Страсти – градините в София, кампания 2015/2016

  • 67 588
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 7 277
ek_koleva, според мен е трябвало да зададеш по друг начин първия си въпрос към ИСОДЗ, за да е по-ясно в каква посока е възмущението. Без никакви предистории направо ги питаш: "редно ли е системата да забранява добавяне на кандидатури в детско заведение, за което има шанс да бъдат обявени свободни места текущо...".

Според мен (може и да греша), в този случай ИСОДЗ не са направили нещо нарочно и умишлено с цел да ощетят някого. Но биха могли да разгледат как да се постъпва най-адекватно при бъдещи такива практики, без излишна драма.

Ако, от друга страна, подозираш умишлени действия с цел прикриване на предстоящи свободни места в 72 ОДЗ, трябва много точно и ясно да го заявиш, за да те разберат в ИСОДЗ. Дори може да пишеш до МОН. Аз съм писала жалба до МОН веднъж и ми отговориха.

Желая ти успех и само ще ти кажа да не се връзваш много, понякога някои неща стават без задна умисъл, а от друга страна мисля, че е много хубаво, че искаш да помогнеш и на останалите родители. Това е моето мнение.

# 751
  • Мнения: 16
Абсолютно права си Ashisa - много се обяснявам - Ако позволиш ще открадна формулировката ти на  моя казус и ще го подам към Столична община и МОН , пък дано го вземат впредвид при " при обсъждане на евентуални подобрения на правилата за следващата година".

Много ми помогна .... Благодаря ти още веднъж!

# 752

Общи условия

Активация на акаунт