Целулит - 7 тема

  • 142 280
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз съм много нещастна  Cry От масажа с вендузите ми се възпали някакво нервче на дясната ръка и сега е абсурд да се масажирам, вече сигурно месец ме боли ужасно и няма тенденция да спира  Cry Разбира се, прекратих масажите, то е невъзможно да държа вендузата.
В момента за да се успокоявам психически, единственото което правя е да се мажа с антицелулитния на Кьойтерхоф, ама едва ли има смисъл така  Cry

Алена, и аз съм така, спорт, хранителен режим от години, но ей, на, колкото повече, толкова повече искам  Mr. Green

# 721
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
Вивиан Peaceи това ще мине ooooh!
Аз виждам добри резултати при мен,но все още не съм достигнала целта. Надявам се да си набавя масажьора и да ускоря процеса на елиминирането на целулита,или както го наричат мм целулозата Mr. Green
Има на разположение  един друг уред,но е доста по-големичък  newsm78 Ще трябва да преценя дали ще е удобен за ползване. Thinking

# 722
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Вивиан и мен ме заболя кокалче на дясната ръка, където пръстиете влизат в дланта .... При теб изглежда по-сериозно, вземи мерки - да не стане по-зле Simple Smile

danilu, моят масажор е тежък и при изпращане ще се оскъпи куриерската услуга. Иначе - отдавна да съм ти предложила да го взема за теб и изпратя  Blush

# 723
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
Вивиан и мен ме заболя кокалче на дясната ръка, където пръстиете влизат в дланта .... При теб изглежда по-сериозно, вземи мерки - да не стане по-зле Simple Smile

danilu, моят масажор е тежък и при изпращане ще се оскъпи куриерската услуга. Иначе - отдавна да съм ти предложила да го взема за теб и изпратя  Blush
Не бе,Алена bouquetНямат го в наличност. Има един друг модел,но е доста по голям  Whistling За твоят модел пише,че е над килограм теглото. Другият не ми хареса естетически и е доста по големичък, което предполага и по тежък. Но ще видя характеристиките и ще поизчакам. Не е болка за умирачка  LaughingБлагодаря ти много bouquet

# 724
  • FRANCE
  • Мнения: 2 221
Погледни в амазоните ако си в Европа. Намерих го във Френския и Английския и почвам да се замислям  Mr. Green

# 725
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Аз искам да си взема домашно LPG ... ама първо да го пробвам, но май няма къде Sad

# 726
  • Мнения: 58
Коя процедура е по-ефективна - радиочестота или LPG? Става въпрос и за двете процедури в салон.

# 727
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 724
Погледни в амазоните ако си в Европа. Намерих го във Френския и Английския и почвам да се замислям  Mr. Green
В Амазон тук е изчерпан. Намерих другият модел в британският сайт. Не можах да му видя параметрите.
Но ще пробвам от компютъра,че е по-надежден Peace

# 728
  • Мнения: 398
Аз доста понамалих масажите, да не кажа, че са съвсем разредени. И най-много ме е яд, че точно под дупето си има 2 пръста неравности, които се забелязват на определена светлина и много ме дразнят. Вие забелязали ли сте подобно нещо? На определена светлина се вижда някакъв целулит, на друга - няма, защо ли е така?  Thinking

Не спирай с масажите, те наистина са важно допълнение за доизчистването. Явно целулита е  малко, щом се вижда само под определен ъгъл и има смисъл още малко усилие и после само поддръжка. Но обръщай внимание не само на техниката при масажите, а и с какво точно ти ги правят. Ако маслата са наистина качествени и натурални, те активизират и вътрешно процеса за разнасянето на мастните депа. Пробвай примерно от гамата на ESPA, те са масажни. Важното е да са наистина натурални и комбинирани в състав за енергизиране на кръвообръщението и лимфния поток.

# 729
  • Мнения: 24
Аз искам да си взема домашно LPG ... ама първо да го пробвам, но май няма къде Sad

Може ли да се ползва LPG в домашни условия и има ли видим ефект след процедурите с него? Редовно ползвам вендузите и мислих, че се подобряват нещата, но преди 2 седмици бях на кратко море и като видях някои снимки в гръб, когато слънцето е било отстрани, много се депресирах Cry

# 730
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Има такива уредчета, но не съм ги ползвала лично.



Коя процедура е по-ефективна - радиочестота или LPG? Става въпрос и за двете процедури в салон.

При мен LPG  Peace

# 731
  • Мнения: 24
А  в кой салон правиш LPG по принцип?

# 732
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 013
Имам масажор с Инфра ред, ползвам го два пъти дневно по 10-15 минути на "болното" ми място .
Това достатъчно ли ще е + тренировки , малко ми е за чистене целулита.
Предварително благодаря  bouquet


# 733
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
А  в кой салон правиш LPG по принцип?

Ходя в едно малко квартално салонче в София, уредът не е точно LPG - засмуква, има затопляне и пуска, все едно те шипе и пуска. Регулират се силата на стискането и топлината. 15 лв е 1 процедура от 20 минути. Бих направила и курс Велашейп, ако има наоколо и цената е до 20 лв  Mr. Green



Имам масажор с Инфра ред, ползвам го два пъти дневно по 10-15 минути на "болното" ми място .
Това достатъчно ли ще е + тренировки , малко ми е за чистене целулита.
Предварително благодаря  bouquet

Кой уред ползваш?

формулата е - спорт, масажи и хранене - за последното нищо не коментираш?

# 734
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 013
Имах здравословни проблеми и отоци по краката , сега имам едни топчета над колената , които искам да махна , храненето при мен е нормално , т. е . изключващо предразполагащи фактори .
Питането ми е за интензитета на използване на този масажор  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт