Кредит без доходи

  • 4 500
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
Не, нямам стаж, за съжаление. Кофти случай съм. Значи мога да взема, така ли?

Да,можеш Бяла карта.Моя приятелка взе.Тя не работи и няма никакъв доход.Искат да се посочи един познат човек с телефонния му номер.Този човек няма общо с кредита,нито се разписва някъде
Но горещо те съветвам да търсиш други варианти.Бялата карта е ужасна набутка

Е като няма какво друго да им запорират, набутвацията е за тези, които им дават парите. То е ясно, че те трудно ще ги върнат.

Благодаря за информацията

# 16
  • Мнения: 3 018
Проверявала ли си в социалните служби дали нямаш право на някакви помощи, освен детските? Мисля, че има такива за социално слаби семейства. Не знам дали можеш да се запишеш в Бюрото по труда, то е ясно, че няма да ти дадат пари, но да ти помогнат да си намериш работа по някоя програма. Потърси някаква надомна работа, докато гледаш бебето да вършиш нещо на компютъра например.

По-добре потърсете помощ от близки хора, отколкото от подобни институции даващи пари на заем при нечовешки лихви.

Успех  Hug

# 17
  • Мнения: 8
Проверявала ли си в социалните служби дали нямаш право на някакви помощи, освен детските? Мисля, че има такива за социално слаби семейства. Не знам дали можеш да се запишеш в Бюрото по труда, то е ясно, че няма да ти дадат пари, но да ти помогнат да си намериш работа по някоя програма. Потърси някаква надомна работа, докато гледаш бебето да вършиш нещо на компютъра например.

По-добре потърсете помощ от близки хора, отколкото от подобни институции даващи пари на заем при нечовешки лихви.

Успех  Hug

Мисля, че нямам право на социални помощи, защото заплатата на приятеля ми е над минимума, който се изисква. Гледат общо, не само моя доход. Пак ще се интересувам, за всеки случай. Благодаря за подкрепата!

# 18
  • Мнения: 176
Извинявай, но как ще вземеш заем, който не знаеш как ще връщаш? Звучи ми малко несериозно.
По-добре мисли в перспектива, а не от днес за утре. Сигурна съм, че ще измислиш нещо по-добро. Щом заплатата на мъжа ти е запорирана, значи имате и други заеми да връщате и не мисля, че нов заем е решението. По-добре отидете при свекърва ти за няколко месеца докато си стъпите на краката (колкото и трудно да е), отколкото за затъвате повече.

# 19
  • Мнения: 18 878
Извинявай, но как ще вземеш заем, който не знаеш как ще връщаш? Звучи ми малко несериозно.
По-добре мисли в перспектива, а не от днес за утре. Сигурна съм, че ще измислиш нещо по-добро. Щом заплатата на мъжа ти е запорирана, значи имате и други заеми да връщате и не мисля, че нов заем е решението. По-добре отидете при свекърва ти за няколко месеца докато си стъпите на краката (колкото и трудно да е), отколкото за затъвате повече.

И аз съм на това мнение.

И изобщо, трябва да се търси начин за повишаване на доходите, а не за взимане на кредити. Може да ти се наложи и ти да работиш, колкото и да ти е трудно, ако може да го пуснеш детето на ясла при навършване на година. Затова повечето жени гледат да натрупат някакъв стаж преди майчинството, за имат някаква сигурна сума 2 години, която да е застраховка срещу подобни ситуации.

# 20
  • Мнения: 8
Аз знам какво трябва и какво не трябва, но парите ми трябват сега. Дори днес. Не когато детето ми стане на годинка, че да го пусна на ясла и да работя. За това имах конкретен въпрос. Кандидатствах за тази бяла карта, ще видим какво ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт