Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 717 014
  • 17 843
  •   1
Отговори
# 8 775
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 466
Преди малко при публикуване на мнение получих това известие, някъде някого трябвало да уведомя. Не знам дали е важно, но го слагам тук.

# 8 776
  • Мнения: 3 732
Не успявам сама да се справя. Може ли модератор да скрие статуса ми онлайн- да е сиво кръгчето след ника ми?

# 8 777
  • Мнения: X
Не успявам сама да се справя. Може ли модератор да скрие статуса ми онлайн- да е сиво кръгчето след ника ми?
Ако си през телефона, минаваш на пълната версия. Кликни върху аватара си, избираш меню Настройки за вход и сигурност. Махаш отметката на Покажи онлайн/офлайн статуса.
Скрит текст:

# 8 778
  • Мнения: 1
Поне като наказвате пишете и точната причина,а не едно Нарушаване на правилата на форума.............

# 8 779
  • Мнения: 35 951
Повтарящи се и разнообразни причини. Спам, лични нападки, нарушаване на добрия тон. За цинизми имате стар временен бан. От днес имате нов. Добавихте и заобикаляне на забрана. При това не първо заобикаляне.
Причината за забраната Ви вече е подробно описана.

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 19:07 от bubanka

# 8 780
  • Мнения: 5 425
Днес за втори ден при произвълно цъкване по екрана ме праща в някакъв сайт за любов без граници. Точно сега два пъти ме прати там, при натискане на трите чертички, от които да ми падне менюто.

# 8 781
  • Мнения: 18 476
Днес за втори ден при произвълно цъкване по екрана ме праща в някакъв сайт за любов без граници. Точно сега два пъти ме прати там, при натискане на трите чертички, от които да ми падне менюто.

И на мен ми се случва често. Вчера за разнообразие ми се падна сайт на Уницеф.
Писах 1-2 страници напред, оказа се, че се случва и на други.

# 8 782
  • Мнения: X
Имате вирус в компютрите и това няма общо с бг мама. И на друга страница да сте, пак ще ви праща където реши.

# 8 783
  • Мнения: 18 476
Не, случва се само в бг-мамма, никъде другаде.

# 8 784
  • Sofia
  • Мнения: 5 903
И при мен се случва само в бг-мамма.

# 8 785
  • Мнения: 5 425
На никоя друга страница не се случва.

# 8 786
  • Мнения: X
Здравейте, принципно влизам с фейсбука си. Как мога да продължа да го правя, но името, което се показва да е друго. Тоест да си направя ник.

# 8 787
  • Мнения: 46 489
Здравейте, принципно влизам с фейсбука си. Как мога да продължа да го правя, но името, което се показва да е друго. Тоест да си направя ник.
Заповядайте! Тук са описани стъпките:
FAQ - Често задавани въпроси - указания за ползване на сайта

# 8 788
  • Мнения: X
Да, аз това го видях, но нещо не ми приема паролата. А реално аз влизам с фейсбук паролата си и съответно нея пиша.

# 8 789
  • Sofia
  • Мнения: 3 021
Фейсбук паролата е за фейсбук профила Ви.
На 30 яну 2019, 14:19, когато сте влезли тук с него, Ви е изпратен имейл със служебно генерирана парола за вход във форума.
Винаги може да изискате и нова парола, използвайки съответната функция.

Общи условия

Активация на акаунт