Дискриминация към децата и родителите им или не?

  • 31 005
  • 650
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 54 958
За колко годишни деца говорите?
И моята дъщеря плете такива гривни, но не е тръгнала да ги продава.

# 631
  • Мнения: 7 779
Да де, понеже не издават аз й обясних,че ако иска да върти търговия трябва да има касов апарат, че ще дойдат на проверка и ще има глоби: -D
и не само това.  днес продават гривнички без проблем, а утре може и хапченца да продават. ще са свикнали с начина на продажба , ще печелят повече парички ....  така се започва  Laughing

# 632
  • Мнения: 12 691

А от второто място си купих, беше от дъщеря на моя приятелка-  събираше пари за да купи подарък на братчето си за рождения ден.

Пак шуробаджанащина.

# 633
  • Мнения: 54 958
Ох, Бонго! Sunglasses
Сетих се за един нецензурен виц.
Скрит текст:
Майка хванала дъщеря си, че прави орална любов на гаджето си и отива възмутена при бащата.
Той обаче не се трогнал и казал, "Е, какво толкова, лапнала му х**."  Майката, още по-възмутена казала"Как какво, днес х**, утре цигара ще лапне!" hahaha hahaha hahaha

# 634
  • Мнения: 14 478
И аз вече два пъти засичам да продават тия гривнички от ластичета. Едното място беше на една детска площадка и аз бъзнах малката дали има касов апарат Simple Smile
И на нашата площадка продават гривнички, но просто няма как да се отчитам всеки път с по 2 лева.
На нашата площадка са по 50ст Mr. Green
Я виж ти. Появила се конкуренция, пазара ли се насити или просто въведоха механизация?
 hahaha

# 635
  • София
  • Мнения: 10 704

А от второто място си купих, беше от дъщеря на моя приятелка-  събираше пари за да купи подарък на братчето си за рождения ден.

Пак шуробаджанащина.
Пука ми. Така съм решила, така съм направила. Децата нямат баща. А тя искаше да купи играчка на братчето си. Тя е на 9 годинки.

# 636
  • Мнения: 12 691
Да, на едното касов апарат и глоби, а другото, защото е на приятелка - колко е миличко и благородно. 

# 637
  • София
  • Мнения: 10 704
Да, на едното касов апарат и глоби, а другото, защото е на приятелка - колко е миличко и благородно. 
Хаха.  Добре де и на нея обясних това! И все пак и на двете не им пратих проверка Wink

# 638
  • Мнения: 14 478
Тва с гривничките е поредната детска мода. Ще продадат малко, ще поплетат и ще им омръзне.
Докато им омръзне пък ще са изкарали за джобни , колкото да ги харчат за онези дългите бонбони, пълни с Е-та и подсладители...

# 639
  • Мнения: 9 493
Тва с гривничките е поредната детска мода. Ще продадат малко, ще поплетат и ще им омръзне.
Докато им омръзне пък ще са изкарали за джобни , колкото да ги харчат за онези дългите бонбони, пълни с Е-та и подсладители...
Желирани червейчета?  Party

# 640
  • Мнения: 14 478
Тва с гривничките е поредната детска мода. Ще продадат малко, ще поплетат и ще им омръзне.
Докато им омръзне пък ще са изкарали за джобни , колкото да ги харчат за онези дългите бонбони, пълни с Е-та и подсладители...
Желирани червейчета?  Party
Има едни бонбони на прах с ярки цветове в едни тръбички дълги около метър. Аз засега геройски се съпротивлявам да инвестирам в това, но скоро ще ми бъде разбит гарда, усещам го...
Вложила съм пари в машинки (два броя, защото първата  се счупи) за дълги сапунени мехури и за балон от 5 лева с хелий, който излетя в небесата на втората минута.
Но ако всяко ходене на площадката ми струва балон, машинка за мехури, гривничка, два сладоледа, две бири (за мен), пържени картофи, захарен памук от две лева, дълги бонбони и милионер да съм просто ме чака фалит....

# 641
  • Мнения: 9 493
Аааа сетих се! Предпочитам червейчетата Simple Smile

# 642
  • Мнения: X
Аааа сетих се! Предпочитам червейчетата Simple Smile
Ще спреш да ги предпочиташ, ако те преметна като моя син, на когото казах, че бабата, която ги продава нощем копае червеи от градинката и после ги боядисва с боя за велиденски яйца и ги желира. Погнуси се и спря да ги яде от раз. hahaha

# 643
  • Мнения: 9 493
Аааа сетих се! Предпочитам червейчетата Simple Smile
Ще спреш да ги предпочиташ, ако те преметна като моя син, на когото казах, че бабата, която ги продава нощем копае червеи от градинката и после ги боядисва с боя за велиденски яйца и ги желира. Погнуси се и спря да ги яде от раз. hahaha
Това никак не е честно  Crossing Arms

Имам слабост към желирани бонбони  Blush

# 644
  • Мнения: X

Това никак не е честно  Crossing Arms

Имам слабост към желирани бонбони  Blush
Доообреее, ще се смиля и няма да споделя обяснението си за желираните жаби. Hug

Общи условия

Активация на акаунт