Бял списък-за София!

  • 1 106 801
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 035
  • София
  • Мнения: 254
Здравейте, извинявам се ако не питам да правилното място( не успях да изчета 52 страници).Някой може ли да си каже мнението за др Ралчева(София, кв. Лозенец) и Др. Емма Добрева(има частен кабинет в София на ул. Неофит Рилски)?
Много,много Ви благодаря.Важно е за мен.

Ne sam nikak dovolna ot d-r Emma Dobreva. Predi niakolko godini me lekuvashe i mi se stori, che narochno uslojniava diagnozata, za da me prashta na poveche izsledvania v chastni laboratorii i da mi predpisva poveche lekarstva. Sled kato otidoh pri drug ginekolog, se okaza, che me e zablujdavala i sam bila otdavna izlekuvana. Nakara me da pia antibiotici 3 meseca, kato se okaza, che za 1 sedmica efekta e bil napulno dostatuchen. Ne ia preporuchvam na nikogo. Sushto taka se opita da namekne, che imam rak, a kato ia pitah za poveche podrobnosti, nai-podigravatelno me otriaza i kaza, che niamam nikakuv rak. nepriatna jena, a sestrata v kabineta i vednuj mi kaza "i nie ot neshto triabva da jiveem", sled kato mi provedoha porednoto izsledvane za porednite pari, plateni na miasto na ruka. takiva hora triabva da budat sudeni i nakazani s otnemane na lekraski prava za zloupotreba sas slujebno polojenie.

# 1 036
  • Мнения: 3
Моля, дайте инфо за д-р Сашо Георгиев / гинеколог /-Майчин дом.
Изпращат ме при него за манипулация, но се притеснявам,  тъй като не съм чувала нищо за него и работата му.
Благодаря

# 1 037
  • София
  • Мнения: 2 709
Моля, дайте инфо за д-р Сашо Георгиев / гинеколог /-Майчин дом.
Изпращат ме при него за манипулация, но се притеснявам,  тъй като не съм чувала нищо за него и работата му.
Благодаря

Потърси в клиника Гургулят.
На мен там ми направи реабразио, беше много внимателен и ме беше почистил много добре, след това следваха 4 дни празници и сигурно съм му звъннала 20 пъти - и 20-те пъти си вдигна телефона.
Нататък не ми се пише, преди почти година някъде писах цяла тема по въпроса, но от доктора останах с добри впечатления. Има и други мнения във форума, потърси.

# 1 038
  • Мнения: 1 745
Хм,аз малко късно се сетих,ама да кажа,че съм много доволна от д-р Петров и д-р Ковачева от Тина Киркова.    Hug Невероятни бяха,но най-вече Петров-идваше много често да ме види,обясняваше ми кое,как...Много свестен човек е!
  bouquet

сега ще ходя да напиша и едно име в черния списък  Twisted Evil

# 1 039
Бих казал и аз една добра дума за един лекар Уши,нос Гарло. Работи в Исул. Това е Д-р Иванов. Изключително добър професионалист.

# 1 040
Бих помолила като препоръчвате лекари да пишете и телефони за връзка.
Благодаря

# 1 041
  • София
  • Мнения: 3 524
Бих помолила като препоръчвате лекари да пишете и телефони за връзка.
Благодаря
можеш да се регистрираш във форума и да пишеш на лични съобщения на потребителя дал името Peace

# 1 042
  • Мнения: 242
Нямам време да прочета целият списък. Някоя дума за др. Ганчева от София моля? (онколог.гинеколог)И ако може ми дайте координати.Много е спешно. Мерси Simple Smile

# 1 043
  • Мнения: 752
Нямам време да прочета целият списък. Някоя дума за др. Ганчева от София моля? (онколог.гинеколог)И ако може ми дайте координати.Много е спешно. Мерси Simple Smile
За д-р Антоанета Ганчева ли става въпрос? Преди много години работеше и в лечител?

# 1 044
  • София
  • Мнения: 250
Огромно БЛАГОДАРЯ  newsm20 НА Д-Р ТОМИ ПОПМАРКОВ от Св. София!!!!
Този лекар, който е едва на 30 години, направи раждането ми незабравимо прекрасно изживяване без грам медикаменти. Може да не звучи много удачно, но това е човек със златни сърце и ръце!
Желая му цялото щастие на света! smile3501 newsm51

И аз искам да се включа за Д-Р ТОМИ ПОПМАРКОВ  Simple Smile нищо, че съм закъсняла с 2 години
По внимателен лекар не съм виждала никога. (ще те повторя, но Simple Smile )
Желая му цялото щастие на света!  Simple Smile  Heart Eyes  Hug

# 1 045
Здравейте мили мами,моля Ви за помощ : имам нужда от компетентен лекар гинеколог-онколог в София за диагноза при пап 3а/д  и биопсия - дисплазия ІІ ст. Благодаря Ви! Бъдете здрави!

# 1 046
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте мили мами,моля Ви за помощ : имам нужда от компетентен лекар гинеколог-онколог в София за диагноза при пап 3а/д  и биопсия - дисплазия ІІ ст. Благодаря Ви! Бъдете здрави!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178356.0

# 1 047
Здравейте, мили дами!
Нямам време да прочета целия списък. Embarassed  Спешно търся координатите на проф.Романски - неврохирург. На 22.04.08 на брат ми е насрочена операция, а лекуващият го екип в Окръжна болница все още не е напълно сигурен за диагнозата.  newsm78 От направения днес скенер отново не стана ясно дали е тумор или нещо друго. Ако някой от вас може да ми помогне или да ми препоръча друг неврохирург за консултация, ще му бъда много благодарна!
Желая здраве и любов на всички!   bouquet

# 1 048
  • Мнения: 721
Спешно търся координатите на проф.Романски - неврохирург.
До колкото разбрах работи с проф Бусарски, пращам ти телефоните за връзка с Бусарски на лични съобщения.

# 1 049
  • Мнения: 275
Привет на всички Simple Smile Вече съм в 15 седмица, а доктора ми е доста нехаен в работата си - все още не ми е назначил изследванията, които ми се полагат. Та е наложително да го сменя спешно.
Моля, някои ако има координати на д-р Антонина Ковачева или д-р Гагова от Шейново да помогне. Спешно е!

Благодаря ви

Общи условия

Активация на акаунт