Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 720 957
  • 17 865
  •   2
Отговори
# 13 965
  • Мнения: 18 957
Аз пак да кажа, много трудно виждам постовете. Направо се изтощавам, докато успея да ги отворя. Само при мен ли е проблемът?

# 13 966
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От три дни при редактиране трябва да се кликва до припадък "редактирай", "запази", "редактирай" и пак "запази" и "редактирай" до припадък, за да се публикува редакцията.

Кошмарно е!

# 13 967
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ако се редактира през "Бърза редакция" (моливчето долу вдясно на полето на публикацията), този проблем го няма.
Ако след редакция през бутон "Редактирай" или през горното "моливче" не се вижда резултатът, влезте през "Бърза редакция" и натиснете "Запази", даже и без да сте правили нищо. Тогава вече се вижда редактираният пост.

# 13 968
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Допреди три дни всичко беше наред. Нямам време да се занимавам с гимнастика, за да направя най-обикновена редакция.

Постът с проблема е отправен към модераторите и администраторите, не към потребителите.

# 13 969
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Периодично се появява този проблем, не е от три дни. Едва ли ще направят нещо. И на мен ми се е случвало, влизам в профила си и мнението ми е редактирано. Гледам в темата - не е. Не знам как се вижда от другите. Неприятно е, факт.

# 13 970
  • Мнения: 1 162
Искам да попитам, с какво наруших правилата, че ми изтрихте мнението в темата "Онлайн консултация с логопед"?

# 13 971
  • Мнения: 40 833
И аз искам да попитам израз на отношение към ваксините от страна на бгмама ли е поддържането и специалната защита на антиваксърската тема?  Темата е развъдник на всякакви небивалици, но всеки опит не за обиди, а за аргументирани възражения се трие. Значи ли това, че бгмама одобрява факта, че България е на последно място по ваксиниране и насърчава целенасочено съпротивата срещу ваксинирането?
И желан ефект ли е в медиите бгмама да бъде цитирана като трибуна на антиваксърите?

Още нещо - макар антиваксърите да си имат тема, в която да се трият всякакви опоненти, защо не се случва същото и в темите за ваксините, където те също сипят сензационните си разкрития? Явно се усеща пристрастие, от което аз съм огорчена и разочарована.

П.П.
И да допълня нещо. Тема за вредите от ваксините не би била абсурдна, ако наистина се дискутираше дали има такива, доколко ги има и в какво се изразяват. Темата обаче не е за това и всяка дискусия се задушава в зародиш с триене и тя дефакто е трибуна за пропаганда на идеята, че ваксините са вредни и трябва да се избягват. На кого му се струва уместно да се дава такава трибуна на такава пропаганда???

Последна редакция: пн, 13 сеп 2021, 10:46 от Черна станция

# 13 972
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нова "екстра": мнението ми в тема е предпоследно, но форумът упорито ми "казва", че моето мнение е последно и не мога да пусна нов пост. Така около 7 пъти.


Вижда се чие е последното мнение.

# 13 973
  • София
  • Мнения: 35 087
Отдавна да питам, но сега дойде.
Повече от месец след всяко публикувано мнение през мобилна версия.


Десетки пъти на ден, защо?

# 13 974
  • Мнения: 199
Здравейте, моля да ми бъде дадена възможност за получаване на нови съобщения. Към момента не получавам и на иконката стои знак за ново получено съобщение това от няколко месеца.

# 13 975
  • София
  • Мнения: 18 697
Не успявам да вляза в профила от друг смартфон,изписва ми,че потребителското име не съществува.

# 13 976
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 843
Не мога да качвам снимка от телефона. Каквото и да пробвам, ми изписва "Грешка. Невалиден формат на файла."
От компютър няма проблем, но днес нямам комп, а исках да публикувам снимка. Не става.

# 13 977
  • София
  • Мнения: 35 087
Избираш размер на файла - резолюцията е висока, повече от 5 МБ

# 13 978
  • Мнения: 35 960
sentio, не виждам причина да не получавате лични съобщения.
midnightStar, влезте с имейл адреса си.
Черна станция, Mrs Jan, няма протекция за потребители, неодобряващи ваксините, има неспазване на правилата от страна на опонентите им - нарушване на добрия тон, провокации, оффтопик.
Djordja, темата е за перилни препарати и омекотители, не за обсъждане на други потребители или модерацията.

# 13 979
  • Мнения: 40 833
И какво е провокация? Всичко, противно на тяхната теза се приема за провокация. Аз лично НИКОГА не съм обиждала, а ме трият редовно. И се захващам за доказуеми неща - природни закони например. Ще кажеш, че са офтопик, ама НЕ АЗ ги намесвам, а само посочвам грешката, офтопикът е от някой друг. И после какво? Офтопикът с грешката си стои, моят пост заметен. Извинявам се, ама е тенденциозно.

Отделно смятам, че изобщо не е социално отговорно да се дава трибуна на антиваксърите, че и да се забранява да им се противоречи.

Общи условия

Активация на акаунт