пуснат да се лекуваш вкъщи.
Шмокси, изчакай да се свържеш с лекаря си най-добре. А ако не се метнеш сега на автобуса, кога си планирала да се върнеш в София и как? Аз само при мисълта за автобуси изтръпвам, но ако се налага ще го изтърпиш. Дано ти спира вече това кървене.
Абе аз се чудя какво става?! Тук половината сме или сме били със зацапване и имам чувството, че всички сме на прогестеронов продукт! При първата бременност не си спомням да е имало такова нещо в групата. И аз си бях пушка...Дано всичко да се нареди при всички!
При мен от вчера сутринта няма зацапване, дано да не се появи пак!

# 77
  • Мнения: 102
Мами и аз от нощес съм в болница,лежа на системи ,но ни казаха ,че и двете маничета са добре и   Kissing Heart  Kissing Heart и имат сърдечен ритъм
просто ме заболя корем много силно и реших ,че ми се пишка и видях течение,и се разплакх.ММ каза айде и по домашни одежди в клиниката.прегледаха ме и системи и сега ми слагат инжекций
на всички мами стискам  Praynig да минат още две седмици и да си одъхнем
поздрави

# 78
  • Мнения: 2 726
Бисквитка, дано мила да се види  Praynig  Hug


Ох, момичета, какви са тези новини днес Sad Стискам палци на всички!! Поли, това е осма седмица. За честото гледане на ехограф

Денисче, какво за честото гледане на ехограф, не е добре да се прави ли ?  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 152
Здравйте, от 2 дена не съм влизала тук а вие сте писали ли пислаи ...
polin4eto - стискам палци  Simple Smile и бъди мнооооого позитивна. Ще чакаме хубави новини в събота
goldilocks - в Шейново си в добри ръце, бъди спокойна, и се довери на лекарите. Стискам палци Simple Smile
pchelichka - много стиснати палци и за теб, бъдете позитивни, с вас сме.

Аз засега нямам никакви оплаквания, нито гадене, нито повръщане, нито напрежение в гърдите, абсолютно нищи необичайно и различно от нормалното ми състояние. Сега съм в 8г.с., другата седмица съм на преглед в четвъртък. И покрай всички тези емоции, стягаме и експресна сватба и ходя и на работа, и мисля за сто хиляди неща, и съм притеснена за много неща, та никак не ми е лесно. Дано всичко с тази сватба мине и се успокоя ... През последните няколко вечери не  мога да спя, събуждам се кам 3 и се въртя в леглото до сутринта. А тази нощт имах болки отзад вляво, и се чудих дали е бъбрек, тъй като съм страдала доста от пиелонефрит. През деня нямам болки там, но като легна и пак се появяват.

# 80
  • Мнения: 923
polincheto не е добре да е често. За бебо не е добре. Нещо не е излезнало изречението до края. Коригирах го.
ladyjj може да е някой нерв щом е само като легнеш.

# 81
  • Мнения: 804
Ох, днес много неприятни новини Sad
Пчеличкa, бързо опрaвяне и нa теб и скоро дa сте си вкъщи с бебоците!
Полинче, и aз не бих спрялa утрогестaнa нa твое място. Инaче не мисля, че ехогрaфa пречи нa бебето.
Aз се свързaх с лекaря ми, кaзa дa зaпочнa мaгнезий и дa лежa, но aко до утре не спре зaцaпвaнето дa тръгвaм към София. По принцип плaновете ни сa в съботa дa пътувaме с колaтa нaобрaтно. Но преди товa не можем дa тръгнем всички, зaщото мaйкa ми имa рaботa тук утре и в петък. Зaтовa и остaнaхме след прaзниците. Сегa ще проверя и сaмолетните билети. Блaгодaря ви зa мнениятa момичетa  Hug

# 82
  • Мнения: 2 726
Да, Шмокси, няма да го спирам  Peace

И аз четох, че сегашните ехографи не са вредни.  Thinking

Благодаря ви много за подкрепата  Hug, моята сестра и мъжа ми са по-обнадеждени от мен и имат усещането, че всичко ще е наред, но защо при мен усещането е друго. Искам да съм позитивна, но наистина много ми е трудно  Tired

# 83
  • Мнения: 923
http://m.jenite.bg/%D0%95%D1%85%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1 … l.a_i.255267.html
Относно прегледите с ехограф и дали са безопасни.

# 84
  • Мнения: 515
Шмокси, Полинче, Голди, Пчеличке, и аз стискам палци и се моля всичко да е наред с вас и бебчовците  Praynig Praynig Praynig

# 85
  • Варна
  • Мнения: 178
ох мамчета какви са тези зацапвания,болници не може да се насладите на първите си месеци с бебчетата.
Стискам палци за всички  Hug най-вече на полинчето  Peace
Имам и друг въпрос.Ще ме гледат на вагинален и не знам дали трябва да съм изцяло почистена от косми.

# 86
  • Мнения: 923
Както си си по принцип така отивай. Не пречи на ехографа.

# 87
  • Мнения: 152
Момичета, когато хапна или пийна нещо, все ме кара да се уригвам. При вас така ли е? На какво се дължи това, знаете ли?

# 88
  • Мнения: 13
Здравейте момичета  Hug
Стискам палци за момичетата със зацапване, дано всичко е наред  Praynig Praynig Praynig
Полинче и за теб мила се моля, дано всичка е наред  Praynig
Ladyjj и аз съм така и не мога да си го обясня, даже заради оригването ми се гади след ядене  newsm78

# 89
  • Мнения: 3 199
Момичета, когато хапна или пийна нещо, все ме кара да се уригвам. При вас така ли е? На какво се дължи това, знаете ли?
И аз съм така, повечето пъти като ми се гади и като се оригна (с извинение) ми минава...Не обръщам особено внимание на това  Simple Smile

Последна редакция: ср, 04 мар 2015, 20:27 от ShikeR

Общи условия

Активация на акаунт