Не спираме да вярваме, че животи ще даряваме! (бъдещи мами над 35)

  • 23 447
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 406
Даре, почти сме стигнали 50-та страница  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 1 207
Мира да се оправяш, ей  Shocked
Цвети, ако не се разболяваш се "радвай" на бременни симптоми и пази дивана.За работата да не ти пука, така или иначе ще разберат  preggo
Коте не си хаби нервите, гушни тм и ходи дремни, че не остана  Grinning
Мистик, честито.Без проблеми и до термин.
Ината и на теб  Hug, все така да си добре, бодра и с енергия.И баткото още по-внимателен и любвеобилен ще става.
Нещо не съм на кеф и само си ви чета.
Ама мога малко спам, че Дарето да пуска новата тема.Чета "Мъдрост от арабските народи в 31 пословици" http://www.gnezdoto.net/mydrost/538-mydrost-ot-arabskite-narodi-v-31-poslovici и попадам на
номер  8. "Ако се колебаеш за нещо - питай баща си; ако го няма - брат си; ако нямаш брат - съседа си; ако си далеч от дома - питай първия срещнат; а ако си в пустинята и няма никого - питай жена си, чуй, какво ще ти каже и направи обратното."   Joy

# 722
  • Мнения: 13 937
Да подпомогна и аз със спам  Mr. Green не че имам нещо за казване...
днес съм първи ден на работа след отпуск и ми е едно странно, все едно съм отсъствала години...

# 723
  • Мнения: 5 037
 byeНай-после ни дойде тока.Качвах количката с бебето 6 ет. ooooh!.Стааааашен фитнес.

Звездичке,изваждай негативните емоции на вън.В един момент ще избият,където не очакваш.Сигурна съм ,че другия месец,ще е много щастлив.Все пак ща празнувате първи рожден ден на Шефа Heart Eyes

Мира ,дано влезе в релси този хормон.Бързо да избиват зъбите на Момо и да е спокоен.

Цвети,май си се обзавела със всички бременни екстри.

# 724
  • Мнения: 8 527
НОВА ТЕМА

има дефект в аватара, пускам го тук - само за който иска Simple Smile

# 725
  • Мнения: 1 130
Ох, ММ сега ми пусна муха да сме ходили на почивка през ваканцията на Сава... Пууу, тъкмо се бях кротнала и се бях примирила, че в близко време подобни удоволствия не ме очакват и сега ми запали главата...

Общи условия

Активация на акаунт