Женени от пръв поглед - 6

  • 63 928
  • 769
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 571
Благодаря за темата  bouquet Измисляйте анкетка и да гласуваме Simple Smile

# 16
  • Мнения: 183
Честно не ми се ще да загубя съня си установявайки, че фаворитът на 80% е Георги. Идеята на Джулая ми допада. Като резервно предложение за С-тата бих питала нещо в стил :"Ако бракът им не потръгне, причината ще е а) Светла б)Стефан в)близостта на роднините"

# 17
  • Мнения: 2 732
ауууууууу

# 18
  • Мнения: 4 290
Така ли? Чела съм по диагонал значи.

Фаина, по-сериозно Naughty 10 думи за всеки участник, не само една дума за Наско. Whistling
10 думи за майка си не мога да кажа, а за непоснети съвсем. Може ли по 5?

# 19
  • Мнения: 5 215
Лошо ли е за вас, когато един мъж иска да е чисто и чисти?

Като се замисля, досега той ми допадна най-много от мъжете. Винаги се държи кавалерски със Светла-отваря вратите, слезе да й вземе багажа, направи й закуска, винаги гледа да й е комфортно и т.н.

# 20
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
geri-gb  Hug Миксирам идеите:

Какво правят Стефан и Светлана всяка неделя:
а/ Тресат къщата в Казичене с магнитут 5,5 по Рихтер. Няколко комина паднаха.
б/ Цунки, гушкане, судоку и гледане на сериала "Новите съседи" .
в/ Санитарен полуден. Търкат плочките, мивката, плота на печката. После в почивката опъват завивката на леглото под конец.
г/ Не знам. Трябва да видя в клюкарските сайтове

# 21
  • Мнения: 1 232
Ако педикюрът им е добре оформен и ясно изразен, т.е. не са си рязали ноктите на краката известно време, може да се законтрят на чаршафите и да не ги мачкат  Joy Joy Joy

# 22
  • Мнения: 183
Само ако от "в" махнете това "после" може направо да я пускате.

# 23
  • Мнения: 5 215
Анкетата е готова Grinning

Според мен са на гушкане. Стефан ми изглежда много по-сексуален от Светла.

# 24
  • Мнения: 2 009
Може и следната анкета
Кой е най-доволен от светивалентинския си подарък:
а) естествено,че Наско. У-ни-кал-но е да имаш чехли,дано само Тони му позволи да ги носи
б) Тони,и то от подаръка ,който направи на мъжа си. Така вече ще си знае,че е мъж под чехъл
в) Гергана,ако тиганът не е на близо,за да фрасне Жоро,винаги може да извади 1кг тежести от дамската си чанта
г) Жоро,ако остане капо от предаването,поне няма да умре от скука и глад

# 25
  • Мнения: 1 232
Що да фраска Жоро, като може да си фраска всеки, когото си пожелае, не с тигана естествено... Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 3 096
Скрит текст:
Много моля,която харесва Жоро и има за какво да си говори с него,намира го много забавен,компетентен,анализиращ,интересен и т.н,да си го прибере у тях,понеже на мен ми идва трудничко да го понасям.
ММ вчера по случайност се загледа в предаването и каза,че този е по-голям мрънкалник и от жена и ако е на мястото на половинката му да го убил до сега и да го излежи в затвора
Hug  bouquet едното за теб, другото за мъжа ти и един букет за Джулая. Почти цяла тема мълча и не мога да им се начудя на акъла на някои, пък се уморих да повтарям мнението си за Георги...
А какво ви пречи, че някои харесваме Георги? Познавам типажа в работна среда, където с лекота слага всички в малкото си джобче и работи по съвсем небългарски тертип. Дълбоко го уважавам за това.
Отделно ми допада като дружка, с която да разменяме майтапи в свободното си време. Какви са тези подкани да си го взема вкъщи, не ми е ясно. Не мога да прибера всеки мъж, който ми е симпатичен, нямам толкова място у дома и в сърцето!  Laughing
За едно съм съгласна, трудно му е да си намери жена и не знае как да се държи със жените. Но да го оженят за типажа Гергана е равносилно на средновековно мъчение за него. Позволено му е поне да мрънка. Съчувствам!
Нищо не ми пречи, само дето промяната на мнението ти може да настъпи само ако си го вземеш вкъщи. Тогава вероятно ти ще имаш нужда от съчувствие. Нищо лично.
Тъкмо затова не типажът Гошо ми е в къщата.  Wink Но го харесвам, умен е и се отличава от масата.

# 27
  • Мнения: 9 180
  bouquet
вчера го издържах 30 мин. и ми писна да повтарят едно и също всеки епизод Rolling Eyes
отидох при готвачите утре  ще ги изджиткам с мишката набързо (без повторенията и рекламите)

# 28
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Лошо ли е за вас, когато един мъж иска да е чисто и чисти?
Лошо няма, стига да не стига до извратени крайности  Mr. Green
Скрит текст:
Значиии, скоро се натресох в ситуация да седя на дивана на разведен мъж...то беше "събуй си ботушите и обуй тез незнайни чехли", после той си събуваше джапанките пред "шаги" килимчето, събираше боклучета с пръст от паркета, махаше дребни перушинки от дивана, намеци как обича изчистения дизайн, т.е никакъв помен от натрупване на лични вещи. В един момент се усетих как чинно си бях подредила ключовете и бонбона от почерпката в/у таблето-телефона ми. А след като си изядох бонбона се чудех къде да сложа опаковката, че да не изцапам и да не навредя на установения ред. А, неее, мерси на такива стерилни порядки  Stop

# 29
  • Мнения: 2 009
Аз обичам подредени мъже,ама от Монк в дома си нямам нужда. Като студентка имах едно гадже. Излизахме няколко пъти,стигна се в един момент до това,което се споменава в "Мъжът и жената интимно". Правихме,каквото правихме,в един момент Монк изцепва :"ставай да подреждаме стаята,че разхвърляхме"  Crazy А,мерси. Пътят,чантата и за хляб

Общи условия

Активация на акаунт