Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 717 685
  • 17 849
  •   1
Отговори
# 8 790
  • Мнения: 1 870
Здравейте, за мен е истинско удоволствие, че преоткрих форума след години неучастие.

Тук намерих сродни души, неизчерпаем извор за взаимопомощ и забавление.

Не мога да отрека, обаче, че в една от темите, в която съм най-активна- тази за влогърите и блогърите, цари истинско мракобесие. Не ми трябва цензурата от едно време, достатъчно е да влезна в темата, за да ми се затрие мнението /особено ако е насочено към една от популярните влогърки А. П./.

Тонът на темата може да е малко по-пиперлив, но в никакъв случай не е по-остър от този на останалите форумни теми. За мен подобно поведение буди дълбоко учудване и неприятното чувство, че ми се дава уклон какво да пиша и какво не.

Прилагам скрийншотове само от днес:

Скрит текст:

Скрит текст:

Наистина, бих помолила да ми се обясни причината на тази тенденциозност. Имало е доста по-груби коментари за други влогърки, те, обаче си стоят, а за въпросната персона с явни протекции- са замитани /дори най-безобидните/.

Благодаря предварително!

Поздрави,
Гергана

# 8 791
  • Мнения: 35 951
Постове се трият, защото тук е темата, в която можете да зададете въпросите си към модератори и администратори. Въпреки всичко съм отговорила и в "Блогъри и влогъри от България и чужбина":

Дами, в темата се трие не защото модераторите имат симпатии към даден влогър или блогър. Моля, не забравяйте, че личното Ви мнение по даден въпрос не включва само Вашето отношение към даден блогър. Важен е начинът, по който го изразявате, а също и отношението Ви към другите потребители в темата.
При неспазване на правилата на форума в темата ще продължи да се трие. Ако се наложи - не само да се трие.

# 8 792
  • Мнения: 3 732
Може ли отново да помоля модератор да махне кога съм онлайн? Не успявам да го сторя сама през телефона.

# 8 793
  • Мнения: 35 951
Махнах.

# 8 794
  • Мнения: 3 732
Много благодаря!

# 8 795
# 8 796
  • Мнения: 3 782
Има ли начин да блокирам някого да не ми гледа профила/чете мненията, както във Фейсбук например? Или да не ми пише ЛС?

# 8 797
  • София
  • Мнения: 6 168
Форума и публикациите са публични. Няма как да попречите на някого да ги чете.
За ЛС може да блокирате
Профил - Настройка - Лични съобщения
В края на страницата може да се избере потребител и да се блокира получаването на ЛС от него.

# 8 798
  • Мнения: 12
Привет, искам да питам нали не се виждат имейлите на потребителите, с които са регистрирани в сайта?Като гледам - не се виждат, но за всеки случай да попитам.Благодаря предварително!

# 8 799
  • Мнения: 2 170
Привет, искам да питам нали не се виждат имейлите на потребителите, с които са регистрирани в сайта?Като гледам - не се виждат, но за всеки случай да попитам.Благодаря предварително!
Не се виждат, преди време бях питала и ми обясниха. Той е само и единствено за вас си, вие виждате с кой имейл сте се регистрирала.

# 8 800
  • Мнения: 46 492
Привет, искам да питам нали не се виждат имейлите на потребителите, с които са регистрирани в сайта?Като гледам - не се виждат, но за всеки случай да попитам.Благодаря предварително!
Здравейте! По подразбиране е скрит, но всеки потребител има право да реши дали да се вижда.

Полето за имейл адрес показва адресът на електронната поща, с която е регистриран профилът Ви.
По подразбиране той е скрит за останалите потребители - може да го вижда само притежателят на профила и администраторите/глобалните модератори на сайта.
В случай че желаете имейл адресът Ви да е видим за всички регистрирани потребители, махнете маркировката от чекбокса Скриване на имейл адреса.
FAQ - Често задавани въпроси - указания за ползване на сайта

# 8 801
  • Мнения: 2 170
Две еднакви теми една след друга!
https://m.bg-mamma.com/?topic=1130105

# 8 802
  • Мнения: 12
Без да искам ги публикувах два пъти, моля админите да изтрият едната, извинете!

# 8 803
  • Мнения: 46 492
Без да искам ги публикувах два пъти, моля админите да изтрият едната, извинете!
Слях ги, тъй като вече имаше отговори и в двете.

# 8 804
  • Мнения: 12
https://m.bg-mamma.com/?topic=1130104.30
Моля ви комбинирайте ми и тези последователни постове които без да искам направих.
Аз се опитах да изтрия единия , но ми дава грешка, че не мога да го изтрия.
Потребителите не могат ли да си трият мненията?

Общи условия

Активация на акаунт