Дискриминация към децата и родителите им или не?

  • 30 980
  • 650
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 14 478
Аааа сетих се! Предпочитам червейчетата Simple Smile
Ще спреш да ги предпочиташ, ако те преметна като моя син, на когото казах, че бабата, която ги продава нощем копае червеи от градинката и после ги боядисва с боя за велиденски яйца и ги желира. Погнуси се и спря да ги яде от раз. hahaha
Това ще го взема назаем.
Нали не искаш авторски права?

# 646
  • Мнения: X
Аааа сетих се! Предпочитам червейчетата Simple Smile
Ще спреш да ги предпочиташ, ако те преметна като моя син, на когото казах, че бабата, която ги продава нощем копае червеи от градинката и после ги боядисва с боя за велиденски яйца и ги желира. Погнуси се и спря да ги яде от раз. hahaha
Това ще го взема назаем.
Нали не искаш авторски права?
Гепи. Но да предупредя, че само синът ми се върза. Дъщеря ми не се трогна.

# 647
  • SF
  • Мнения: 21 411
Сладък чат сте заформили! Simple Smile А дискриминирани ли са децата, които не ходят на бар?

# 648
  • Мнения: 9 488
Сладък чат сте заформили! Simple Smile А дискриминирани ли са децата, които не ходят на бар?

Разбира се! Има толкова много безалкохолни коктейли, които изпускат!
...ама зависи дали ще ги пуснат на въпросния бар де Wink

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 193
Миналата година децата от нашата улица също продаваха гривнички. Бяха си изкарали една табличка и столчета. Купих си,защото разбрах,че с паричките ще си купят хубава топка. След ден наистина ги видях с топката..

# 650
  • Мнения: 2 352
Аз от известно време попадам на едни млади продавачки на гривни. Обаче се вижда добре организираната машина от възрастните, които кесят на една пейка до детската площадка и палят цигара след цигара. При подобни същества един етнос съвсем незаслужено отнася всички негативи.
Виж, на едни деца, обрали една саморасла квартална круша им купих от продукцията, защото си признаха, че искат да купят подарък за майката на едното, която имала рожден ден. Две в едно. И подарък за мама, но няма да има опадали по земята плодове, които да произвеждат зловония на джибри. 

Общи условия

Активация на акаунт