Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 11

  • 145 859
  • 742
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 12 452
Светле, удължиха промоцията, както е писала и Miriel, ще продължи 3 дни, т.е. до сряда 00 ч. Аз успях.

# 256
  • София
  • Мнения: 3 689
За съжаление няколко от книгите които харесах вече са изчерпани Crossing Arms
А за една от тях ме прехвърля в друг сайт  Thinking

# 257
  • у дома
  • Мнения: 8 404
Светле, удължиха промоцията, както е писала и Miriel, ще продължи 3 дни, т.е. до сряда 00 ч. Аз успях.

И аз успях преди малко с цената на много нерви  Twisted Evil За съжаление две от книгите,които исках са изчерпани...Като имам време ще пусна списък на тези,които поръчах...

# 258
  • Мнения: 12 452
slan4ogled, Светле, кои искахте и са изчерпани? Аз исках "Котарак Шапкарак", но не е налична..

# 259
  • у дома
  • Мнения: 8 404
slan4ogled, Светле, кои искахте и са изчерпани? Аз исках "Котарак Шапкарак", но не е налична..

Едната е тази-ние я имаме,но я исках за подарък,а другата е тази http://ciela.bg/books/book/darkmut/2302 - нямаме я...

# 260
  • Мнения: 359
Сиси ♥♥, четох някъде, че на 6-ти пускат "Котарак Шапкарак".
Ако някой иска да поръча като мен през нощта да има предвид, че сайта е на редовни цени  Shocked Снощи останах толкова разочарована, от 11 книги, които исках да поръчам само една беше на 50 %, една липсваше, а другите на обикновено намалените им цени. Днес реших да пробвам пак, вече всичко си беше на 50 %, вкл. и липсващата книга беше налична, така че проверете отново до края на промоцията, може да ви се появи нещо липсващо, явно през нощта обновяват сайта.
Ето го и моето списъче, много съм доволна:
Мумията Думи и златният скарабей
Невероятните истории на съкровищата на България
Приказки колкото усмивка
Граматика на фантазията
Последното кралство (Книга първа от Саксонски хроники)
Бледият конник (Книга втора от „Саксонски хроники”)
Заведи ме вкъщи
Майлс и Найлс - Пакостниците
Тими Провала 3: Срещаме се отново
Тими Провала 2: Видя ли сега какво направи
Човек на име Уве
Баба праща поздрави и се извинява
Необикновена принцеса
Дороти и вълшебникът в страната на Оз
Гравьор на сънища

# 261
  • Мнения: 12 452
Светле, Даркмут още не е издадена, пише, че предстои през ноември.

Лъки, добре си напазарувала! Wink Мисля, че няма значение какво е пишело на цените, щом си поръчала в рамките на промоцията, те ще калкулират точно сумата.

# 262
  • Мнения: X
Поръчах:
- "Баба праща поздрави и се извинява"
- "Прилив" http://www.ciela.com/ciela_books/priliv.html
- "Границата" http://www.ciela.com/ciela_books/granicata-1.html

Ако не сте чели "Кутия за птици", препоръчвам! http://www.ciela.com/ciela_books/kutija-za-ptici.html
Но е хорър, тип "Пътят" на Кормак Маккарти.

# 263
  • София
  • Мнения: 3 689
Бях набелязала Дядо Коледа и седемте разбойници и Седем хайдути и едно магаре

# 264
  • Мнения: 359
Лъки, добре си напазарувала! Wink Мисля, че няма значение какво е пишело на цените, щом си поръчала в рамките на промоцията, те ще калкулират точно сумата.
Сиси, смее ли да пробва човек Simple Smile Някъде бях чела, че промоцията е за всички книги, освен участващите в други намаления. И реших, че след срива на сайта е просто трик, за да не участват в обявеното намаление. Но ми стана странно как всички сте поръчали, а точно книгите, които съм избрала аз не са намалени  Thinking Освен това исках да платя с карта, защото не е ясно кога ще пристигнат, а имам планове да отсъствам от града и сега спокойно мога да ги пренасоча, ако се наложи.
От Фют, когато поръчвах на голямото намаление в сайта ми ги показваше с -30 %, на потвърдителния мейл за поръчката - на редовни цени и доста се бях притеснила какво ще пристигне, защото и там добре се бях потрудила Simple Smile Но наистина всичко беше наред.

# 265
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 879
Аз четох Кутия за птици и съм на противоположното мнение. Не ми хареса.

# 266
  • Мнения: 12 452
Бях набелязала Дядо Коледа и седемте разбойници и Седем хайдути и едно магаре
Аз ги поръчах. При предната им промоция пак ги бях взела, но се наложи да ги подаря при някакъв непредвиден повод. Така все подарявам трите книга за Джордж на Хокинг и преди малко установих, че пак съм ги подарила, точно за 5-ти път, но просто съм забравила. Simple Smile, а вече е късно да ги поръчам. Нищо, на следващата промоция, че ще им е време за четене мисля..
Аз четох Кутия за птици и съм на противоположното мнение. Не ми хареса.
Аз съм си я свалила на четеца, но също попаднах на противположни мнения и я отложих.. но не е за такива книги темата де. Wink

# 267
  • Мнения: 155
Аз уж нямаше да поръчвам от Сиела, но след като продължиха срока на промоцията се възползвах и дори днес ми дойдоха книжките.

    

В нас сме вече на коледна вълна  Crazy ! Детето /7 г./ усърдно опакова подаръци, някакви нейни си, които са голяма тайна  Laughing и ги крие под леглото си. Повлече и мен в цялата подготовка  Simple Smile , поръчва ми опаковъчва хартия и в кутии от обувки крие нещо много важно  Mr. Green . Та по този повод си извадих коледния списък, който бяхте публикували в стари теми и аз надлежно преписах и допълвам  Embarassed и започнах да поръчвам разни книжки.

Докато търся една от тях , която не открих миналата година, попаднах на малко промоции и разбира се не устоях  Crazy . Поръчах и дойдоха :

   ,   ,    


 от тук http://www.pres.bg/magazin/choveshkoto-tialo/

# 268
  • Мнения: 2 962
  Има ли издадени нови Коледни книжки? Моя дружка иска да прати на детето,но не откривам ново на тази тематика?!

# 269
  • Мнения: 2 962
  Има ли издадени нови Коледни книжки? Моя дружка иска да прати на детето,но не откривам ново на тази тематика?!
  Няма да е на Коледна тематика новата книжка. Избрах тази!Напомня на любимия Гарфилд.  Wink 
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт