Не спираме да вярваме, че животи ще даряваме! (бъдещи мами над 35)

  • 23 449
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 10 703
Къде ги има тия удължители за бодита? Сефте разбирам за тях, а две деца отгледах.. Цц ц ц ц ц ц

# 676
  • Мнения: 1 368
Рейнбоу, недей да обръщаш внимание на дразнителите. И нищо няма да развалиш ако споделиш. Важното е ти да си добре  Hug
Танзу, наистина може би трябва да подходиш по-егоистично, никой няма да помисли за теб. Вие и бебето сте най-важни, нищо друго няма значение. Аз доста години работих по-този начин, освен че се ощетих от към живот, емоции и нерви нищо друго не се случи.
Рансън, Даре, Уан, хайде бебеносна да е  luvbed
Амини, действайте и вие  kiss newsm30
Дари, дано да не прозвучи като реклама, но за баща ти можеш да се консултираш с хората от sila.bg, аз повечето добавки си ги купувах от там винаги са ме консултирали много качествено и точно. Продават много видове протеин на прах. Също и от bb-team /сайт/. Иначе когато баба ми беше болна купувах от приятел с фитнес зала.  Пак на прах. Аз не ям месо и все се каня да си купя, добре че ме подсети. Майка ми прави нещо с бъз, за подсилване на имунитета, ако искаш да я питам какво е.
Перу, звучиш ми много по-спокойна и уверена. Как е Ида?
Креми, хубаво да си изкарате и поне по един хубав масаж да се възползвате. А феталната всичко ще е наред Hug
Коте, изливай си душата колкото ти се иска, ама не им се ядосвай. Нито ще промениш някой, само ще натовариш себе си. Остави ги да се оправят кой както може, а ти се наслади на спокойна почивка. Много важно каква е къщата и кой какво, та вие очаквате най-голямото си щастие Hug
Лили, дано се почувстваш по-добре и свършат тия неволи. Хубаво е, че бебка е добре.
Жане, аз съвсем нищо не разбирам, дори въпросите, които задаваш са ми трудни newsm78
Фокси, всичко ще е наред с лявото бебе Hug
Изядохте ли сладоледа newsm78


# 677
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Къде ги има тия удължители за бодита? Сефте разбирам за тях, а две деца отгледах.. Цц ц ц ц ц ц

Пък аз два сутиена изхвърлих, че ми стискат след като напълнях...  ooooh!

# 678
# 679
  • Мнения: 3 406
Амини, много е сладко това коте  Joy

# 680
  • Мнения: 5 037
Амини,може ли да го намачкам това коте Heart Eyes
Магнет това открих

Както върви,Даре може за закуска да ни почерпиш с новата тема.

# 681
  • София
  • Мнения: 670
И в peleni.bg има вносни удължители.

# 682
  • Мнения: 3 535
Фокси , страшна докторка. Удължителите за сутиени от Н&М ги купих, всякакви джунджурии имат там- прозрачни подплънки, закривачки на зърна, абе само да му се занимава на човек  Joy . За бодитата не знаех, ама май е далавера, че те както растат децата...
Амини  Mr. Green  Wink

# 683
  • Мнения: 2 472
Да ви кажа честно не знаех за такива удължители. Много е хубаво  като идея, но като видях линка, който е дала Шери как стои наяве... ами не ми харесва. Някакси като присадено ми стои на мене. За сутиените като че ли повече ми допада идеята.

Фокси, и на мен много ми хареса докторката ти!

# 684
  • Мнения: 2 603
Изумихте ме и мен с тия удължители за бодита, може да се пробва !
Фокси, носи си го малкото съкровище от левия яйчник до финала, пък да видим дали ще познае пола, макар и аз да имам такива подозрения за теб, ама знае ли се Simple Smile Hug

# 685
  • Мнения: 8 529
Амини, бързо действай по въпроса  Hug, докато Котето не се е усетило  Mr. Green
+1 Амини ,ти си
+ още 1 Wink
Ививка, това с бъзака е по рецепта на Димков. Правим и ние и го пие. Ще видя утре тези сайтове. Благодаря!
Удължители за сутиени има в кинкалериите. Ама си провете какви ви тпябват - има май с по две и с по три копчета. Те сигурно стават и за бодита.
Щерифче, ако е за закуска - ти ще черпии. Утре до обяд съм пак чистачка.
Амини Simple Smile много сладко коте ...
Тия удължители не са ли за бебешки бодита? Щото моите са с другите копчета - като на сутиените.

# 686
  • Мнения: 5 037
Даре,ще черпя тогава сутринта към 7,30.После ще водя Мими в училище и имат тържество,нали свършват 2 клас и после вече на обяд ще се включа.
Тите,ако е зимата или се носи с къси панталонки,никой няма да види присаденото.

# 687
  • Мнения: 1 933
 doh doh doh doh Фокси, Амини ми то освен да кажа от моите уста в божиите уши, май друго не ми остава...  Heart Eyes Hug
Тъкмо се прибрахме от басейна... Много ми е любимо и сега ще спинкаше с дреболина сладко сладко. Още малко 2в1...
А за удължителите за бодита - аз ги взех да пробвам, че съм взела 3 бодита р-р 50, а пелените май са по-обемни от памперсите, та да не се окажат малки накрая.
Даре, ти кво си се разписала по това време, а не гушкаш ТМ?

# 688
  • Мнения: 3 406
Добро утро

# 689
  • Мнения: 5 037
Добро утро ,ПЕТЪК е.
Скрит текст:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт