Страсти – градините в София, кампания 2015/2016

  • 67 596
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
По принцип темите се заключват след 50-та страница. Сега тази тема оцелява много време Simple Smile Ще видите, че покрай класиранията темите се правят "седмични" т.е.  задават се от дата до дата и натрупват повече стр. за тези дни, защото много, много се пише ... После към края на юни се връщаме отново към стандарта на форума ... 50 стр. тема Simple Smile
Ето миналата година от 08 до 12 май ... изписани 53 стр. Но Масламара си е правила труда да спазва правилата на форума и си е играла през 5-6 дни да пуска нова тема ...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=844432.0;topicrefid=20

# 706
  • Мнения: 843
Привет, ново важно съобщение на сайта има /линк не мога да копирам в момента/.относно Стари кандидатури.

Значи си чакаме 22.02 за свободните места и започваме нареждането и чакаме май Simple Smile

# 707
  • гр. София
  • Мнения: 447
Здравейте,

Моя приятелка има нужда от помощ - преди 5 години се е регистрирала в тогавашното ИСОДГ, но е забравила мейла, с който е направила регистрацията. И сега не може да допълни второто си дете и да кандидатства за него. Rolling Eyes
Тъй като не успях да видя телефон или мейл за контакт в ИСОДЗ, можете ли да ме упътите как да й помогна?
Писах и до СО - отговор няма (вече 11 календарни дни).

# 708
  • Sofia
  • Мнения: 6 147
Защо не направи нова регистрация само с второто дете и чрез формата за обратна връзка да обясни ситуацията (да помоли да добавят първото - като пише трите имена на детето, ЕГН, евентуално имената на бащата ако бащата е друг) - би трябвало да реагират.

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 15:28 от brin de muguet

# 709
  • гр. София
  • Мнения: 447
Опитахме - дава невалидна поща и съответно - не се изпраща молбата за съдействие. Опитах и през моят акаунт - греда, няма отговор. Няма телефон, адрес за връзка, пълен абсурд...

# 710
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 529
Опитахме - дава невалидна поща и съответно - не се изпраща молбата за съдействие. Опитах и през моят акаунт - греда, няма отговор. Няма телефон, адрес за връзка, пълен абсурд...

http://www.sofia-obrazovanie.bg/index.php?load=zanas опитай на тези тел. или по мейл

# 711
  • гр. София
  • Мнения: 447
мама САННЯ - bouquet
Утре ще споделя какъв е резултатът.

# 712
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 529
мама САННЯ - bouquet
Утре ще споделя какъв е резултатът.
Те може би ще те насочат към информационно обслужване. Или виж някъде техни тел.
Г-жа Я. Никодимова – Гл. експерт отдел „Изчислителен център” към Дирекция
ИОТ - СО; Тази жена е в РГ.

# 713
  • София
  • Мнения: 10 704
Бих искала да попитам кога мога да кандидатствам за детска ясла -детето ми е родено октомври 2015г
Мисля, че детето трябва да е навършило поне 10 месеца, за да можеш да кандидатстваш... т.е. евентуално на междинните класирания есента. Или следващата пролет.

Момичета, не трябва ли да има вече нова тема за Кампания 2016/2017, или е рано още?  newsm78
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=894697.0;topicrefid=19 За мен не беше ясно, че в темата за 2015/2016 се пише и за този сезон и направих нова.

OK направила си нова,то и без това тази е на 48 страници.
Оправи си обаче първата страница с инфото от тази тема и промени заглавието да е
Страсти – градините в София, кампания 2016/2017

# 714
  • Мнения: 268
Добре момичета, щом смятате, че така е най-добре, ще го направя. Писах на модератор да отключи поста и утре, ако вече е възможно ще се постарая да преправя темата.

# 715
  • Мнения: 8 997
Извинявайте че направо ще питам, гледах няколко пъти календара, но не видях кога се обявяват свободните места за учебната 2016/2017та година. Благодаря ви много!  Heart Eyes

# 716
  • гр. София
  • Мнения: 114
Обявяването на свободните места за 2016/2017г. ще е на 22.02.2016 г. Тогава ще трябва да се направят наново кандидатури за детските заведения, а на 13.05.2016г. ще е първото класиране.

# 717
  • гр. София
  • Мнения: 447
Здравейте отново,
както обещах - днес ще споделя резултата Simple Smile Съвпадение или чиста случайност - днес по обед са се обадили от СО на приятелката ми и са й помогнали за възстановяване на акаунта.
Все пак, отново благодаря на мама Сання за съдействието.

Успех на всички деца за предстоящата кампания  Hug

# 718
  • София
  • Мнения: 613
Да питам нещо, въпреки че май не е за тази тема- относно частните ясли. Върти ми се нещо в главата, но ми трябва инфо по въпроса. Идеята ми е да го запиша в частна, но да я посещава  половин ден, до към 13-14 ч. и да си го прибирам да спи вкъщи. Искам да спи вкъщи, защото той не може да заспива сам, поне все още не се е научил, аз лягам с него, а вечер спи при нас в леглото....ад, ама кво да се прави. Та, идеята ми е хем да ходи, да общува с други деца, хем да си го прибирам да спи вкъщи, но главната причина е, че искам да спестя и от таксата, щото 500- 600 лв няма как да отделяме за ясла. А така, за 200- 250 лв. по- възможно ми се струва и ще използвам времето да  работя нещо от вкъщи. 
Само да вметна, че мъжът ми още не е осведомен за моите планове  Laughing

# 719
  • София
  • Мнения: 7 277
Магнолия, това като алтернатива на държавната ясла ли? Според мен няма смисъл. И от държавната може да си го прибираш на обяд. Simple Smile Освен това - повечето деца са, както описваш твоето, но в държавните ги научават да заспиват. По-добре задай въпроса в темата "Детската градина - всичко, което ни вълнува".

Общи условия

Активация на акаунт