Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 721 458
  • 17 866
  •   2
Отговори
# 8 220
# 8 221
  • Мнения: X
Как да отговоря на потребител, който си е блокирал личните съобщения?

# 8 222
  • Мнения: 35 961
Пратете ми на лс линк към профила на потребителя.

# 8 223
  • Мнения: 1
Здравейте, не успявам да отблокирам личните си съобщения

# 8 224
  • Мнения: 68 642
Как работи търсачката на форума?
Опитвам се да намеря един потребител - не ми излиза.
Намерих го по друг начин, но защо не работи търсачката?
От компютър пробвам, ако има значение. От мобилната версия същата работа-минавам на пълна версия, търся.... и нищо?

# 8 225
  • Мнения: 11 543
Аз търся само с Гугъл и винаги съм намирала това, което ми трябва.

# 8 226
  • Мнения: 68 642
Също да попитам, ако е удобно, как се търси и в личните съобщения?
Преди две години си бяхме писали с тази потребителка, скролвах сигурно половин час, докато върна до онази дата и  намеря потребителката?  Благодаря!

# 8 227
  • Мнения: 54 401
Аз пък да питам как се цитира пост, без да излиза от кой потребител е?
Виждала съм в темата за правописа такива цитати.

# 8 228
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Аз пък да питам как се цитира пост, без да излиза от кой потребител е?
Виждала съм в темата за правописа такива цитати.
Аз копирам това, което ми трябва, в полето за отговор го поставям между символите за цитат (кавичките).

# 8 229
  • Мнения: 54 401
Благодаря ти! bouquet
Получи се! Peace

# 8 230
  • Мнения: 46 508
Здравейте, не успявам да отблокирам личните си съобщения
Здравейте! Личните Ви съобщения не са блокирани.

Как работи търсачката на форума?
Опитвам се да намеря един потребител - не ми излиза.
Намерих го по друг начин, но защо не работи търсачката?
От компютър пробвам, ако има значение. От мобилната версия същата работа-минавам на пълна версия, търся.... и нищо?

Как се ползва търсачката и филтрите, можете да прочетете тук.

Работата по търсачката още не е приключила и предстои нейното подобрение.

Също да попитам, ако е удобно, как се търси и в личните съобщения?
Преди две години си бяхме писали с тази потребителка, скролвах сигурно половин час, докато върна до онази дата и  намеря потребителката?  Благодаря!
Лични съобщения -> Търсене в съобщенията -> Попълване на опциите за търсене (може и само 1 дума, която помните, че е написана в съобщението) -> Търси

# 8 231
  • Мнения: 68 642
Да, точно тези  стъпки ползвам и аз - попълвам името на потребителя в търсене на съобщения, задавам търсене   и НЕ излиза въпреки това.
Интересно ми е защо не го намира - потребителя, въпреки, че съобщенията му са там...на ХХХ стр. от личните ми съобщения ? Няма логика..

Както и да е, благодаря все пак...

# 8 232
  • Мнения: 28 068
Да, точно тези  стъпки ползвам и аз - попълвам името на потребителя в търсене на съобщения, задавам търсене   и НЕ излиза въпреки това.
Интересно ми е защо не го намира - потребителя, въпреки, че съобщенията му са там...на ХХХ стр. от личните ми съобщения ? Няма логика..

Както и да е, благодаря все пак...

Към всяко ЛС има поле за заглавие - например "Концерт", и ако не напишеш това заглавие в търсачката, няма да намериш съобщението. Друг е въпросът как се помнят заглавията на зависи колко на брой съобщения сте разменили. Wink - това за старата версия.

# 8 233
  • Мнения: 14 072
Тете, сигурна ли си, че потребителката все още пише във форума? Ако не е приела новите условия, може и заради това да не я намираш.

П.П. Сега видях, че си я намерила по друг начин. Явно не е това причината.
Аз пак да попитам - кога ще има хубави емотикони? Повече от година мина, откакто ги чакаме.

# 8 234
  • Мнения: 68 642
Последно е писала на 18.01.2019г...
Мислех да не бъркам нещо с критериите, които задавам при търсенето, но явно причината е некачествената търсачка, което не ме изненадва изобщо, между впрочем. Дано в близко бъдеще я оправят. Но не лелея големи надежди......

Общи условия

Активация на акаунт