Целулит - 7 тема

  • 142 312
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 27 584
Някои мазила против целулит не могат да се използват по време на кърмене. Има и такива които могат да се използват, за щастие. Simple Smile
За зехтина и стриите-
Скрит текст:
добре е да се маже до края на бременността, на мен малко стрии ми се появиха в седмицата преди да родя (преносих седмица), бях се успокоила, че щом дотогава не са се появили ще ме подминат.... Mr. Green

# 691
  • Мнения: 398
Така е, при бременност човек трябва да направи пауза за някои неща. Но не от всички, де. Сещам се, примерно, че има специални масажи за бременни. Терапевтите ползват подходяща козметика и ги правят със специална техниха. Те даже са препоръчителни. Хем се подхранва кожата и пази да не се допуска стрии и разни други увреждания, хем облекчават местата, които в този момент най-страдат.

# 692
  • Мнения: 567
Една интересна статия за ролята на билките:
http://www.domashenjurnal.bg/index.php/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0% … 2%D0%B5/7786.html

# 693
  • Мнения: 149
Ползвала съм много кремове за целулит и нищо не помага , започнах да бягам всяка вечер по 20 мин. без никаква диета и кремове и ефектът беше поразителен....целулитът изчезна ... доооокато спрях да бягам поради някакви причини и целулитът се завърна с бясна скорост,така че всеки може да се избави но трябва постоянство и много воля.
Извинете че така нахлух в темата Simple Smile

# 694
  • Мнения: 144
Ползвала съм много кремове за целулит и нищо не помага , започнах да бягам всяка вечер по 20 мин. без никаква диета и кремове и ефектът беше поразителен....целулитът изчезна ... доооокато спрях да бягам поради някакви причини и целулитът се завърна с бясна скорост,така че всеки може да се избави но трябва постоянство и много воля.
Извинете че така нахлух в темата Simple Smile

Напротив, всяка информация за борба с тая "гад" е ценна! Simple Smile
А ти отслабваш ли като тичаш всяка вечер, защото аз не искам да отслабвам, а само да разкарам целулита.

# 695
  • Мнения: 27 584
Обикновено целулитът се маха сравнително по-лесно ако иначе човек е слаб и само това му е проблемната зона (и моят опит е такъв). Когато съм била с повече кг спортът ми е помагал да отслабна цялостно, целулитът е намалявал, но не е изчезвал напълно. И предполагам, че причината е в това, че когато има повече излишни мазнини тялото счита за приоритет "другите" (които са по цялото тяло) и затова борбата с целулита е толкова трудна. ooooh!

# 696
  • Мнения: 93
Здравейте дами, имам нужда от съвет, купих си четка с косъм за сухо четкане, друга масажна четка, гела и серума на Кройтерхоф, също така и на Venus за през нощта. Моля ви, кажете ми в каква последователност да ги ползвам и по какъв начин, защото не съм на ясно. Започнала съм тренировки и хранителен режим, преди съм ходила на LPG, имаше ефект, докато не спрях. Наскоро пробвах с антицелулитни масажи, но ми идва скъпичко по 27 лв., 3 пъти седмично. Ако някоя може да сподели къде правят хубави антицелулитни масажи на добри цени в централната част на София или Студентски град, също и за Vella Shape, ще ви бъда благодарна  Embarassed  Hug

# 697
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 753
Ползвала съм много кремове за целулит и нищо не помага , започнах да бягам всяка вечер по 20 мин. без никаква диета и кремове и ефектът беше поразителен....целулитът изчезна ... доооокато спрях да бягам поради някакви причини и целулитът се завърна с бясна скорост,така че всеки може да се избави но трябва постоянство и много воля.
Извинете че така нахлух в темата Simple Smile
и при мен тренировките дават чудесен резултат.  Не е изчезнал целулита, но е доста по-приемлив на вид. Тренирам 3пъти на седмица, но от 3 месеца и явно резултатите ще дойдат малко по-късно. От доста време се бях по изоставила и сега наваксвам. Но само кремове не помагат. Тук антицелулитните масажи са по 80 Евро за 1 път. С един масаж не става,така че засега отлагам този вариант. Ползвам вендузи.

# 698
  • Софето
  • Мнения: 622
Здравейте, някой да си е правил LPG масажи в Evolution или Борекс? Чудя се къде да отида.

# 699
  • Мнения: 27 584
Сивоока тъмнокоса, аз използвам четката за сухо четкане сутрин преди да се изкъпя. На Венус щом е нощен- през ноща. За другите неща да каже някой друг, не съм запозната. Ако четката за масаж позволява масажиране с продукт, значи първо мажеш от продукта и после масажираш. Продукти от типа на олио се използват за масаж преди къпането.

# 700
  • Мнения: 398
Ползвала съм много кремове за целулит и нищо не помага , започнах да бягам всяка вечер по 20 мин. без никаква диета и кремове и ефектът беше поразителен....целулитът изчезна ... доооокато спрях да бягам поради някакви причини и целулитът се завърна с бясна скорост,така че всеки може да се избави но трябва постоянство и много воля.
Извинете че така нахлух в темата Simple Smile

това май е някаква особеност на твоя организъм, определено си привилегирована!
но повечето жени, дори и отслабвайки, не могат да премахнат неравностите, без някаква подпомагаща терапия. или даже комбинация от различни неща.

# 701
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Така е, и при всеки има индивидуални особености. Човек трябва да се самонаблюдава и опознае - кое как му влияе Simple Smile Аз имах десетина месеца без тренировки по здравословни причини. В момента, в който възобнових тренировките и оптимизирах храненето - резултатите са впечатляващи (за мен). То при мен има и памет също, защото от доста години тренирам, и сега виждам бързия ефект от промяната Simple Smile .

Рационализирането на храненето е ключово, плюс ежедневен спорт и другата грижа - отвън Simple Smile Имам още малко брич за чистене, но се надявам с новата програма да го ликвидирам или поне минимизирам така, че да не ме дразни толкова. Продължавам си с вендузите - знаете, онзи вибриращия уред и процедурите в салон веднъж седмично Simple Smile Така се бях нахвърлила на спорта, след като пак беше възможно, че попрекалих и се обади дясното коляно. Сега давам по-спокойно. Иска се време, зная, няма магически пръчици Simple Smile

Скрит текст:
От понеделник:


Епона, при теб как е с ново уредче?

# 702
  • Мнения: 3 020
Ох, Алена, ти си супер.  Hug
И къде ги виждаш тези недостатъци, не знам... направо ти се чудя на акъла... много си си добре, не се вманиачавай.  Naughty

Колко кг. си, а височина? Извинявай, ако е твърде лично...
И какво тренираш?

Аз доста понамалих масажите, да не кажа, че са съвсем разредени. И най-много ме е яд, че точно под дупето си има 2 пръста неравности, които се забелязват на определена светлина и много ме дразнят. Вие забелязали ли сте подобно нещо? На определена светлина се вижда някакъв целулит, на друга - няма, защо ли е така?  Thinking

# 703
  • Мнения: 27 584
Алена, кой е онзи вибриращ уред? Laughing newsm78 Не знам къде го видя този брич за чистене. Peace
6tastliva, виждала съм много слаби жени с целулит точно там, може би там по-трудно се премахва или по-лесно се задържа вода... newsm78 Аз имам навсякъде целулит засега, дори и понамалял.... Mr. Green

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Ето този уред https://www.pazaruvai-lesno.bg/masazhor-casada-tappymed-ii.html

165 см висока, около 50 кг, отдавна не съм се теглила, но около тези килограми варирам +/- 1 кг. Фитнес у дома - всеки ден 30-40 мин за цялото тяло. Гладиатор и тежести. Мисля да си взема и ластици, но не съм стигнала до тях Simple Smile

Благодаря Ви, но виждам, че колкото повече човек постига това, което цели, толкова повече се взира в малките детайли и му бодат очите и се дразни ...

Общи условия

Активация на акаунт