Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 729 190
  • 17 920
  •   1
Отговори
# 13 905
  • Мнения: 13 199
Искам да се отпиша от теми, които не знам как съм започнала да следя. Вероятно по грешка. Никога не натискам "Следи", още повече в теми, в които съм писала и е напълно безсмислено да го правя.
Обаче искам да продължавам да ги чета.
Какво мога да направя?

# 13 906
  • София
  • Мнения: 4 429
Искам да се отпиша от теми, които не знам как съм започнала да следя. Вероятно по грешка. Никога не натискам "Следи", още повече в теми, в които съм писала и е напълно безсмислено да го правя.
Обаче искам да продължавам да ги чета.
Какво мога да направя?
Влизаш в тях, през ИНКОГНИТО таб, без да се вписваш в профила си.

# 13 907
  • Мнения: X
Под следени теми се има предвид не само да ги следиш - може да си писала коментар в тях или да си коментирала друга тема, която впоследствие е слята с темата Х, което автоматично ти включва 'следенето".

# 13 908
  • Мнения: 13 199
Май точно така е станало. Много внимавам да не натискам бутона.

# 13 909
  • Мнения: 54 626
Щом влизаш да четеш, пак се записваш.
Затова не ви се получава отписването.
Отпишеш ли се веднъж, край, не отваряш повече.

# 13 910
  • Мнения: 15 366
От няколко дни ми свети "писъмцето" за лично съобщение, което вече съм прочела. Рефрешвах, влизах, излизах и няма и няма, свети си там точицата и това е. Може ли да се направи нещо?

# 13 911
  • София
  • Мнения: 12 006
Защо когато потърся нещо в търсачката не ми излизат темите в поредност най-отгоре най-новата, а безразборно, вкл. и теми от 2007ма г.? Аз ли някъде бъркам или?

# 13 912
  • Мнения: 2 965
Защо когато потърся нещо в търсачката не ми излизат темите в поредност най-отгоре най-новата, а безразборно, вкл. и теми от 2007ма г.? Аз ли някъде бъркам или?
След няколко секунди се подреждат правилно. Поне при мен .

# 13 913
  • София
  • Мнения: 12 006
След няколко секунди се подреждат правилно. Поне при мен .
При мен не. Ако се подреждаха нямаше да питам.

# 13 914
  • Мнения: 4 018
Аз отдавна не ползвам търсачката на сайта, като вземат да ми излизат теми от преди 15 години, вместо днешни неща и се изнервям. Нищо не може да се намери с нея, в Гугъл се намира по-бързо тема от форума, отколкото през форума...

# 13 915
  • Мнения: 8 913
да, права си, и аз ще започна с Google, наистина така работи търсачката, винаги намира нещо старо, много нерви
Понякога не търся, ами чакам някой в някоя тема да напише нещо, и получавам нотифификация, защото как да търсиш...

# 13 916
  • Мнения: 1 823
Аз си реших проблема като започнах да натискам следене, на темите които ме вълнуват, но се пише по рядко. В пълната версия търсачката работи долу горе добре, проблема е при мобилната

# 13 917
  • Мнения: 1
Привет Simple Smile

Пиша първо да се извиня - публикувах мниения в темата за недвижими имоти без да съм прочел правилата на форума. Споделих външен линк към платформа.

Въпрос - мога ли да редактирам мненията и просто да премахна изречението, в което казвам, че развиваме платформа (въпреки, че в първото мнение не казах коя), за да остане полезната информация.
Мисля, че информацията за реалните цени на сключени сделки в Младост 1, както и за Home2U са релевантни.

Отделно - ще ми е интересно да се запозная с политиката за рекламиране във форума. Simple Smile

И последно - ако просто пиша мнения и давам съвети и помагам като частно лице, без да споменавам за никакви платформи, това се надявам няма да бъде третирано като реклама? Simple Smile

Благодаря и отново се извинявам, че ви създадох работа.

Поздрави,
Михал

# 13 918
  • Мнения: 12 206
Тази тема е приключена, ако може да бъде заключена. Благодаря
https://www.bg-mamma.com/?topic=1357523

# 13 919
  • София
  • Мнения: 22 870
Моля, заключете тази тема.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт