Наложителната употреба на антидепресанти през бременността

  • 46 625
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 933
Иванела дадох заявка. Фейса ми завършва на бубалече така че ще ме познаеш

# 121
  • Мнения: 91
Здравейте,
аз също пиех Золофт по време на бремеността ми преди 8 год.Родих здраво момиченце.

# 122
  • Мнения: 2
zdraveite,pojelavam uspeh na vsichki koito iskat bebe i se stahuvat,ne s estrahuvaite ako nemojete bez lekarstva vinagi moje da gi piete ,vajno e do 4 ,5 mesec da s eopitate bez tyah,syahto za predpochitane e prez bremenostt da sa pie Cipraleks ili Escitilopram ,moje i mnogo min doza revotril,ksanak ili deazepam v kraini sluchai:) uspeh na vsichki i leko bremenneene smelo napred momicheta,nie uspyahme i tozi sait mn mi pomogna ,nadyavam se da pomogna i na dr v tova polojenie , zashtoto az ne byah informirana dostatachno i byah mn pritesnena da vzema tova reshenie i blagodarya na Bog che imam jivo i zdravi mmomichence
___________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 03 мар 2016, 17:34 от AnMary

# 123
  • Мнения: 23
Здравейте мами ,моля ви някой да микаже ако е пил Аурорикс от 150мг изписаха ми го сутрин 2т и вечер в 19ч една таблетка и отделно флуанксол сутрин и обед по 1 таблетка .Аз до преди два дни пиех Ципралекс но докторката ми го спря понеже го пих 5г и нещо вече не ми се отразява добре.И сега пи азписа този антидепресант пишете ми охх дано не напълнея много че от Ципралекаса качих 20кг Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт