Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 738 357
  • 18 002
  •   1
Отговори
# 13 920
  • Мнения: X
Какво е това, по д****ите!!?? Няма влизане във форума. 40 камиончета натиснах и не, и не! Понякога се чудя какво още може да изскочи тук, за да откажете хората от присъствие. Много е досадно! 🤬

# 13 921
  • Мнения: 787
Здравейте,
Станало е някакво объркване на темите. Аз пиша в темата за ясновидство.
Но когато кликна върху името на темата над поста (Ясновидки/врачки - Тема 41), ме отвежда в темата "Гледане на кафе в Пловдив", с която нямам нищо общо. Виждам, че неща, които сме си писали в 41-ата тема за ясновидство, също са преместени в тази за Пловдив.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 12:54 от Cafe

# 13 922
  • София
  • Мнения: 22 996
Здравейте!
Моля да изтриете предпоследния пост в тема 90  Покажи ми красота - пак и отново. /#800 /

# 13 923
  • Мнения: 1 625
Здравейте, може ли да ми съдействате?
Имам изтрит пост в темата за Ковид. Въпросът ми е защо е изтрит?
Заради #ЛилиМ, заради цитата от фейсбук или заради моето мнение, че децата някой ден ще ни търсят сметка за изказванията ни?

И още една молба, ако е възможно да оправите цитата на Ежко, който е няколко мнения след изтритото. Цитирал е по такъв начин, че изглеждат, че думите са мой. А всъщност аз ги цитирам, което се вижда в изтритият ми пост.
Разбирам, че сте преценили да го махнете, но с неговото цитиране ми се приписват думи, които не са мой, а без моят пост това не се вижда.
Благодаря.

# 13 924
  • Мнения: 787
Дали ще може да го оправите? Тази тема "Ясновидки/врачки - Тема 41" вече я няма, ако може да я върнете.

П.С - Сега видях, че е оправена, благодаря! Опитах се да изтрия този пост с опцията "Премахни", която сте сложили самите вие. Обаче ми изписва, че нямам право да си трия мнението.

Последна редакция: чт, 02 сеп 2021, 12:54 от Cafe

# 13 925
  • София
  • Мнения: 39 872
Здравейте,
Станало е някакво объркване на темите.
Извинявам се. Грешката е моя. Коригирах.

# 13 926
  • София
  • Мнения: 22 996
Моля да изтриете мнение 363 от тема: Кой е любимият ви виц. Нека се посмеем заедно.
Постът ми не е за тази тема. Объркала съм темите. Simple Smile
Благодаря!

# 13 927
  • Мнения: 4 487
Тема за абонаментни кутии:

- пост от 20.08.



- мой пост с идентично съдържание от тези дни - изтрит.

Къде са еднаквите критерии в модерирането?!

# 13 928
  • Мнения: 46 585
Къде са еднаквите критерии в модерирането?!
Благодарим за сигнала! Критериите са еднакви, но предвид мащаба на форума, откриваме част от нарушенията със закъснение.

Amiamo, Tsugumi_, моля, за такива сигнали, използвайте "Информирай модератор". Ако междувременно е модерирано друго нарушение в същата тема, номерацията се променя.

# 13 929
  • Мнения: 54 793
Моля и за заключване на тема да се ползва функцията Информирай модератор. Бързо и удобно е, вместо да се дава тук линк към темата и да четем постове за заключване.

# 13 930
  • Мнения: 31
Добро утро ,може ли модератор да заключи темата"Развеждам се,а нямам доходи" Благодаря!

# 13 931
# 13 932
  • Мнения: 7 015
Понякога, макар и рядко, се сблъсквам със следния проблем. Ако последният пост в дадена тема е мой, не мога да отворя по-стар пост от темата, за да го цитирам, ако искам да допълня последния пост, или да го цитирам в друга тема. Възможността за цитати в този случай е ограничена до няколкото предишни постове.
Дали е възможно тази функция да бъде оправена, или има друг начин за такова допълване с цитат?

Последна редакция: сб, 04 сеп 2021, 17:27 от Diorela

# 13 933
  • Мнения: 1 625
Повтарям молбата си да се оправи поста на Ежко.
https://bg-mam.ma/p/1353798/43400753
Цитирал е сякаш това изречение е мое мнение.
Без поста ми, който сте изтрили, не се вижда, че това е цитат на друг човек.
Не желая да изглежда сякаш тези думи са мой.
Благодаря.

Едит: Благодаря много за бързата реакция! Проблемът вече е оправен.

Последна редакция: сб, 04 сеп 2021, 19:16 от Neko.fukakai

# 13 934
  • Мнения: X
или има друг начин за такова допълване с цитат?
Open in new tab върху бутона Цитирай. Само внимавайте да не пуснете два последователни поста Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт