Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-68 тема

  • 56 746
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240

   

В ролите:

         







Деца- актьори:
   
Това е историята на четири деца,
които нямат друго в живота си на което да държат, освен един на друг.
Четирима приятели. Четиримата повече от братя.
Те мислеха, че с годините ще пораснат, но някои деца порастват за един ден. Обикновени, невинни, направили една грешка...и се сбогували с детството си. От този ден нататък си дали дума. Да мълчат! И се разпръснали в четирите страни на града. Но един от тях не удържа на думата си. 
Години по-късно една несправедливост ги събира отново, за да довършат започнатото...
Сега всеки един от тях е съвсем различен човек. Единият е черноок скитник, друг успял човек на закона, друг въобще не е пораснал, едно голямо сърцато дете, и другия.. първия нарушил дадената дума.
Вихър се завихри от четирите краища на града и като четири вятъра излязоха на общ път. Зад тях е една любов, която не може да бъде споделена, пред тях е възможността да поискат сметка, и единственото оръжие, с което излизат от всяка война победители е приятелството.
Те с години мълчаха... Сега е време за говорене...

   

Екип:
Режисьори: Çağatay Tosun,  Umur Turugay, Cagri Lostuvali
Сценарий: Pınar Bulut    Музика:Aytekin Ataş   Продуцент: Timur Savcı
Продуцентска къща: TIMS Production
Първи сезон - 16 епизода /от 1 март до 21 юни 2012 година/



2 сезон:
Режисьори: Hatice Memiş, Cagri Lostuvali
Сценарий: Pınar Bulut, Anil Eke, Ertan Kurtulan
Музика:Aytekin Ataş   Продуцент: Timur Savcı
Продуцентска къща: TIMS Production
Втори сезон - /от 6 септември до 2 декември 2012 година/
   

Оригиналните епизоди може да гледаме тук:

 
 

   
Епизодите, преведени на български може да гледаме:

тук   и тук


Официалният сайт на сериала:



Българската страница на Мурат Йълдъръм във Facebook:





Темите:

 





Казахме сбогом на Suskunlar , но не и на Сускунларите!
Ще ги следим "изкъсо"!



Новите проекти на Мурат


В очакване на нов сериал
с участието на Мурат Йълдъръм и Мерием Юзерли
 от есента на 2015 година


                
На всички пишещи и четящи - приятни мигове в темата!

# 1
  • Мнения: 12 842


Ринка, винаги ни изненадваш с нов стил и красота!

Благодаря за новата тема и старанието с което я приготвяш

# 2
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219


Ринка, привет на новата тема  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 И ти благодаря, че си винаги така старателна и находчива да я направиш красива и богата на инфо

Дано да я напълним с хубави емоции и много инфо за любимците ни  newsm53 smile3521

Ето Мурат казва: Хвалете ме, хвалете ме, няма да се възгордявам smile3503 smile3503 smile3503 smile3521

# 3
  • Мнения: 10 240
Честит празник на именниците!  Hug
Ели, честит празник!  Hug
Бъди здрава, щастлива, озарена от обичта на близките и приятелите си!
Бъди оптимистка и все така творчески настроена!
Избрах ти истанбулски лалета!
Само не открих подходящия куриер за да ти ги донесе у дома.




Но поне ти подарява виртуална усмивка!



и песен:


# 4
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ели, и от мен малко още фон Hug Heart Eyes Laughing

https://vimeo.com/66996767
https://vimeo.com/120961808
https://vimeo.com/82167715
 

# 5
  • Мнения: 8 477
Здравейте   wavey wavey wavey
Ринка Hug Hug HugБлагодаря ти за новата ни красива тема smile3525 smile3525 smile3525




# 6
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ени  Hug
Дакота много ми харесва в последно време с колажите си, хваща интересни емоции Heart Eyes Laughing

Нали няма да оспамя много, ако сложа нещо  спешъл за Лили. Че отдавна не съм я виждала тук  newsm53 smile3521 Нали Ийт го убиха вече, може да дойде насам, че да си поплачем заедно  Joy Joy Joy Joy Hug Hug Hug Peace

Пък аз съм се размечтала за нещо романтично ooooh! Blush макар и като срещи в НЕТ-а Joy Joy Joy hahaha
Скрит текст:

# 7
  • Мнения: 12 842


Хубав петък Тихички!

Ринка,Ванина ,Ени , благодаря за поздравите !

# 8
  • Мнения: 8 717
Добро утро и от мен!  Hug

Малко попътувах служебно, малко го съчетах и с почивка, доста трябваше да понаваксам после с работата и ето ме отново тук. Grinning  С много нови снимки, клипчета, гифчета, колажи и инфо сте изпълнили страничките, за което много благодаря на всички - с удоволствие изчетох и разгледах всичко!  Heart Eyes Hug Мурат и той е попътувал, страхотно изглежда - свеж, спокоен, усмихнат и лъчезарен... Надявам се да е щастлив наистина, а не само за пред камерата и фотоапаратите.  Peace

Днес е петък, бързо и спокойно да минава и да идват мечтаните почивни дни.  Grinning






Ели, честит имен ден на патерица!   bouquet  bouquet  bouquet Бъди здрава и много, много щастлива!  Heart Eyes Hug

# 9
  • Мнения: 1 018
Мурат обикновено не пропуска подобни церемонии...особено като знае ,че ще е с награда... newsm78...не знам защо си мисля,че е свързано с делото за наркотици....
..... newsm78...отсъствува в пространството.....???

# 10
  • Мнения: 12 842
Алекс, добре се ,,приземила,, в темата ! Пролича си че си тук. Peace
Благодаря за пожеланията ти!
Разглеждах ги някои от снимките ,но честно казано наблегнах на друг мой любимец- Бурак. Laughing
А Фахрие е страхотна от снимките в Кан. Толкова са готини двамата, като картинка от приказка са и дано си останат така влюбени още дълги години.
Ади и аз съм на същото мнение ,още повече ,че така и не разбрах със сигурност становището на съда.

Кети писа  за оневиняване, но  аз все още очаквам Лили да влезне и преведе точно какво се случва,тя ни информираше много точно за случващото се по обвиненията.
Лили е заета и вероятно няма време за виртуала. Засекох я сутринта в темата за Керем Б рано рано сабахлян newsm78 и пишеше че е претрупана с работа.

Последна редакция: пт, 22 май 2015, 10:40 от eliNIM

# 11
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Алекс  Hug добре си се завърнала  newsm10 smile3521
Eли  Hug
Ади
  Hug

Много приятно е да я гледа човек такава засмяна. Не може да е само игра. Просто сигурно е един спокоен и толерантен човек, който постепенно се освобождава от страховете си в непосредственото общуване с хората  Heart Eyes Laughing



А това го копвам заради веселата и заразителна конушма на Езги с друга моя любимка – мама Йозге. Да е жива и здрава и тя и рожбата й. Heart Eyes Laughing



Сгрешила съм за Бурка – не обичала да щурмува въздуха, а обичала да пори водните територии. Блазя й. Ако бях като нея всеки уикенд  щях да съм на рафтингите по Струма Heart Eyes Laughing



Ей така да припкате днес:



 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76 newsm76

# 12
  • Мнения: 1 109
Ринка блягодаря за прекрасната нова тема

# 13
# 14
  • Мнения: 8 477
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Алекс Hug добре си си дошла ,бяхме се затъжили за теб  smile3521
Ели Hug мерси за всички красоти които си ни донесла и за инфото  smile3521Значи Курт Сеит ще завладее ефира на  БТВ  от 3 юни  smile3521Ееех какво хубаво начало имаше този сериал ,какъв красив руски дворянин ни показаха и после изведнъж като пусна мустака магията изчезна  smile3518
Ванинка Hug ама много хубаво подксача тоя лейтенант бе   и в добавка с   4 усмихнати дами си украсила страничките на темата   smile3521
Ади Hug
Ели в предната тема беше сложила една мнооого хубава песен на Енрике ,аз там нямах време  да я отразя обаче сега ще я сложа тука и ще кажа ,че ако на мен ей тъй някой ми се извиня ще му простя всички минали прегрешени и няколко бъдещи  също така  Joy Joy Joy Joy Joy Joyобаче  само ако този някой прилича на Енрике ,на тоя другия с татуировките по врата нищо не му прощавам  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

https://youtu.be/hXI8RQYC36Q

Общи условия

Активация на акаунт