Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 747 652
  • 18 087
  •   1
Отговори
# 6 405
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Това:
http://old.bg-mamma.com/?board=138;topic=1037264.msg36732607#msg36732607

# 6 406
  • Мнения: 36 192
Благодаря за сигнала!

# 6 407
  • Sofia
  • Мнения: 6 186
Качих си изображението на аватара директно от компютъра и сега го виждам и от Мозила и от Хром. Бубанка, благодаря за съвета.
Но проблемът с изображението в подписа ми остава. Същият е като този, който имах с аватара - от Мозила го виждам, а от Хром не. За изображенията в подписите има ли възможност и те да се качат директно от компютъра, или да сменям сайта, където съм ги качила?

# 6 408
  • Мнения: 36 192
Само аватарите могат да бъдат качени директно във форума. За картинка в подписа е нужно изображението да бъде качено в друг сайт.

# 6 409
  • Sofia
  • Мнения: 6 186
Благодаря отново

# 6 410
  • Пловдив
  • Мнения: 529
http://bg-mam.ma/t/1037546
Със сигурност е тема-пързалка.

# 6 411
  • Мнения: 24 467
Хм, може и да не е. Просто най-вероятно ученичка задава въпроса.

# 6 412
  • Пловдив
  • Мнения: 529
Хм, може и да не е. Просто най-вероятно ученичка задава въпроса.
Помислих така, защото публикацията е написана на латиница, а отдолу същият потребител е написал с червено "пишете на кирилица". Също така женско име, но пол мъж.

# 6 413
  • Sofia
  • Мнения: 15 627
Не го е написала потребителката изречението в червено, то се вижда. Simple Smile

# 6 414
  • Мнения: 36 192
"Пишете на килица" е напомнянето от модератор, че в бг-мамма не се пише на маймуница. Отбелязано е, че темата е била редактирана и от кого. Несъответствието между пол и име не е непременно указание, че човекът зад профила желае да шегува с другите потребители на форума. Темата е наблюдавана и за сега ще остане отключена.
Благодаря за сигнала!

# 6 415
  • Мнения: X
Здравейте, искам да си променя имейл адреса, с който ми е регистрацията във форума, с актуален. На стария съм забравила паролата. Потърсих меню за промяна на настройката, но не открих. Имам ли право на това и откъде става. Мобилната версия ползвам. Благодаря!

# 6 416
  • Мнения: 36 192
Имате тази възможност, но трябва да използвате обикновената, а не мобилната версия.
Ако не можете да се справите сама, пишете лс на избран от Вас модератор или администратор.

# 6 417
  • Мнения: X
Благодаря! Редактирах го успешно Simple Smile

# 6 418
  • Мнения: X
Как мога да търся мнения ако знам само никнейма на този който ги е постнал?

# 6 419
  • Мнения: 46 646
Как мога да търся мнения ако знам само никнейма на този който ги е постнал?
В профила на всеки потребител има "Публикации", там можете да намерите всички негови мнения.

Общи условия

Активация на акаунт