Искам да кажа ... (27)_09.03-15.03

  • 69 853
  • 2 081
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 5 606
Ох, само ще кажа, че гофретите са уникални. Много съм дебела за снимки  Laughing
Стига бе, Жади! Как не те беше срам да кажеш такова нещо! Накрая на 9-тия хич и не мисли, че трябва д9а си манекенка! Хапни сега едни гофретки. После за норматив ще си влезнеш в старите дънки! Пуууу, пък как ме е яд, че не дойдох!

# 571
  • София
  • Мнения: 23 128
О, Янтра и Жади в момента нищят клюките.   Grinning

# 572
  • София
  • Мнения: 18 772
Нищят гофретите май,май.

# 573
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
Аз пък съм сигурна,че тия гофрети са много гадни  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 574
  • Мнения: 14 380
Ей тук завидях вече! Тъкмо обядвах и една гофрета с Нутела няма да ми се опре... И сладки приказки де..

# 575
  • Мнения: 4 785
Аз пък съм сигурна,че тия гофрети са много гадни  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


100%  Crossing Arms Не ми се ядат изобщо, пък!

# 576
  • София
  • Мнения: 23 128
Аз пък бих мушнала 3 гофретки с бял шоколад и сладко от ягоди.  Crazy

# 577
  • Мнения: 3 868
За мен две с Нутела и една със сладко от ягоди.

Ся, ако ми кажете, че и на Янтра мъжа ѝ ви сервира и ви готви ...

# 578
  • Мнения: X
Да сте чували за течен шоколад без лешници!?
 Защо във всеки течен шоколад има и лешници - не обичам ,не обичамеееее .
 Пък !

# 579
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
О, Янтра, имам същата покривка.

А моят гофретник е с два квадрата и много удобно после се залепват гофретите като сандвич.

Аз гофретите ги ям само със сладко от ягоди и сирене.

Шоколад слагам само на палачинките.

# 580
  • Мнения: 1 525
О, Янтра и Жади в момента нищят клюките.   Grinning


И четат ли, четат...А ние чакаме снимки.

# 581
  • София
  • Мнения: 18 772
Искаме снимки и още гофретии Twisted Evil

# 582
  • София
  • Мнения: 18 679
Искам да питам какво ще има за Белинда, която в крайна сметка вчера пусна мухата за гофретника от Лидъл и оттам тръгна цялата работа Crossing Arms То че имаше гофрети вечерта - имаше, ама само това ли Crossing Arms

# 583
  • София
  • Мнения: 5 606
Лили, аз пък обратното-гофретите само с течен шоколад, а палачинки със сирене и сладко от ягоди или в краен случай-мед.
Диетичните, ако обичате, само на миризма да караме, моля! Няма да се даваме, пък дори и на Янтра на гофретите  Heart Eyes Под секрет да ви кача-чух, че са много, много вкусни!
Обаче утре ще отида до Лидл и аз за гофретник. Да си знам аз, че ми е в шкафа.  Mr. Green
Белинда, като гледам само едно благодаря!  Grinning

# 584
  • Бургас
  • Мнения: 7 428
Аз да не остана по назад питах мъжа ми имаме ли гофретник. Той каза,че сме имали тостер или както му е там името и спред него бил на принципа на гофретника и можело да станат. Според мен нещо ме метна  newsm78

Имам цял хляб от ония ден. Давайте някакви идеи какво да го правя (без пържени филийки)

Общи условия

Активация на акаунт