Забременели след Ин витро - тема 8

  • 30 831
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 095
И аз го мислих това, Кей. Бис, супер си с темите, нали и ние трябва да се понапънем малко акъл да дадем поне. Wink
Джи, супер новини, браво на вас! :*
Малкият ми дивак днес прави страшни салта от сутринта, явно се е наспал заедно с мен тази нощ, хихихи. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 177
Цоп и аз в тази хубава темичка Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 501
Бисе, то ако човек сам може да огледа всичко, светът няма да е устроен така, както е  Hug

# 18
  • Мнения: 1 220
Бисе, то ако човек сам може да огледа всичко, светът няма да е устроен така, както е  Hug

 Hug Както се казва, никой не е съвършен Simple Smile

Кой беше депресиран вчера, isitme, мина ли ти?   bouquet

# 19
  • Мнения: 150
Бис, благодаря за загрижеността  Hug
Мрънкащо ми е, от вчера една глава ме зацепи, цяла нощ боля и сега се опитва. Кръвното ми е нормално и ще си търпя без хапове. Иначе странно, болят ме яйчниците днес, май не е много нормално, май не са яйчници а по-ниско. newsm78

Последна редакция: вт, 28 апр 2015, 11:24 от isitme

# 20
  • София
  • Мнения: 1 844
И аз да се запиша  Party
Секциото ми ще бъде на 4 или 5 май каза сутринта на визитацията докторът, зависи как е графикът на екипа.
В 6 ч. ме извикаха за тонове  ooooh!
После обикалях по кабинети - кардиолог, вътрешен, анастезиолог, 2 часа, как не родих не знам, сега почивам...
Днес ми правят и профил за захарта. Въобще в супер трафик попаднах, направо съм капнала от изследвания, записи, все за нещо ме викат да ми правят   #Crazy

Севи, чудесни новини покрай вас! Това е детенце герой. Много се радвам  Hug

# 21
  • Мнения: 562
Фрида, супер  Hug 5.5.2015 ми звучи много лесно за запомняне Simple Smile , а и тогава е Света Ирина
Със Севи не може ли да се намерите по етажите на МД?

Последна редакция: вт, 28 апр 2015, 12:24 от mars_4e

# 22
  • Мнения: 957
Здравейте,
Фрида, то не остана   bouquet Стискам палци всичко да мине както трябва.. Успех!
Аз да се похваля... дойде ни вчера креватчето.... лека по лека почваме да се готвим за бебка..

# 23
  • Мнения: 324
Здравейте,момичета дундави  Laughing
Нещо не ми се пишеше напоследък,но от вчера влязох в 7 месец и викам малко да я отпусна вече душата.
Добре дошли на новите момичета,които не съм поздравила!   bouquet
Севи,поздравявам ви с голямото героично момче!Все така да е!Знам ,че в майчин дом не чакат да стане непременно над 2500 гр,така че ви пожелавам много скоро да се прибирате вкъщи.
Фриде,с теб съм геройче!Ти си ни много специална,да знаеш!  Hug
Аз пък да ви кажа само съм стиснала душата да ги родя живи и здрави младежите и се чувствам много смела за това как ще се оправяме.Нещо хич не ми е притеснено,просто знам,че всичко е въпрос на добра организация.

# 24
  • Мнения: 767
Записвам се и аз в новата темичка:-).
Фрида още малко и ще се гушкате,много се радвам за вас....

# 25
  • Мнения: 1 933
Фрида, започваме обратното броене... Леле, не остана наистина... Стискам ти силнопалци всичко да мине добре!

# 26
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Фрида, с теб сме!
Вилили, устискай младежите още малко.
Аз от 4 дни съм с ужасно главоболие. Кръвно 107/52, захар в норма, не знсм вече какво да правя. Гледам да не пия много парацетамол но на ден ми се събират по 2 таблетки. Намрънках се...

# 27
  • Мнения: 4 954
Повече вода, айрян, храна. Това качва кръвното, не посягай към кофеин, не че вреди, а не помага. Казвам ти го като дългогодишен спец по ниското кръвно, сега съм с 90/50. Главоболието вероятно е от кръвното, парацетамол няма да ти помогне.

# 28
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Естлар, ей сега награбвам айряна. Много го харесвам напоследък. Виж кафе не съм пила от както съм бременна. Бях егати и кафеджийката, но сега не ме привлича въобще.

# 29
  • Мнения: 359
Ех колко ми се пие кафе точно сега!  Намалила съм ги до едно сутрин, после през деня взимам кафетата на хората около мен да си ги помириша  Embarassed  А сега съм сама вкъщи и няма откъде дори да ми замирише на кафе, най-много да си направя едно без да го пия.  Embarassed Мрън.

Frida, леко раждане!  На 5ти ще бъда почти цял ден в МД, та ще пращам сърчица към родилното Simple Smile 

Общи условия

Активация на акаунт