ПЪРВИ клас - 8 тема

  • 41 692
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 242
За първи клас, книги с по - голям шрифт ли купувате или обикновен?

# 736
  • София
  • Мнения: 433
Здравейте пак!

Диплома - силно казано  Wink Малко да се посмеем.

В нашия клас не всички са били отлични - имало е едно момиченце с много добър и едно момченце с добър. На излизане синът ми и едно друго момченце от класа си коментираха точно това - кой бил завършил с добър. Направих на моя забележка, че ако той беше с по-слаба оценка, нямаше да му е приятно да му се подиграват. Мисля, че ме разбра. Бабата на другото момченце ме гледаше тъпо и нищо не каза. Всеки сам си знае.

Аз лично не съм доволна от характеристиката - бих искала малко повече да бяха наблегнали на личностните качества на децата, отколкото на правилата в училище. Какво трябва да значи "Спазва необходимата дистанция при общуване с учител"?  newsm78 Учителката е педагог, а не психолог. Не съм съгласна, че умее добре да изразява емоциите си, както е написано. Това за лидерството изобщо няма да го коментирам. На тази възраст обикновено агресивните деца ги имат за лидери. Не ми харесва да им се лепят етикети от 7 годишни.

Сиси, в същото клубче бяхме, но родители при децата нямаше. Казаха ни да се върнем след 2 часа - от 8:30 до 10:30. И тях са ги снимали, професионално. Чакали са на една пейка реда си. Оплака се, че много малко време са си поиграли. Твоят син ще ходи ли на екскурзията?

Някой ползвал ли е Аспрот за лятна занималня?

# 737
  • Мнения: 5 160
Ето съдържанието на Читанки за 2 клас, който иска да се ориентира кои произведения са включени
Читанка за 2.клас  Просвета 

Читанка за 2.клас  Булвест   (горе вляво клик на цифрите)

Някои произведения се разглеждат при едното издателство в 1-ви, при другото във втори клас, както и обратно.

# 738

Общи условия

Активация на акаунт