Навън пеят прoлетните птички, а ДЕКЕМВРИЙЧЕ маха с крачета и ръчички!

  • 39 423
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 130
за цените благодаря.. Hug
доколкото разбирам ехографския преглед ще е доста сериозен?
ако е в майчин дом само заради БХС ще измерят само необходимите данни.

# 61
  • Мнения: 43
Благодаря ви ! Hug
Явно мойте хормони ме избиват в такава посока  Joy hahaha

# 62
  • Мнения: 657
Ейй голяма драма стана с моето мнение за анкетата! Щом вие решавате така да правите темите ок правете си ги не искам да влизам в спор за глупости.Просто изказах мнение но явно не съм компетентна!
Правете си темите няма да пиша да не ви ефектирам бъдете спокойни!Всичко хубаво  ви желая Peace

# 63
  • Мнения: 1 341
София, в случая Ефектираната си ти. И не разбирам защо? Аз също изказах мнение, това ли те подразни? Че мнението ми е различно от твоето?
Че не разбра защо беше ощетена и заглавието не е което ти предложи?
Хайде моля, хормоните да си ги държим вкъщи. Всеки може да се сърди и прави на интересен. Пиша тук, защото ми е приятно, не конкретно заради заглавието( това ми беше и първоначалната мисъл).
Най-лесно е да се разстрди човек. Трудно е да бъде над нещата

# 64
  • Мнения: 657
София, в случая Ефектираната си ти. И не разбирам защо? Аз също изказах мнение, това ли те подразни? Че мнението ми е различно от твоето?
Че не разбра защо беше ощетена и заглавието не е което ти предложи?
Хайде моля, хормоните да си ги държим вкъщи. Всеки може да се сърди и прави на интересен. Пиша тук, защото ми е приятно, не конкретно заради заглавието( това ми беше и първоначалната мисъл).
Най-лесно е да се разстрди човек. Трудно е да бъде над нещата

Айде няма нужда да ми правиш психо профил изобщо не ми пука кое заглавие ще сложат ставаше въпрос да има анкета за да могат там да се пишат и предложенията на други момичета! За да не ти се правя на интересна ще спра до тук с писането та да не те дразня. Всичко ви хубаво!

# 65
  • София
  • Мнения: 5 079
 sofiq119, не ги прави чест! Заповядай ти да правиш темите пък ние ще намираме кусури. От първата още започна. Разбирам, да се обръщаше поне поименно, твоето си е чисто заяждане. Ако така разтоварваш хормоните, ок, ама е малко грозно по този начин. Тук. Въобще не ми е ясно за какво толкова се засегна, да ти бях сложила заглавието, мир да има. Детски работи, направо. Най - лесно е да се фръцнеш. Всичко ти най - хубаво и на теб!

# 66
  • Мнения: 151
Олче, аз пък много благодаря за новата тема. Защо обръщате толкова голямо внимание на имената на темите? Не сме се събрали тук за това, а за да си споделяме.

И аз се подразних от едно болно дете днес, защото аз самата още не съм оздравяла и вече се изнервих от тези болки и хапчета.
 
Иначе таткото един път влезе на преглед и беше много доволен, сигурно ще иска да дойде и на ФМ. Simple Smile

# 67
  • Кърджали
  • Мнения: 10 361
Без драми!  Peace
Уж сме тука за да общуваме, да си споделяме за хубавите /и не дай си боже, не толкова хубави/ неща. Няма нужда никой с никой да се кара. Форум е все пак, само форум...
А иначе, относно темите, аз съм даже по навита да е нещо семпло и обикновено. Тези заглавия понякога дори ми идват леко лигави. Но не мрънкам. И не го казвам с лошо.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 079
Олче, аз пък много благодаря за новата тема. Защо обръщате толкова голямо внимание на имената на темите? Не сме се събрали тук за това, а за да си споделяме.


Ради, напълно съм съгласна, но такива хора във форума с лопата да ги ринеш! Все нещо ще се намери да ги подразни и да си покажат рогата. В бг мама съм от 10 години и за първи път ми се случва някой да се сърди за такива детски работи. Мислех, че сме големи хора, а то.. Вместо някаква благодарност, заради труда, че все пак не е лесно да събереш толкова момичета на едно място и да отсееш от ЛС толкова никове и данни.. упреци и сръдни. Анкета да пускаме! За какво да пускаме анкета, като останалите предложения за имена са нейни? Ясно е, че тя ще е кръстницата на следващите теми. Ние сме били правили драми. Нямам си друга работа бременна, с две деца на главата. Както и да е, не искам да падам на това "ниво". То си личи и по стила на писане. Явно някои хора това ги "храни". Точка по въпроса.

# 69
  • Мнения: 342
Здравейте от мама на двама юнака на 10 и 5г .
Силно се надява този път да е принцеса....  newsm18
На 36г съм от Варна.
Чакам си резултатите от БХС ,ранна ФМ за сега няма да правя .
Късмет и успех на всички  newsm51
Здравей и аз съм от Варна, с момиче на 12 и момче на 5 , сега съм в8 седмица и съм в темата за януари. Приятно ми е ))))

# 70
  • Мнения: 288
Нашия татко си влиза на всеки преглед с интерес. На раждането обаче нямаше желание да присъства, предполагам и сега ще е така.
За болните деца - не обичам да има сополиви около нас, но доста често се случва. Започнах и моето да не държа под похлупак за всеки сопол. Последно като разбрах за две дечица от групата, че си ходят с точещ се до устата сопол цяла зима и моя го пуснах със сополи. Той пък взе, че се оправи. Това обаче да заключите, че едно дете е било болно от скарлатина от един поглед вече ми идва в повече. Не им вярвайте на децата на всичко, което казват. Случвало ми се е да хвана сина ми да обяснява на баба си по телефона колко много кашлял и бил на инхалации и не ходел на градина и т. н., а то да няма нищо общо с истината.

# 71
  • Мнения: 1 341
Форумът е едно прекрасно място, в това съм се убедила от 10 годишното си пребиваване в него. Но също съм видяла, че навсякъде, във всяка една отчетна има сръдни, обидени и прочие. Но това е в реда на нещата явно, хората се пресяват. Нооо, имам толкова и истински приятелства намерени именно тук, че какво по-хубаво от това! Надявам се и в тази тема да намеря сродни души.

Психопрофил не съм правила на София и по -добре.. 

Гледахте ли конценрта на Слави? Аз се изкефих максималмо. Сега в леглото, че утре пак на работа.

# 72
  • Мнения: X
Здравейте момичета,
Не съм се включвала от доста време, но при мен нищо ново - до днес. Е, вече си имаме сърчице. Сигурно съм от последните, които ще се похвалят.
Относно спора, отношение няма да взимам. Пазя си силите и нервите за по - важни неща. Толкова сме прекрасни, в нас расте един нов живот, тук е мястото да се подкрепяме.
Относно болните деца - аз съм майка и няма болно дете, което да ме дразни. Мъчно ми е за всяко болно дете. Дразнят ме неразумни родители, като от "болно" до болно дете, има огромна разлика. Детето си болно на градина не водя. Видимо отпаднало и с температура - сме вкъщи, но моля да ме извините, за хремата и кашлицата - не го държа затворен. Ходим на ресторант, пазар, в парка, в градинката. Всяка от вас с дете, знае колко време отнема да се излекува хремата и кашлицата - седмица - две. Моето дете не е затворник!

# 73
  • Мнения: 54
Добро утро!  Hug
Аз вчера бях на преглед, всичко е наред с бебо, док ми даде час за БХМ на 10.06.
За съжаление продължава да не говори и да не ми обяснява нищо, аз каквото се сетя и го попитам- отговаря, но нищо не.ми обяснява.
Мисля да отида и на друго място, за второ мнение.
И уж ми поиска направление от личната лекарка за проследяване на бременността, а вчера накрая на прегледа: Ох, дано имаш точно парички за прегледа!  newsm78

# 74
  • Мнения: 76
Екатерина ти не му ли даде направлението, как така ще ти иска пари. Много ме дразнят такива доктори. #Cussing out
От къде си?
Ако някой се интересува от пакет допълнително здравно осигуряване, мога да дам инфо за моето. Срещу 320 лева за пакета ми поемат проследяване на бременност, изследвания, лекарства и раждане.
Моята док работи с здравна каса и има договор с тях, комбинацията е супер защото ми се поема всичко или от здравна каса или от допълнителното.

Общи условия

Активация на акаунт