Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 734 380
  • 17 974
  •   3
Отговори
# 6 420
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Някой по някакъв начин може ли да се намеси в темата за Боян Петров? Защото взе да става грозно. Тема, превърнала се в лични нападки и словесни излияния, а всъщност далеч от основната цел!

# 6 421
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
Мобилната версия се оказа некачествена/скапана от към много неща:
- не мога да публикувам анонимно;
- не мога да си видя мненията в профила;
- не мога да виждам чужди местожителство и лентички;
- не мога да преглеждам мненията на даден профил;
- и още куп неща ...

С какво ползващите мобилната версия през телефон сме по-малко участници от тези със стационарен компютър? По - малко потребители ли сме?
Мобилните версии винаги предлагат по-малко функционалности от пълните версии за компютър.
Настоящата мобилна версия все още не е в окончателен вариант. Предстоят както добавянето на пълните функционалност към профилите (както за настройки, така и при преглед на чужди профили), така и добавяне на други опции. Не може обаче да се очаква, че мобилните версии ще предлагат абсолютно пълната функционалност на десктоп версията.

# 6 422
  • Мнения: X
В профила на всеки потребител има "Публикации", там можете да намерите всички негови мнения.
А по какъв начин да намеря профила на потребител, ако знам само неговия никнейм във форума? Има ли друга възможност освен през търсачката, с очакването някой друг да е споменал ника му в пост?

# 6 423
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Като знаеш ника, пускаш го в търсачката, след като ти излязат резултатите, избираш отляво потребители и така ще видиш профила.

# 6 424
  • Мнения: 69 094
С гугъл е по-лесно.
С търсачката на форума не винаги става.

# 6 425
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Сигурно имаш пример с ник, който на търсачката не излиза.

# 6 426
  • Мнения: 2 323
Има ли опция да не виждам мненията на даден потребител?

# 6 427
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
Не. Simple Smile Съвсем хаотичен би станал форумът, ако имаше.

Все пак, моля, нека модератор се включи с мнение дали се предвижда подобна опция, за да не подвеждам неволно. Peace

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 00:49 от Blаck Cat

# 6 428
  • Мнения: X
От вчера постоянно имам проблеми с форума. Постоянно ми изписва следното "Error
FW-1 at fwmf2: Access denied.". С Хром съм, ако има значение.

# 6 429
  • Мнения: 6 362
Това не е грешка от нашия сайт/форум/сървър.
Такава грешка може да се генерира от локална антивирусна или firewall програма, да се дължи на използването на proxy сървър или друга защита от Ваша страна или сървъра/мрежата, през който минава връзката Ви.
Доколкото мога да разгадая името на сървъра от съобщението - става въпрос за firewall, през който е настроен да минава изходящият Ви трафик.

# 6 430
  • Мнения: X
Благодаря, Мамма. Може би е някаква настройка/ защита на Хром, защото се прехвърлих на Експлорър - там подобен проблем нямам.

# 6 431
  • София
  • Мнения: 28 814
Може ли някой да хвърли поглед на тези две регистрации:

http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=62787

http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=592333

# 6 432
  • Sofia
  • Мнения: 3 044
Не е проблем.
Единият е деактивиран и продължен от другия.

# 6 433
  • София
  • Мнения: 28 814
А, ясно, въобще не погледнах дали първият е активен.

# 6 434
  • Мнения: 9 050
Здравейте,
Имам въпрос по повод необходимата декларация за лични данни.
Потвърдила съм съгласие с общите условия, съгласие личните ми данни да бъдат обработвани за създаване на профил и това, че съм на възраст над 16 години.
Понеже не желая данните ми от тук да бъдат използвани за игри, томболи и т.н., не съм потвърдила съгласие в последната точка от декларацията Ви. По принцип, участието в тези промоционални игри не би трябвало да е задължително. Да, но декларацията ми не е приета.

Стана ми интересно. Наистина ли, ако не желая да дам съгласие данните ми да се използват с рекламна и промоционна цел, няма да мога повече да съм участник в този форум? За първи път форум ме задължава да се съглася да получавам информация за промоции и реклами.....

Общи условия

Активация на акаунт