Кредит без доходи

  • 4 505
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте, искам да попитам дали има някой като мен - със 100 лв майчински и 35 лв детски. Това са ми доходите, като майчинските ми ще бъдат спрени, детето ми като стане на годинка. Сега е на 10 месеца. Дали от някъде бих могла, да изтегля кредит, при това положение? Чух за някаква "бяла карта", за пръвпът чувам.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 122
Здравейте, искам да попитам дали има някой като мен - със 100 лв майчински и 35 лв детски. Това са ми доходите, като майчинските ми ще бъдат спрени, детето ми като стане на годинка. Сега е на 10 месеца. Дали от някъде бих могла, да изтегля кредит, при това положение? Чух за някаква "бяла карта", за пръвпът чувам.

Скрит текст:

Но дори и за нея си трябва доказване на доход. А ако я ползваш след това трябва възстановяване на сумата. Най добре си потърси работа и след това кандидатствай за кредити/кредитни карти.
А защо ще ти спрат майчинството след като детето направи 1 г.?

# 2
  • Мнения: 6 993
Най-вероятно е социално майчинство това, то е 100 лв.

# 3
  • Мнения: 19 059
Ще й спрат майчинството, защото е социално - за жени без трудов стаж или и да имат някакъв, е по-малко от изискваните минимум 12 месеца. Не знам кой ще се навие при такива обстоятелства да ти даде пари, след като не можеш да докажеш някакви бъдещи доходи, които да ти позволят да върнеш кредита.

Единствените варианти май са да се хване на работа или да разчита на бащата и други близки за издръжка.

# 4
  • Мнения: 8
Да, кукумицинка е обяснила защо.
На никого не разчитам, а приятеля ми е със запор на заплатата и сме на квартира. Проблема е че ми трябват сега. Уж ми казаха, че за тази бяла карта, не се изисквал доход... Но да, нелогично звучи

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Бяла карта можеш да вземеш,но ще ти разкатаят фамилията с лихвите после

Стаж ли нямаш,че си на социал?

# 6
  • Мнения: 19 059
Ако са толкова спешни нуждите от пари - заем от близки хора, ако има такива и имат желание, или ако имате някакви по-ценни вещи да ги заложите в заложна къща. Никога не съм залагала в заложна къща, та не говоря от личен опит, но по всяка вероятност ще ви предложат много по-малко пари, отколкото е стойността на заложеното. И работа да почнеш, едва ли ще ти платят от днес до утре. На повечето работи поне месец минава от първата заплата. Освен да е някаква дейност, където плащат веднага, същия ден, или поне след кратък срок, след извършване на работата.

# 7
  • Мнения: 8
Не, нямам стаж, за съжаление. Кофти случай съм. Значи мога да взема, така ли?

# 8
  • Мнения: 2 369
Хахаха и тази тема ми прилича на "пързалка" Simple Smile Ако имаше място, на което дават кредити без доказване на доходи ще стане опашка като пред хлебарница по соц-време Simple Smile

# 9
  • Мнения: 147
А как смяташ да го погасяваш този кредит?

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Не, нямам стаж, за съжаление. Кофти случай съм. Значи мога да взема, така ли?

Да,можеш Бяла карта.Моя приятелка взе.Тя не работи и няма никакъв доход.Искат да се посочи един познат човек с телефонния му номер.Този човек няма общо с кредита,нито се разписва някъде
Но горещо те съветвам да търсиш други варианти.Бялата карта е ужасна набутка

# 11
  • Мнения: 19 059
Сега четох за тази бяла карта - наистина убийствена лихва и фактически ти дават някакви 200-300 лева първоначално, не повече. Ако няма откъде да вкараш повече, няма как да ползваш повече от тия 200-300 лева.

# 12
  • Мнения: 8
А как смяташ да го погасяваш този кредит?

Не знам. Работата е там, че мисля за днескашния ден, най- много за утрешния. Обстоятелствата са такива. Варианта е, да напуснем квартирата (освобождават се 250лв) и да отидем при свекърва ми, с която се съжителства изключително трудно. И там са в момента 5 човека... Ние за това се изнесохме, но не се получава.

# 13
  • HH
  • Мнения: 3 257
Не, нямам стаж, за съжаление. Кофти случай съм. Значи мога да взема, така ли?

Да,можеш Бяла карта.Моя приятелка взе.Тя не работи и няма никакъв доход.Искат да се посочи един познат човек с телефонния му номер.Този човек няма общо с кредита,нито се разписва някъде
Но горещо те съветвам да търсиш други варианти.Бялата карта е ужасна набутка

Е като няма какво друго да им запорират, набутвацията е за тези, които им дават парите. То е ясно, че те трудно ще ги върнат.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Е като няма какво друго да им запорират, набутвацията е за тези, които им дават парите. То е ясно, че те трудно ще ги върнат.

Едва ли изобщо се занимават със запор и други подобни законосъобразни начини.Има варианти,други,нелегални,но доста респектират кредито получателя  Wink

Общи условия

Активация на акаунт