Не спираме да вярваме, че животи ще даряваме! (бъдещи мами над 35)

  • 23 460
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 603
Нещо сигурно има тези дни, че половината свят върви накриво  newsm78
И аз след всичко прочетено и случващото се при мен се чудя същото, вероятно има нещо, за мен още необяснимо, но което провокира такива чудесии...
Лили, бързо да се възстановяваш, изпращам ти много прегръдки  Hug Hug Hug Ако можеш пий айрянчета, ако не ти спори водичката.
Даре, тъй бързо като я издири, след 2 седмици ти да си следващата  Hug
Скрит текст:
Аз ударих все пак една бърза половин часова дрямка и съм почти нов човек. И що за капак на всичко и цикъла да не ми дойде.  Whistling Понякога като тръгне надолу, та няма спирка. Брех, че дълбоко било дъното.

# 661
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Коте  Hug гледай си бебка и тм и ги режи всички, те ти се качват на главата!
Лили бързо оправяне Hug .
Танзу дано всичко се нареди при теб по най добрият начин Peace .
Сигме бързо оздравяване на двете ви Hug .

Даре успех с теста и аз съм ову  Simple Smile .

# 662
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Лили, Коте, големи главоболия ви създават родителите ви......много ми е трудно да приема такива отношение за нормални, хайде ако е от страната на ТМ, разбираемо е, чужда си им, не те приемат точно като твое дете, но от родните ти майка и татко ми е сложно....такива отношения не са ми познати и затова сега със свекървата ги изживявам толкова тежко проблемите, защото не се държи като майка и това ме влудява...важното е мъжете ви да са до вас и да знате, че винаги може да разчитате на тях  Hug Hug Hug

Танзу, днес като и вземах кафе сутринта от капанчето до офиса и ми се падна следното късметче: Всеки проблем си има своето решение...просто ви трябва време, за да го откриете....време е да помислиш за себе си...никоя работа не епо-важна от здравето, спокойствието и семейството

даре, от тези болежки нищо не разбирам  Hug сега се съсредоточи в овуто  Mr. Green

Цвети, радвам се, че съм ти била полезна и вече си спокойна с фраксипарина  Hug Hug

# 663
  • Мнения: 3 535
Лили  ooooh! много жега при вас и бременността  Sick Те проблемите минават уж след третия месец . Ама и това средно ухо Shocked  Пази се , мисля че чай от джинжифил беше добър при повръщене, ще проверя !
Коте , не се впрягай толкова на бащатко ти . Сигурна съм че и двамата сте се спекли здраво и затова такива недоразумения  Hug
Дареее, тази вечер романтично,утре пак романтично и ще те чакаме на отчет Simple Smile
Скрит текст:
нашето бебе от две романтики след тест го направихме  Rolling Eyes

# 664
  • Мнения: 3 535
Забравих да благодаря за мненията за бодитата, а удължителя Shocked ЖЕСТОКО! Аз до скоро ползвах за сутиените , ама сега вече ги смених . Кофтито е че чашката същата  Twisted Evil Joy

# 665
  • Мнения: 8 533
Уанче, хайде да действаме Simple Smile Харесва ми идеята да бременеем заедно.

# 666
  • Мнения: 13 973
Лили, дано бързо се оправиш  Hug

И аз съм от непиещите вода, изобщо не се сещах по цял ден, а вечер налитам. Сега покрай добавките е малко по-добро положението.

Даре, сега действай по предназначение  Wink Моето предложение за баща ти е пчелно млечице, знам че го дават на хора, които не ядат много, за подсилване.

Наскоро и аз открих, че има удължители за сутиени, още не съм си взела, но ще го сторя, а чашката има накъде да се пълни  Grinning

# 667
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Хайде Даре  Hug , отивам да си взема илачите и да дам и на мм малко  Mr. Green .
Жане ти почна ли да пазаруваш  Simple Smile ?

# 668
  • Мнения: 3 535
Уанче, нещо не съм още в настроение за пазарлък . Ходих днес да си купя олио за шкембето и то понеже е при детските неща се загледах . Нищо не разбирам , пълен бъкел. Знам само, че никога не се купува най- малкия размер боди Joy А и септември е такъв никакъв месец . Както може да е 25 така може и да е 10 градуса , знам ли какво ми трябва  newsm78 . Сестра ми каза че по- нататък ще ми направи обучение Simple Smile
Абе вие с Дара какво правите още тук- я да ходите да се настройвате романтично !;)

# 669
  • Мнения: 1 434
От отношението и липсата на подкрепа от близките най-боли. Обаче всичко минава, важното е да съхраним себе си, щото няма с кого да се сменим. Усмихнете се, девойки  Heart Eyes

С удължителите за сутиени ме разбихте! Не съм подозирала за съществуването им, а ми трябват   bouquet

Да се отчета и аз днес - неприятното отношение в работата ми продължава, а аз не обичам никак да работя така. стискам зъби и аз в момента, щото ако взема да говоря и ще трябва да разтрогваме съдружието.
И сега малко весели неща - днес ходих да се записвам на ЖК при мойта си АГ, дето я зарязах заради репродуктивните спецове. Тя е голям шемет - съученичка на майка ми е, години наред не ставало бебето и на 38 осиновяват момченце. И след 6 месеца, на 39, била бременна. Та този шемет днес ме преглежда и ми вика - - това бебе е станало от ляво (в смисъл овулацията е била в левия яйчник) и значи 80% вероятност, че ще е момче. и аз така  Shocked Ми, водя си статистика, вика тя - в ляв яйчник 80% са момчета! Умрях да се хиля с нея  Mr. Green
Иначе дребното вече е 22 мм и засега не дава вид да не иска да остане. Ще почакаме още, ще видим

# 670
  • Мнения: 1 933
Амини, много хубави новини! Браво на дребното и добре е решило да стои там и да не мърда до края на годината  Heart Eyes
Ах, че ми хареса Уанчето и Дари да бременеят заедно!  Хайде, по задачи!
Жана, ще ги научиш кое за какво и по колко. Имаш време.
Удължители за бодита съм си закупила  Mr. Green За сутиен така и не успях, но никога не е късно! Аз съм си със старите сутиени... Ни чашка, ни обиколка различни  Tired
Мимче, уж е готова... Остава само набързо да метна двете пижами вътре.

# 671
  • Мнения: 1 434
Амини, бързо действай по въпроса  Hug, докато Котето не се е усетило  Mr. Green

# 672
  • Мнения: 13 973
Хаха, дано да е пророческо нейното изказване  Wink

И удължителите ги има в триумф, по три май се продаваха Simple Smile

# 673
  • Мнения: 5 037
Коте,опитай да отсвириш цялата рода.Сега са важни само ТМ и дреболина.Знам,че е трудно и че си човек,който гледа да не засегне никой,но е време да преразгледаш приоритетите си.Трудно е в началото,но се свиква,пък току виж ти хареса Hug

Лили,пази се и се грижи за себе си.Дано всичко се размине и вече нямаш нераположения.И на теб много Hug

Даре,Уанче -действайте Laughing

Фокси,браво на твоето АГ.Харесва ми как "звучиш".Много добре ти се отразява бременността,а и се явяваш редовно тук Whistling

# 674
  • Мнения: 5 037
Амини, бързо действай по въпроса  Hug, докато Котето не се е усетило  Mr. Green
+1 Амини ,ти си

Общи условия

Активация на акаунт