Бебешка близнашка тема XXV

  • 37 452
  • 761
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 66
Дебело градче, аз дадох на едната ми беба веднъж като беше на 7-8 месеца. Не и хареса определено.  Някъде след годинката, взеха да го обичат, а сега вече и си го търсят  Crazy
значи да не бързам, ще изчакам поне към 10 м и ще им предложа. Въпреки, че мои
те лакомници нищо не отказват, ми се струва рано:)

# 676
  • Мнения: 66
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511
вече съм без бавачкаааа, не знам дали да се плаша или да се радвам. Но като първи ден мога само да кажа, че не толкова зле май:)))

# 677
  • UK
  • Мнения: 5 999
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511
вече съм без бавачкаааа, не знам дали да се плаша или да се радвам. Но като първи ден мога само да кажа, че не толкова зле май:)))

Аз влизам през телефона и летни не виждам, съответно и на каква възраст сте Crazy но няма да е лесно  Rolling Eyes

# 678
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
С добра организация и спазване на режим всичко е постижимо  Peace  Сама съм се грижила за децата си като бебета, баща им почти не ми е помагал. А от година и малко съм и в графата "самотен родител", самичка живея с двете госпожици и се справяме. Не е лесно да си родител, но пък умората на края на деня е сладка а усмивките на децата ти дават сила и смисъл да продължиш  Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 66
#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy smile3511 smile3511 smile3511 smile3511 smile3511
вече съм без бавачкаааа, не знам дали да се плаша или да се радвам. Но като първи ден мога само да кажа, че не толкова зле май:)))

Аз влизам през телефона и летни не виждам, съответно и на каква възраст сте Crazy но няма да е лесно  Rolling Eyes
на 7 месеца newsm57

# 680
  • Мнения: 66
С добра организация и спазване на режим всичко е постижимо  Peace  Сама съм се грижила за децата си като бебета, баща им почти не ми е помагал. А от година и малко съм и в графата "самотен родител", самичка живея с двете госпожици и се справяме. Не е лесно да си родител, но пък умората на края на деня е сладка а усмивките на децата ти дават сила и смисъл да продължиш  Heart Eyes
Звучи окуражаващо:))) Таткото ни помага, но само сутрин и вечер, през деня ще съм сама newsm30 newsm30

# 681
  • UK
  • Мнения: 5 999
dessito, на думи звучи "интересно", странно защо аз, след всичките нерви покрай тях, вечерта ми идва само да се озъбя  Joy
Радвам се, че сте се справя ли сами, обаче аз пък помощ не отказвам, все пак децата са си деца,  ама и майка им, е човек  Mr. Green Друго си е, да си имаш и време, чисто за теб, за среща на кафе с приятелки или просто на един релаксиращ масаж  Mr. Green

# 682
  • Мнения: 66
dessito, на думи звучи "интересно", странно защо аз, след всичките нерви покрай тях, вечерта ми идва само да се озъбя  Joy
Радвам се, че сте се справя ли сами, обаче аз пък помощ не отказвам, все пак децата са си деца,  ама и майка им, е човек  Mr. Green Друго си е, да си имаш и време, чисто за теб, за среща на кафе с приятелки или просто на един релаксиращ масаж  Mr. Green
ооо да, времето за майката е важно- косичка, боичка, ноктенца...няма как:))))все ще го измисля някак си:0

# 683
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ще се справиш и сама, само трябва да повярваш в себе си че можеш  Peace

kokona20, права си и мама е човек  Peace То по принцип си е в реда на нещата да обърнеш малко внимание и на себе си, така че не спирайте да отказвате помощ. Аз ако можех да си позволя бавачка навремето щях да си наема, не съм против бавачките исках да дам малко кураж на  debelo_grahche, че може да се справи и сама в тази ситуация  Peace

# 684
  • София
  • Мнения: 16 691
dessito, на думи звучи "интересно", странно защо аз, след всичките нерви покрай тях, вечерта ми идва само да се озъбя  Joy
Радвам се, че сте се справя ли сами, обаче аз пък помощ не отказвам, все пак децата са си деца,  ама и майка им, е човек  Mr. Green Друго си е, да си имаш и време, чисто за теб, за среща на кафе с приятелки или просто на един релаксиращ масаж  Mr. Green
Peace Peace Peace

# 685
  • Мнения: 66
Хубавото е, че тепърва ще се стопля и ще сме повече навън, а навън са ангелчета(повечето пъти де). Днес успях сама да ги изкарам и сама да ги прибера:)))))) newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 понеже живея на 2-я етаж, а количката е на партера в една стаичка ми беше голяма драма , как ще се оправя. Облякох се, обух се , сложих на двамата якетата, грабнах единия, свалих го долу в количката и го заключих на един дъх взех стъпалата и свалих и другия:)))Много се притеснявах, но се получи:))))

# 686
  • София
  • Мнения: 336
Ние сме без помощ и без бавачка. Имало е моменти, в които мъжът ми е бил на работа по 48 часа. Има ли режим и организация всичко е възможно. Щом той има време за тренировки и срещи с приятели, значи и аз мога да се вредя. Страшното става като проходят. Пак излизам сама с тях, но не ги пускам извън количката, че става страшно.
Миналото лято го изкарах при бабите. Януарски бебета са, т.е. да са били на 6-8 месеца. Свекървата живее на 2ри етаж. Не ползват асансьор. Количката седеше в гаража. Всеки Божи ден съм ги изкарвала съвсем сама, с кошниците до долу, премествах ги в количката и към центъра Simple Smile И да ви кажа честно, когато има някой да ми се пречка, ми е по-тегаво. Най-добре си ни е да сме сами с таткото.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
разбира се, има начини Simple Smile аз също не съм използвала допълнителна помощ, освен тази на таткото откак са се родили децата Rolling Eyes замислях се, веднъж се срещнахме с жена, много препоръчвана, гледа години наред внучето на видна книгоиздателка, само като видях как го целува по устата и ми призля Sick Embarassed  по цял ден съм сама с децата, денем пазарувам с тях, а когато се налага да ходя на фризьор, маникюр и т.н. го нагласям във време, в което таткото е у дома, не се лишавам от тези неща Rolling Eyes само  ми липсват излизанията с таткото, но все някакви жертви трябва да има Rolling Eyes

# 688
  • Мнения: 29
Здравейте,
Искам да попитам тези, на които близнаците са били или са на ясла, често ли боледуват? Моите ги пуснах от септември и ходят само 5 дни и после месец в къщи, докато се оправят. То не беше ларингит, ангина, бронхит сега и постоянно АБ. Не знам как майка с близнаци се връща на работа...

# 689
  • София
  • Мнения: 1 714
Da.миналата год имаха за цялата год. Общо 7 дни на ясла.тази год е значит по-добре.абд.рекорд им е 3 седмици.но сега от 24.дек.са болни и 2 мес не са стъпвали...

Общи условия

Активация на акаунт